Samobójstwo zaplanowane

Hasiok.

Samobójstwo zaplanowane

przez nowy_franek 26 cze 2012, 21:17
A jeśli już umarła?
Niestety wszystko związane jest problemami sercowymi, rozstaniem i brakiem szans na bycie z kimś (historia jakich wiele).
To sprawia, że nadzieja gdzieś przepadła chyba , no bo na co tu mieć nadzieję.
Jestem człowiekiem, który jeśli raz pokochał to go długo trzyma, wręcz to hest chyba nienormalne. Nie wiem.
Pogadam o tym na terapii (choc pewnie powiedzą mi że musze zapomnieć i żyć dalej), poczytam również tu historie w ramach terapii. Samo pisanie też jest ok, zawsze coś daje, im więcej tu piszę , tu, czy w innych wątkach, tym mniej myśle. Niestety kiedyś trzeba odejść od monitora i to wraca.
Paranoje i fobie.
mój nibyBlog Ale jak ktoś nie lubi dużo czytać to nie polecam, ew nie lubi ckliwych opowieści to j.w. Poza tym zapraszam.

Samobójstwo zaplanowane

przez Stark 26 cze 2012, 21:26
nowy_franek, Co do zakochania - to jest to "normalne" w przypadku naszego charakteru.
(Na szczęście jak narazie nie dopadła mnie miłość, tyle dobrze, ale myślę że odczucia bym miał podobne)
Próbuj się nie poddawać,jak nie jedna szansa na związek, to być może będzie inna...
oby na terapii coś poradzili, życzę powodzenia.
Stark

Samobójstwo zaplanowane

przez kafka 26 cze 2012, 21:27
nowy_franek, będzie lepiej, na pewno. Zobacz, ja jestem swirem a mam partnera:) Też jestem zdolowana i stąd moje problemy, ale to podobno normalne na terapii;)
kafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samobójstwo zaplanowane

przez nowy_franek 26 cze 2012, 21:34
Raz jeszcze dzięki Stark ;)

Kafka - ale Ty jesteś kobietą. To też jest presja psychiczna otaczającego świata, że jednak facet ma być facetem; gdybym był z taką kobietą to mi to by nie przeszkadzało na pewno do stopnia większego niż nie jednemu chłopakowi , jestem z natury dość ugodowy, cierpliwy , potrafię mieć wiele empatii itd (skromny też jestem ;)
Mimo wszystko ciągle coś jest nie halo, a problemy wewnętrzne nie raz przełożyły sie na problemy w związku.
Sądzę, iż jest tak, że kobieta może mieć więcej problemów wenętrznych a mężczyzna ma być twardy. Taki ten świat. A ja za to , że taki jestem po prostu coraz częściej a ostatnio permanentnie - nienawidzę tego życia.
mój nibyBlog Ale jak ktoś nie lubi dużo czytać to nie polecam, ew nie lubi ckliwych opowieści to j.w. Poza tym zapraszam.

Samobójstwo zaplanowane

przez kafka 26 cze 2012, 21:37
nowy_franek, a tam, ja mam bardzo dużo męskich cech. To ja zagadalam pierwsza do mojego faceta;) mądre kobiety cenią sobie mężczyzn z bogatym życiem wewnętrznym, bo potrafi je zrozumieć.
kafka

Samobójstwo zaplanowane

przez Stark 26 cze 2012, 21:41
nowy_franek, No to prawda jest... my zawsze to "twardzi" musimy być
Co, "facet z depresją,problemami"? "ciota".
stąd wrażliwość g*wno warta niestety . Ciężko wyrobić wewnętrznie tą suchość,chłód.
Stark

Samobójstwo zaplanowane

przez nowy_franek 26 cze 2012, 21:48
Otóż to Stark, czasem uczucia są błogosławieństwem ,one czynią nas ludźmi, ale czasem są przekleństwem.
Więc jesli nie koniec życia,to może chociaż pranie mózgu... to by mi sie przydało. I wyjazd jak najdalej stąd. Ale i to nie takie proste (ech, znów ta rodzina)

Kafka , mimo cech męskich nadal jesteś kobietą. A czy cenią sobie kobiety takich mężczyzn o jakich mówisz ? - możliwe, jako kolegę , przyjaciela. Do związków kobiety podświadomie, bądz swiadomie szukają samców alfa i to jest prawda. A jakie masz te cechy męskie poza tym że pierwsza potrafisz zagadać do faceta?;)

Samobójstwo zaplanowane

przez kaczanov 26 cze 2012, 21:50
ej ale po co się zabijać? masz miliony możliwości, możesz robić co chcesz, po hooy się użalać? możesz grać na trąbce, zostać mistrzem w bierki pod wodą, pisać książki, śpiewać, chodzić po górach, pomagać biednym albo srać na odległość. olej presje, jak ci nie pasuje otoczenie to uciekaj i se żyj jak ci pasuje.

http://www.youtube.com/watch?v=FfNeSDMfHsw

Samobójstwo zaplanowane

przez Stark 26 cze 2012, 21:53
kafka, z bogatym życiem wewnętrznym...
Nie spotkałem dotąd ani jednej :O.
nowy_franek, Taka prawda,trzeba być "silnym maczo", tak inaczej pozostaje się samemu sobie babrając w własnym wewnętrznym kwasie ;<.
Stark

Samobójstwo zaplanowane

przez Amon_Rah 26 cze 2012, 22:01
nowy_franek, za temat i teksty- ostrzezenie. Tu mamy raczej odwodzic siebie od samobojstw, a nie planowac je sobie. Zamykam temat i wywalam do kosza.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Sortuj wg