CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez rober6666 11 lip 2010, 19:27
Siemka.
Na myjni było spoko.Panuje tam klimat jak z opowieści znajomych pracujących na Cyprze. PEŁEN LUZ.
Oczywiście furki musza byc dopieszczone, to oczywiste, ale pieścić to ja lubię,hehehehe
Sam fakt, że zatrudnieni tam na stałe 2 kolesie ( duuużo młodsi ) do mojego kumpla-własciciela-mowia po imieniu. Z reszta On normalnie myje tez te samochodziki.
Jest chwila to ktos leci do sklepu i rozpala sie grila.
Ja lubię samochodziki, zawsze na nich i w związku z nimi nieźle zarabialem.
Traktuje to zajęcie jako terapię. I to jest prawdziwa terapia, a nie wymądrzanie się max odrealnionej , nie znającej prawdziwych problemow jakiejś pani psycholog.
Kiedys mialem takie fury i teraz, jak je cackam to znów chce mieć !!!
Wczoraj po myjni w ramach przypieczętowania rozejmu z Żona pojechaliśmy w góry.
Przed chwilą wrócilem.
Wczorajszy dzień byl w sumie niezły. Dzisiaj juz znów pogorszenie. Te francowate huśtawki CHAD doprowadzą mnie do szału.
Jak ja chce byc znów zdrowy i czerpać z życia ile sie da....nie myslec w ogóle o tym jak sie czuje , tylko żyć , żyć i żyć.
....i trzaskac kasę na to zycie....
Teraz mam znów taką lipe , że nie chce mi sie nawet finału oglądac.
W ogóle jestem przygnebiony tym , że kiedys namiętnie oglądalem wszelkie mistrzostwa, znalem składy, wyniki, tabele itd.....
a teraz mam to generalnie w du..ie...
totalne zobojętnienie.
I kompletne zaniki pamięci,kto z kim, gdzie kiedy i jak sie skończyło...
Ta choroba odbiera czerpanie przyjemności z rzeczy, ktore dotychczas były przyjemne, interesujące, odstresowujące i ważne....
Lecz nic to.
walczymy dalej
nadzieja umiera ostatnia
pozdrawiam
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez linka 12 lip 2010, 08:14
Temat: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa
Więc może darujcie sobie (esprit i zenonek) wklejanie tu zdjęć aut i takich dyskusji.... kulturalnie proszę, jeszcze jeden post i będzie nagroda.......

Tak cieżko jest założyć nowy temat? Trzeba robić bajzel? :roll:
o-autach-z-chad-t22059.html
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Zenonek 12 lip 2010, 10:32
rober6666,

Co myslisz o tych autach ? Jak bedziesz mial chwile to zobacz do tego topiku co Linka podala Link :).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 12 lip 2010, 12:59
Zenonek, dociera do ciebie coś ? Czy nie bardzo?? Robisz bajzel..........takie wiadomości wysyłaj na priv...... :evil:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Anonymous 12 lip 2010, 19:03
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Ostatnio edytowano 12 lip 2010, 19:11 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: To nie apteka, tym bardziej, ze jest to lek oficjalnie nielegalny w Polsce.
Anonymous

przez Magdaa 12 lip 2010, 19:17
Linka- sorry, ale zastanów się nad tą swoją uwagą. Dla Ciebie ważniejsze jest to, że lek ten jest niedostępny w Polsce, czy to, że lek ten ratuje Robertowi życie?
Czasem nie warto być służbistą nieczułym na cierpienie ludzkie, nie kieruję tych słów stricte do Ciebie, ale zastanów się czasem nad tym, że skoro samemu nie można pomóc to czy trzeba utrudniać innym pomaganie...

Robert, jesteśmy z Tobą !
Magdaa

przez linka 12 lip 2010, 19:25
Magdaa, to nie jest apteka, ani inny dziwny portal zajmujący się importem leków .
życzę Robertowi jak najlepiej......ale takie wiadomości przesyła się na priv.
Przyjaciel forum

przez Magdaa 12 lip 2010, 19:29
No dobra, może niepotrzebnie Esprit napisał to publicznie, ale nie róbmy z tego afery. Nas to nic nie kosztuje, że to napisał, a Robertowi ratuje życie w zasadzie. No i przede wszystkim powinniśmy docenić to, że Esprit chce bezinteresownie pomóc, zamiast robić ferment i go strofować. To tyle ode mnie, nie róbmy już OT. Pozdrawiam.
Magdaa

przez Anonymous 12 lip 2010, 19:42
Anonymous

przez linka 12 lip 2010, 19:46
Sprzedaż leków na receptę ( nie mówiąc już o niedopuszczonych do sprzedaży w Polsce) jest nielegalny, tak ciężko to zrozumieć?
Skończcie już te dyskusje bo są jałowe.
Przyjaciel forum

przez Anonymous 12 lip 2010, 20:19
Anonymous

przez linka 12 lip 2010, 20:23
esprit, jacie i teraz przeze mnie wszyscy chorzy na CHAD na tym forum będą się gorzej czuli bo nie pozwoliłam na publikację ogłoszenia o sprzedaży leku :lol: ....... zastanów co ty piszesz. Myślę, że nie doceniasz ludzi z CHAD - oni doskonale rozumieją, zaufaj mi i nic nie trzeba im tłumaczyć. Poza tym...wiesz, że nie jesteś jedyną osobą na świecie posiadającą ten lek....i problemów z jego zdobyciem jak widać nie ma.
Koniec tej dyskusji.
Przyjaciel forum

przez Anonymous 12 lip 2010, 20:32
Anonymous

przez Magdaa 12 lip 2010, 20:35
Linka, czasem mam wrażenie że masz z serce z kamienia. A zdobycie tego leku wcale łatwym nie jest. Racja, CHAD ma nie tylko Robert i nie tylko on tego potrzebuje. Skoro Esprit ma możliwość pomóc też innym to oni muszą to widzieć- widzieć, że ktoś może im pomóc. Jak inaczej im to przekazać niż tutaj? Ma wysłać 20tys pw do każdego na forum?
Ty kierujesz się tylko regulaminem, ale pomyśl że jesteś na forum dla ludzi cierpiących- Twoje mocne trzymanie się regulaminu może się skończyć tragedią w takim wypadku. Handel lekami na receptę jest nielegalny, ale to nie Ty poniesiesz konsekwencje, więc po co się wtrącasz? Ten handel jest nielegalny, ale wytłumacz to tym, których przy życiu już nic nie trzyma.
Życzę Ci więcej serca do ludzi, przyda Ci się, naprawdę. Jako moderator powinnaś wychodzić do ludzi z serdecznością, a nie tylko szukać kogo by tu pouczyć i gdzie się powymądrzać.
Magdaa

Sortuj wg