Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez jedyna 29 gru 2013, 11:28
masz racje-oczywiscie ze znajde i to niejedno takie zdarzenie;-)

szkoda ze nie mozna z naszego umyslu z naszych wspomnien wymazac-zlikwidowac tych sytuacji,wydarzen ktore nas podlamaly

co ja bym dala zeby tak bylo,,,
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Samotność

przez Semir 29 gru 2013, 11:36
Candy14, Chodzi o to że nieraz bywa tak że kiedy ktoś ma zahamowania odnośnie związków to bywa to czasem takim impulsem mającym osmielić do działania pokazując co się traci jednak czasem bywa zupełnie odwrotnie ja chyba z 3 razy siedziałem za taką projekcje paru moich znajomych chciało mnie tak zachęcić tymi słit fotkami przytulaskami myśląc że mnie to ruszy i zacznę szukać. Dlatego uważam to za świństwo.

-- 29 gru 2013, 11:40 --

jedyna, Też żałuję że tak nie można mi wcale nie jest łatwo kiedy coś miłego zaczyna się od jakiejś tragedii ryzyko załamania jak na razie skupiam się na rzeczywistości pierwszy raz w życiu cieszę się że mam roboty po uszy do tego czuję jak robię kolejne kroki ku lepszemu życiu jak na razie nie mam czasu na rozdrapywanie ran:)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez Trzyzet 29 gru 2013, 18:15
Z dnia na dzien coraz gorzej no... Zaczynam miec znow te obrazy przed oczami, ludzie sami mowia w mojej glowie... A nie mam nawet do kogo siw odezwac...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez idle 29 gru 2013, 21:39
Właśnie zdałam sobie sprawę, że każdy facet potrzebuje przeciętnie od tygodnia do dwóch by o mnie zapomnieć - niezły wynik, nastraja pozytywnie na przyszłość :105:
watch me disintegrate

Samotność

przez Candy14 29 gru 2013, 22:39
Candy14, Chodzi o to że nieraz bywa tak że kiedy ktoś ma zahamowania odnośnie związków to bywa to czasem takim impulsem mającym osmielić do działania pokazując co się traci jednak czasem bywa zupełnie odwrotnie ja chyba z 3 razy siedziałem za taką projekcje paru moich znajomych chciało mnie tak zachęcić tymi słit fotkami przytulaskami myśląc że mnie to ruszy i zacznę szukać. Dlatego uważam to za świństwo.

Semir, szczerze mowiac pierwsze slysze zeby ludzie z tego powodu wrzucali foty. Sama od czasu do czasu cos wrzuce ale mam w nosie jak to odbiora moi znajomi. To moj profil i moje fotki i komu sie nie podoba to niech tam nie wchodzi.Trudno zebym cos wrzucajac zastanawiala sie czy fota z moim facetem przypadkiem kogos nie urazi :shock:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Semir 30 gru 2013, 12:10
Candy14, U mnie tak jest na 100% bo to nie tylko same fotki(wtedy by mi to wisiało) ale i telefony w stylu wejdź na fejsa i zobacz moją dziewczynę stwierdzenia że jak będę tak postępował to jak się z tego obudzę już nie będzie dla mnie ratunku albo coś w stylu że na pogrzebie to w takiej sytuacji będzie tylko ksiądz mało tego przylazłem do mieszkań chronionych myśląc że odpocznę od tego bo już kurwicy dostaję a tu mi psychiatra wyjeżdża że zrobimy coś byś zaczął otwierać się na związki i ludzi nosz k....wa mać wszędzie tego pełno nie dość że ta terapia wstrząsowa niedobitków z moich znajomości to jeszcze mój niby azyl ma to pogłębić by było bardziej efektywne widzisz Ty słyszysz pierwszy raz a ja szalu dostaje od takiego ,,przekonywania".
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez Candy14 30 gru 2013, 14:07
Semir, rozumiem.. tez by mnie to wkurzalo gdyby na sile chcieli mnie prostowac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez jedyna 31 gru 2013, 16:42
zycze Wam kochani wszystkiego dobrego w roku 2014...;-)

chcialabym miec nadzieje w sercu ze jakos to bedzie ze wkoncu odpoczne od tych zlych mysli i moj stan sie poprawi

to moj pierwszy sylwester samotny
od 15 roku zycia zawsze w ten dzien jakos mobilizowalam sie i spedzalam go wsrod innych,lub tej...osoby z ktora juz nie jestem

mam 30 lat i jestem sama i to mnie dreczy
ale na sile szukajac milosci wiadomo jak wychodzi,,,

a moze cos ten nowy rok odmieni w naszym zyciu?
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

przez Aneczak 31 gru 2013, 16:56
Czego tobie i sobie życzę.

Samotność

przez jedyna 31 gru 2013, 17:14
moje marzenie to spotkac ta osobe z ktora bede szczesliwa,,,chce zyc w milosci
samotnosc mnie przeraza

ale obecnie musze zaakceptowac ten stan
chwilowa pausa
kurde chyba zaczne robic na drutach,,,,zeby zabic te nudne samotne dni....;-)

Samotność

przez Candy14 31 gru 2013, 17:17
a moze cos ten nowy rok odmieni w naszym zyciu?

jedyna, tego sie trzymaj i tego Ci zycze :)

Samotność

przez jedyna 31 gru 2013, 17:19
taka niewiadoma zastanawia....niby taki rok a potrafi duzo zmienic duzo odmienic
;-)
Wam tez zycze samych pozytywnych i spokojnych dni

a po za tym nie szykujecie sie na sylwestra?he?

Samotność

przez Candy14 31 gru 2013, 17:21
szykujemy :D mala przerwa na neta

Samotność

przez jedyna 31 gru 2013, 17:22
super
zazdroszcze--ale pozytywnie a nie zlosliwie;-)

fajnie,,,,

Sortuj wg