Ulubiony zwierzak

Hasiok.

Ulubiony zwierzak domowy

pies
18
25%

kot
22
30%

świnka morska
5
7%

szczurek
7
10%

myszki
3
4%

królik
3
4%

rybki
1
1%

płazy
2
3%

gady
3
4%

wszystkie
6
8%

nie lubię zwierząt
3
4%

Liczba głosów : 73

Ulubiony zwierzak

przez anna.anakaia 11 paź 2013, 12:17
true, ale ich mruczenie i deptanie łapkami wynagradza chwile oczekiwania na kocie decyzje :D
anna.anakaia

Ulubiony zwierzak

przez true 11 paź 2013, 12:22
anna.anakaia napisał(a):true, ale ich mruczenie i deptanie łapkami wynagradza chwile oczekiwania na kocie decyzje :D

o taaaak , kocurek gwizdnal dziecku misia bardzo miekkiego i go czasem ugniata :D mamicycek jeden

Ulubiony zwierzak

przez mark123 11 paź 2013, 12:26
hania33 napisał(a):slow motion, Ja byków..

Ja się boję chyba wszystkich typowych zwierząt.
A w przypadku owadów, wszystkich się brzydzę, a boję tylko niektórych.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ulubiony zwierzak

przez Josie_86 11 paź 2013, 13:11
Hans jesteś chyba cymbałem, mam dwie kotki. Koty rozumieją większość co do nich mówisz, a jeśli nie wykonują polecenia, albo 'nie słyszą' to znaczy, że nie chcą tego zrobić i koniec. Nie wiem dlaczego tu pies jest uważany za mądrzejszego? Bo robi to co chcesz? Brawo, nie dla mnie takie podejście

True
koty wcale nie sa falszywe , to jakis zabobon ;) w czym w ogole moga byc falszywe?zwierzeta nie znaja uczuc takich jak falsz czy zemsta to nie ludzie !! one czuja milosc , bol , tesknote albo zlosc . moje koty przychodza nawet do mnie jak jestem smutna , rozloza sie na kolanach albo mordka sie przytula do twarzy

Dokładnie :) Uwielbiam jak moje kotki śpią mi na kolanach, w nocy pod kołdrą, albo koło twarzy:)

Slow motion moja babcia miała pierdolnietego koguta, który wszystkich atakował i trzeba było odganiać go kijem :D
jeśli chcesz mnie zatrzymać (spójrz odchodzę)
podaj mi rękę, jeszcze może zatrzymać mnie ciepło twojej dłoni

Ulubiony zwierzak

przez ladywind 11 paź 2013, 13:43
Hans jesteś chyba cymbałem, mam dwie kotki. Koty rozumieją większość co do nich mówisz, a jeśli nie wykonują polecenia, albo 'nie słyszą' to znaczy, że nie chcą tego zrobić i koniec. Nie wiem dlaczego tu pies jest uważany za mądrzejszego? Bo robi to co chcesz? Brawo, nie dla mnie takie podejście

Nie wykonują polecenia , bo nie są służalcze. Mają swoje zdanie i zrobią coś wtedy kiedy same będą tego chciały:)Uderzysz kota raz, zapamieta sobie to do konca życia i bedzie stronił od tego człowieka. Nie ubliżając psom mają na odwrót.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Ulubiony zwierzak

przez true 11 paź 2013, 13:57
Josie_86 napisał(a):Hans jesteś chyba cymbałem, mam dwie kotki. Koty rozumieją większość co do nich mówisz, a jeśli nie wykonują polecenia, albo 'nie słyszą' to znaczy, że nie chcą tego zrobić i koniec. Nie wiem dlaczego tu pies jest uważany za mądrzejszego? Bo robi to co chcesz? Brawo, nie dla mnie takie podejście

True
koty wcale nie sa falszywe , to jakis zabobon ;) w czym w ogole moga byc falszywe?zwierzeta nie znaja uczuc takich jak falsz czy zemsta to nie ludzie !! one czuja milosc , bol , tesknote albo zlosc . moje koty przychodza nawet do mnie jak jestem smutna , rozloza sie na kolanach albo mordka sie przytula do twarzy

Dokładnie :) Uwielbiam jak moje kotki śpią mi na kolanach, w nocy pod kołdrą, albo koło twarzy:)

Slow motion moja babcia miała pierdolnietego koguta, który wszystkich atakował i trzeba było odganiać go kijem :D

moze nie mial kury hahahahahaa :D

-- 11 paź 2013, 14:00 --

Hans napisał(a):Kot jest z natury głupi i nie ma mowy o indywidualizmie, a jedynie o braku cechy, dzięki której może współpracować z innymi kotami/ludźmi. Bezdomne psy w momencie łączą się w watahę z hierarchią, już nawet dwa psy współpracują, gdy intruz wejdzie na posesję. Psa można nauczyć wielu rzeczy, kota jedynie ciężkim biciem można kilku rzeczy oduczyć.

wlasnie mozna wyuczyc , mordowac np , nie widzialam jeszcze wymuszania -walki kotow ,

Ulubiony zwierzak

przez Josie_86 11 paź 2013, 14:13
No, widzę, że dyskusja toczy się w dobrym kierunku:)
A w ogóle to nie wypowiedziałam się o zwierzakach - kocham wszystkie (prócz pająków), a sama miałam dwa psy , dwa chomiczki, świnkę morską a teraz dwa koty :)
jeśli chcesz mnie zatrzymać (spójrz odchodzę)
podaj mi rękę, jeszcze może zatrzymać mnie ciepło twojej dłoni

Ulubiony zwierzak

przez Aranjani 11 paź 2013, 14:26
Ja bardzo lubie wszystkie zwierzęta. Ale kocham psy.

Ktos tutaj wspominał o agresywnych psach czy nieszczących coś w domu... Wszystko zależy od tego jak się psa wychowa!
Aranjani

Ulubiony zwierzak

przez Kalebx3 11 paź 2013, 14:30
Wszystko zależy od tego jak się psa wychowa!

Mi sie to bardziej wydaje ,że dużo zależy też gdzie tego psa sie chowa . Taki wilczur ( sam mam na podwórku wilczur wymieszany z haskim ) to i wybiegać sie może i pohasać,a w mieszkaniu ,,,liiipa.
Ciotka miała wilczura w domu to po 10 latach na zawał jeb-nął,,,tyle miał ruchu po ulicy na siusiu i kupe raz dziennie po 10 minut. Kapci tudzież innej odzieży nie lubiał.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Ulubiony zwierzak

przez Candy14 11 paź 2013, 14:33
Jedna cecha odzwierciedla kocią naturę - dłuugie zastanawianie. Np. najpierw w środku nocy proszą żeby je wypuścić, a kiedy wracają i otwieram im drzwi - siedzą na progu i myślą czy aby na pewno chcą wejść. Myślą i myślą, pojazgoczą i dopiero wchodzą.

One wcale nie chcialy wyjsc tylko popatrzec jak wstajesz z lozka i otwierasz drzwi ;)

Nie wykonują polecenia , bo nie są służalcze.

eee bzdura. Koty po prostu sa za leniwe. Psy sa radosne i lubia sie bawic. Dla nich polecenia to zabawa i nauka. Rozwijaja sie. Zupelnie jak ludzie. Psy sa towarzyszami a koty ozdoba. W ludzkiej hierarchi mozna je porownac do blondynek...maja byc i wygladac. Chociaz ja lubie osobowosc mojej kici. Lubie jak patrzy na mnie i miauczy. Rozpoznaje kiedy miauczy ze zloscia a kiedy chce tylko pogadac. Jest mieciutka i przyjemna w dotyku. Łasi sie do mnie i mruczy. Ale na poczatku bywala po prostu wredna zanim nie ustalilysmy hierarchi w stadzie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Ulubiony zwierzak

przez Aranjani 11 paź 2013, 14:35
Kalebx3, masz racje. Mając psa w mieszkaniu trzeba zapewnic mu odpowiednią porcję ruchu. Jest na to wiele sposobow. Ja uwielbiam bieganie z psem... ja mam frajdę i psiak. Przymierzam sie teraz do jazdy na rowerze z jednym z moich psiakow...ale to dopiero na wiosnę:)
Ale jesli wiesz jak postępowac z psem, nie tresowac go...tylko wychowywac, zapewniam, że żadnych problemów w przyszłości z nim nie będzie.
Aranjani

Ulubiony zwierzak

przez Candy14 11 paź 2013, 14:35
Ciotka miała wilczura w domu to po 10 latach na zawał jeb-nął,,,tyle miał ruchu po ulicy na siusiu i kupe raz dziennie po 10 minut. Kapci tudzież innej odzieży nie lubiał.

Takie duze psy potrzebuja przytnajmniej dwa razy po godzinie sie wybiegac a nie tylko przed blok na siusiu. Ludzie ktorzy nie maja cxzasu dla zwierzat nie powinni ich miec :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Ulubiony zwierzak

przez Aranjani 11 paź 2013, 14:37
Candy14 napisał(a): eee bzdura. Koty po prostu sa za leniwe. Psy sa radosne i lubia sie bawic. Dla nich polecenia to zabawa i nauka. Rozwijaja sie. Zupelnie jak ludzie.

Dokładnie jest tak jak piszesz :D
Aranjani

Ulubiony zwierzak

przez Kalebx3 11 paź 2013, 14:43
Ale jesli wiesz jak postępowac z psem, nie tresowac go...tylko wychowywac, zapewniam, że żadnych problemów w przyszłości z nim nie będzie.

Właściwie to nie ja mam , ale teściu . Psów bardzo nie lubię , obsikańców- zasrańców, ale tę sukę bardzo lubię. Kto by ja tam czego uczył, w takie rzeczy sie bawił ? Fajny pies i tyle , z natury lubi dzieci ,lubi biegać , ryj jej sie cieszy . DUŻO też zależy od rasy psa .Od jego przodków.
Mam jeszcze dwa koty . Za mądre to też zbytnio nie są , ale je lubię. Spały by tylko i jadły na przemian , ot cała kocizna.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg