do MODERATORóW

Hasiok.

przez meskalina 14 gru 2006, 15:15
a co z laczeniem watkow?
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez shadow_no 14 gru 2006, 15:24
Dodam taką opcje.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez meskalina 14 gru 2006, 15:47
to powinno rozwiazac problem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez didado1 15 gru 2006, 15:01
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 16:06 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez atrucha 15 gru 2006, 15:48
Jeżeli chodzi o całą organizację forum - nie jest idealnie ale tez nie jest źle. Z technicznej strony patrząc i tak,jak na jednego człeka,Shad radzi sobie z tym całym galimatiasem. Jeżeli ktoś ma pomysły na ulepszenie funkcjonowania forum zawsze może głośno o tym powiedzieć. Sama,kiedy jeszcze nie byłam moderatorem,zgłaszałam swoje postulaty. Zapewne czasem Shad miał mnie już dość.. :lol: Nie widze powodu dla którego Wy macie zachowywać się inaczej. Każda sugestia jest cenna..pod warunkiem,ze nie zamienia się w nagonkę na moderatorów i administrację. To forum kieruje się od samego poczatku jasnymi zasadami. Oczywiście różni się od innych tego typu "przybytków" na necie. Staramy się zachować porządek,nie przeklinamy,nie propagujemy niezdrowych form autoagresji itd..etc..Pozwala nam to zachować dobry poziom.Wystrczy zaglądnąć na inne fora psychologiczne by utwierdzić sie w przekonaniu,ze wcale nie jest u nas źle.. Nasza problematyka (nerwica,depresja) stwarza "stan podwyższonego ryzyka" jeżeli chodzi o spory..Postarajmy się to zrozumieć. Nie tylko zwykły użytkownik ma prawo do kiepskiego dnia..Moderator też jest człowiekiem.
Przewertowałam ostatnio inne fora..i rzadko zdarza się,by moderator dyskutował z użytkownikiem o słuszności swoich decyzji. My jestesmy otwarci na dialog (pod warunkiem,ze wszystko mieści się w granicach zdrowego rozsądku).
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Róża 15 gru 2006, 18:31
Ja przyznam rację Malcolmowi jesli chodzi o zamykanie tematów.To naprawde mrozi i zniechęca.Chociaż mój temat nie został zamkniety,wolę dołączać się do innych i nie tworzyć własnych,bo mrozi mnie właśnie ta ewentualność.Nie wiem jak to można rozwiązać żeby"wilk był syty i owca cała",ale myślę,że trzeba coś z tym zrobić.A może po prostu nie zamykać,tylko umieszczać post w odpowiednim temacie?Lub informować delikwenta jaki jest link do danego tematu,bo suche stwierdzenie-zamykam,temat byl wielokrotnie poruszany na forum,w najlepszym wypadku może wkurzyć i zniechęcić do szukania.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez DarkAngel 15 gru 2006, 19:12
Lub informować delikwenta jaki jest link do danego tematu,bo suche stwierdzenie-zamykam,temat byl wielokrotnie poruszany na forum,w najlepszym wypadku może wkurzyć i zniechęcić do szukania.

Róża...teraz mi powiedz.....bo widac że mało zagladasz do zamykanych watków...kiedy którys z moderatorów zamknął temat nie podając przyczyny, a tym bardziej linku do poruszanego tematu.....robimy tak zawsze.....a w najgorszym wypadku prawie zawsze......dlatego ten argument jest naprawde naciągany......

Po za tym....to była pierwsza i ostatnia moja wypowiedź w tym temacie....Uważam że nigdy nie dogodzi sie każdemu. Gdyby nie zamykac tematów z czasem powstałby temat "Do moderatorów" a w nim pretensje ze na forum jest syf i że bardzo dużo tematów sie powtarza(tak jak to było w czasie pamiętnego 3 tygodniowego strajku, kiedy forum zostało bez opieki moderatorów i administratorów ) .....teraz jest tak że jest awantura o to ze zbyt dużo tematów się zamyka.....Kurcze, ludzie zastanówcie się co Wy w ogóle chcecie....My też jesteśmy ludźmi, a nie maszynami....
Pozdrawiam!!!!
Obrazek
ExModerator

przez atrucha 15 gru 2006, 19:27
Jednym zdaniem:

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :mrgreen:

Ok..ja też kończe.
Przyjaciel forum

przez meskalina 15 gru 2006, 21:57
chyba sie klocicie tylko po to zeby sie klocic...moze jest zbyt nudno i cukierkowo na forum ostanio..przeklejanie postow chyba wszystkich usatysfakcjonuje, trzeba tylko poczekac az Shad wprowadzi ta funkcje..
jak chcecie dyskutowac "na ostro" to wybierzcie ciekawszy temat niz moderowanie
:twisted:

przez lija70 16 gru 2006, 18:38
mam pytanko o co chodzi z tym utworzeniem konta czy każdy musi je mieć i po co proszę o odpowiedz lija70
Myślę, że ludzie są znacznie lepsi, niż są w stanie sobie to wyobrazić w najśmielszych marzeniach.

przez atrucha 16 gru 2006, 18:40
Szczerze mówiąc - nie wiem o co pytasz.. Nie ma u nas "kont".
Przyjaciel forum

Sortuj wg