CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez *Monika* 15 lis 2010, 22:34
Rambo123, Byłeś, zobaczyłeś i przegrałeś................

Ile czasu tam chodziłeś?
Obrazek
Główny Moderator

przez specjal 15 lis 2010, 22:41
Witam.U mnie nie jest tak zle.Szczerze mam w dupie jakies emocje,lek smutek,obojetnosc,brak radosci z zycia.Poczytacjie sobie ksiazke antonego beevora stalingrad ,berlin 1945 upadek lub 5 lat karcetu a poczujecie co to znaczy prawdziwe zycie.Szczerze to my wszyscy zyjemy bardzo dobrze byscie zobaczyli co to znaczy 2 wojna swiatowa i prawdziwe zycie.Myslicie ze jakbyscie stracili nogi to byscie nie czuli depresji?

[Dodane po edycji:]

Aha jeszcze jedno jedym pomaga psychoterapia innym leki

Rambo co masz zazdroscic innym ludziom?Jestes zdrowy fizycznie,masz kase,dom,nie czujesz smutku to wszystko ok.Po smierci poczujesz co to szczescie ;)
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez Wujek_Dobra_Rada 15 lis 2010, 22:58
Jak mnie ząb niemiłośiernie na$%#$a. Będę musiał iść omówić to na psychoterapi, poznać i zrozumieć przyczyny prawdopodonego stanu zapalnego.
:evil:
Wujek_Dobra_Rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 15 lis 2010, 23:03
gdzie jest Robert :?:
paradoksy

przez Rambo123 16 lis 2010, 10:55
Oby tak było jak pisze Specjal. :papa:
Ech życie.

przez _Pete_ 17 lis 2010, 01:19
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):Jak mnie ząb niemiłośiernie na$%#$a. Będę musiał iść omówić to na psychoterapi, poznać i zrozumieć przyczyny prawdopodonego stanu zapalnego.

Przygotuj się na conajmniej 2 lata głębokiej psychoanalizy. :)
_Pete_

przez *Monika* 17 lis 2010, 01:28
_Pete_ napisał(a):
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):Jak mnie ząb niemiłośiernie na$%#$a. Będę musiał iść omówić to na psychoterapi, poznać i zrozumieć przyczyny prawdopodonego stanu zapalnego.

Przygotuj się na conajmniej 2 lata głębokiej psychoanalizy. :)

Bardzo śmieszne.
Obrazek
Główny Moderator

przez specjal 17 lis 2010, 15:59
Witam.Co tam u ciebie Monika?Roberta gdzies wzieli mam nadzieje ze go wylecza i bedzie sie cieszyl zyciem.Biore symfaxin i szczerze to jest lepiej.Nie martwcie sie depresja czasami trzeba byc smutny :cry: .Jak kiedys z tego wyjde to bede pil za wasze zdrowie :D

Kurde az mi szkoda tych chadowcow rafq,robert by chcieli sobie szczesliwie pozyc....a tam az mi sie plakac chce.Piszac cos o sobie to jestem mlody,strasznie interesuje sie historia zwlaszcza 2 wojna swiatowa i historia Polski,mam pelno ksiazek na ten temat.Choroba absolutnie wszystko mi skasowala,umysl,pieniadze,szkole.Caly czas pilem i nie bylo dnia zebym nie byl pijany.Przypomina mi sie sytuacja podobna do Roberta ze o 3 w nocy musialem pic az strasznie o tym pisac..juz chcialem sie wieszac jakis cud utrzymuje mnie przy zyciu.Moze wyda sie to wam dziwne ale mi sie wydaje ze zyjac na tym swiecie jestem masochista.Czesto lubie i lubilem myslec o smierci,mysli paradoidalne typu ktos mnie przesladuje,nienawidzi,czerpie przyjemnosc z cierpienia,smutku,obojetnosc,krytycyzmu zarowno wobec siebie jak innych.Wpadlem dawno temu w ksenofobie,rasizm,boje sie obcych narodow,wobec homoseksualizmu czuje lęk.Wystepuje straszna wrogosc wobec innych ludzi,jak to pisalem mysli paradoidalne ze ktos mnie przesladuje,podlozyl podemnie kamere i zyczy mi zle.Gdyby bylo malo zlapalem takie schizki ale nie bede o nich pisal.Np raz wkrecilem sobie ze mam raka pluc na poczatku to byla taka mala psychoza ale w krotkim czasie to tak uroslo ze musialem odwiedzic lekarza.Myslalem ze dam sobie rade sam i nie bede szukal pomocy po prostu wezme sie w garsc niestety nic z tego nie wyszlo.Kiedys dopadla mnie taka mala psychoza bylem na zajeciach dodatkowych i byly takie psychopatyczne mysli,cos straszego cialo mowi zeby tego nie robic a psychika cos innego tak psycha zadzialala ze pewnego razu w klasie wystapily mysli psychopatyczne wobec dziewczyny..kurde jak to jest skrzywdzic dziewczyne.Zylem z tym po prostu nie przejmujac sie.Glowna przyjemnosc czerpie i czerpalem z alkoholu.

To i tak sa tylko takie male psychozy a nie schizy

Cos w tym jest z tym czytaniem ksiazek,czasopism.

przez *Monika* 18 lis 2010, 23:41
specjal, trochę się otworzyłeś Paweł.
A co z rodzicami? Mieszkasz z nimi? wiedzą o Twoich cierpieniach?
Obrazek
Główny Moderator

przez specjal 19 lis 2010, 13:33
Daj sobie spokoj z rodzicami nie bede sie martwil pierdolami.Dla mnie takie choroby jak zaburzenie osobowosci to jest smiech na sali.Wyszlo ze mam osobowosc schizoidalna i jakos sie nie przejmuje tym,moga mnie leczy na depresje i tak mnie pewnie nie zmienia.

A jak u ciebie sytuacja wyglada tez malo piszesz?

przez Rambo123 19 lis 2010, 18:02
Na książki i alkohol zwróciłem już dawno uwagę. Mnie alkohol pomógł wiele razy. Teraz nie piję już czwarty miesiąc i jest super żle.Nie wiem co robić z czasem.
W najgorszym okresie depresji w pracy nie mogłem napisać żadnej dokumentacji. Zrobienie projektu technicznego to była czarna magia. Dopiero po wypiciu kilku drinków mózg potrafił się odblokować. To przekleństwo chad.
Nie potrafię sobie wyobrazić kolejnej depresji. Chociaż najgorszym momentem jest stan mieszany czyli faza przechodzenia z hipomani w depresję. MAKABRA.
Ciekaw jestem gdzie zniknął Robert.
Ech życie.

przez *Monika* 20 lis 2010, 23:10
Amon_Rah, schudłeś trochę? Czy mi się wydaje? na buzi szczególnie....co nie przeszkadza,zeby powiedzieć,że jesteś przystojniakiem.
Obrazek
Główny Moderator

przez Anonymous 21 lis 2010, 00:30
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez *Monika* 21 lis 2010, 00:31
esprit, dużo czasu, trochę mnie to niepokoi. Pozdrów Go Pawle!
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg