ottt345

Hasiok.

Relacja z Bogiem - wg nauczania KrK

przez refren 25 maja 2016, 00:46
Proponuję nazwę "niedyskusyjne koło praktycznej tomistycznej scholastyki i ortodoksji stosowanej". Każdy, kto będzie chciał coś napisać w wątku, będzie musiał wstępnie potępić modernizm, okazać świadectwo z bierzmowania oraz zgodę lekarza psychiatry na udział w dyskusjach religijnych. Dla uproszczenia i wykluczenia troli możemy pisać po łacinie.
Trolololo

przez Rosa26 25 maja 2016, 00:58
refren napisał(a):Proponuję nazwę "niedyskusyjne koło praktycznej tomistycznej scholastyki i ortodoksji stosowanej". Każdy, kto będzie chciał coś napisać w wątku, będzie musiał wstępnie potępić modernizm, okazać świadectwo z bierzmowania oraz zgodę lekarza psychiatry na udział w dyskusjach religijnych. Dla uproszczenia i wykluczenia troli możemy pisać po łacinie.
Trolololo

No masz... nie dogodzisz :roll: Obrazek
Przecież nie mam nic przeciw dyskusjom, sama napisałam, że nie ma problemu, ale chyba jest różnica między dyskusją konkretną, nawet jeżeli sceptyczną, ale z utrzymaniem jakiegoś sensownego rytmu a pisaniem, ze Biblia to zbór baśni... :bezradny: No jak w takim klimacie pogadać sensownie i spokojnie, kiedy ktoś wchodzi szydzi i plecie trzy po trzy. Aaaaa róbta co chceta Obrazek
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

przez Lord Kapucyn 25 maja 2016, 01:34
Zaraz Wam wyjdzie z tego wszystkiego, że Bóg jest czerwony, a Jezus był/jest komunistą.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michellea 25 maja 2016, 01:43
Lord Kapucyn napisał(a):Zaraz Wam wyjdzie z tego wszystkiego, że Bóg jest czerwony, a Jezus był/jest komunistą.

Jasne, że nie jest. Jest przezroczysty, bo Go nie widać. Tego chyba jeszcze żadna opcja polityczna nie zagarnęła :mrgreen:

przez Lord Kapucyn 26 maja 2016, 02:09
Dobrze, że ktoś poruszył ten temat, nigdy się nad tym nie zastanawiałem a to dość ciekawe, faktycznie wygląda na to, że to fail polskich tłumaczy- nie pierwszy i nie ostatni, nie tylko w kontekście Biblii.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez refren 26 maja 2016, 13:00
Rosa26 napisał(a):
refren napisał(a):Proponuję nazwę "niedyskusyjne koło praktycznej tomistycznej scholastyki i ortodoksji stosowanej". Każdy, kto będzie chciał coś napisać w wątku, będzie musiał wstępnie potępić modernizm, okazać świadectwo z bierzmowania oraz zgodę lekarza psychiatry na udział w dyskusjach religijnych. Dla uproszczenia i wykluczenia troli możemy pisać po łacinie.
Trolololo

No masz... nie dogodzisz :roll: Obrazek
Przecież nie mam nic przeciw dyskusjom, sama napisałam, że nie ma problemu, ale chyba jest różnica między dyskusją konkretną, nawet jeżeli sceptyczną, ale z utrzymaniem jakiegoś sensownego rytmu a pisaniem, ze Biblia to zbór baśni... :bezradny: No jak w takim klimacie pogadać sensownie i spokojnie, kiedy ktoś wchodzi szydzi i plecie trzy po trzy. Aaaaa róbta co chceta Obrazek

Sorki za prześmiewki, przyznaję że spamowanie i obsesyjne ataki antyreligiantów są męczące i mogą rozwalić każdy wątek, choć trochę mnie raziło takie wyraźne domaganie się, że wszyscy mają pisać tylko "w duchu" i tytuł "zgodnie z nauczaniem" (niezbyt zręczny, ale jeśli działa, to ok.) Ale rozumiem, sama też założyłam jeden wątek i warczę, jak mi go ktoś spamuje. I cieszę się, że można tu w miarę swobodnie popisać, bo dyskusje, w których jedni są ciągle za, a inni przeciw, nie prowadzą do wymiany, tylko do okopania się na dwóch sztywnych pozycjach, a przecież wiara ma wiele odcieni, a my tu piszący mamy wiele trudności.
Tu stać się może coś dobrego.
Ostatnio edytowano 26 maja 2016, 13:02 przez refren, łącznie edytowano 1 raz

przez abrakadabra xx 30 maja 2016, 07:33
Rosa26 napisał(a):Przecież to ludzie je kaleczą, znęcają się nad nimi.
A ty nie? Lubisz mięsko? Pewnie wcinasz aż ci się uszy trzęsą.

Sortuj wg