mój narzeczony jest chory, ma dwie osobowości?

Hasiok.

przez sznszyla 15 lip 2013, 08:05
vifi napisał(a):Mogą być problemy z przymusowym leczeniem, jeśli on nie chce ani nie zagraża sobie i nikomu innemu (chociaż jest jeszcze jeden paragraf w takich sytuacjach, to nie zawsze chcą go zastosować). Sama jak najbardziej możesz iść do lekarza, a jego też spróbuj nakłonić, zwłaszcza jak będzie "sobą".
Udawanie rozdwojenia osobowości żeby zerwać z dziewczyną to dla mnie zbyt kosmiczna teoria.

tak, wczoraj skontaktowalam sie z jego przyjacielem,a moim kolegą. Zdziwiony poprosil o jego aktualny numer. Mial stary numer jeszcze sprzed piatku,kiedy to zmienil. Mowil wiarygodnie. Bedzie pytal miedzy znajomymi, i prosil zebym mu dala znac jesli ja cos bede wiedziec, tez sie martwi.

-- 15 lip 2013, 08:07 --

MalaMi1001 napisał(a):Dziewczyno co Ty za farmazony wypisujesz? Dwie osobowości? Może gość chce wrócić do byłej i odstawia cyrk, zebyś się przestraszyła i od niego uciekła? Dla mnie brzmi to jak scenariusz kiepskiego thrillera za 1000zł. A Ty wypruwasz z siebie flaki i chcesz się zabić? A co on mieszka lata świetlne od ciebie że nie mozesz do niego jechać? Nie ma kumpli, znajomych gdzie byś mogła go szukać? Dla mnie to naciągane jak skarpetka na sztachetę w płocie.

nie, nie moge do niego jechac. Nie rozmawiam z jego rodzicami,a jego ojciec na wszystko ma zawsze jedną odpowiedz: policja! wiec, co mam ryzykowac najscie ich w domu skutkujace wezwaniem policji? Tym bardziej kiedy jego tam nie ma?

przez bittersweet 15 lip 2013, 14:19
MalaMi1001 napisał(a):Dziewczyno co Ty za farmazony wypisujesz? Dwie osobowości? Może gość chce wrócić do byłej i odstawia cyrk, zebyś się przestraszyła i od niego uciekła? Dla mnie brzmi to jak scenariusz kiepskiego thrillera za 1000zł. A Ty wypruwasz z siebie flaki i chcesz się zabić? A co on mieszka lata świetlne od ciebie że nie mozesz do niego jechać? Nie ma kumpli, znajomych gdzie byś mogła go szukać? Dla mnie to naciągane jak skarpetka na sztachetę w płocie.

Farmazony to raczej nam @sznszyla sprzedaje, mam wrażenie, ze nie pierwszy raz. Chyba nie tylko narzeczony ma kilka osobowości ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez agusiaww 15 lip 2013, 16:14
Niby moze odmowic, ale jak bedzie wykazywal objawy to wtedy i tak zabieraja i tyle. Nie chodzi o przymusowe leczenie, ale wtedy sie tak traktuje pacjenta jakby mial zalozmy zawal serca czyli sytuacja wyjatkowa i sie go zabiera, tyle ze tu szaleje psychika.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sznszyla 18 lip 2013, 09:44
witam czy jest mozliwosc skasowania tematu? Sprawa... sie tak jakby wyjaśnila

przez zujzuj 18 lip 2013, 11:32
szynszylo..a nie uważasz że powinnaś ją tutaj ludziom którzy sie zaangażowali wyjaśnić? Jeśli sie wyjaśniła to napisz jak sie wyjaśniła sytuacja tak fascynującego i rzadkiego zaburzenia

przez khaleesi 18 lip 2013, 11:36
sznszyla, chory czy kitował ?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez sznszyla 18 lip 2013, 19:00
psyche , chory. ja jestem załamana... nie wiem jak dalej zyc. Zaloze nowy wątek...

-- 18 lip 2013, 19:02 --

czy-choroba-zabra-a-mi-ch-opaka-i-mi-o-t44246.html

przez Candy14 18 lip 2013, 19:04
sznszyla, jaki jest sens zakladania nowego tematu o tym samym?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez sznszyla 18 lip 2013, 19:08
Candy14 napisał(a):sznszyla, jaki jest sens zakladania nowego tematu o tym samym?

nie o tym samym, teraz chce sie odnaleśc w tej sytuacji.. zrozumieć to... podnieść sie..

przez Candy14 18 lip 2013, 20:08
Spokojnie mozna go bylo pociagnac tutaj
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg