"Dom uciechy..."

Hasiok.

Re: "Dom uciechy..."

przez Agnieszka_1988 19 lis 2010, 18:21
Jak wy znajdujecie dziwki, które nie wyglądają jak dziwki? Jak przeglądałam raz, w celach badawczych oczywiście, te odloty to wszystkie były takie "wykurwione". Nie widziałam ani jednej zwykłej, dziewczęcej...
Agnieszka_1988

przez marcja 19 lis 2010, 18:25
Agnieszka_1988 napisał(a):Jak wy znajdujecie dziwki, które nie wyglądają jak dziwki? Jak przeglądałam raz, w celach badawczych oczywiście, te odloty to wszystkie były takie "wykurwione". Nie widziałam ani jednej zwykłej, dziewczęcej...

Tez mnie to zastanawia... :D Nie ma zadnej normalnej dziewczyny-takiej, ktora wyglada na osobe ciepla, czy sympatyczna. Sa po prostu dziwki-gdybym zobaczyla taka na ulicy, powiedzialabym wlasnie: "To pewnie dziwka". I nie pomylilabym sie;)

przez Agnieszka_1988 19 lis 2010, 18:25
Panna_Modliszka, dajmy może Panom się wykazać ;) Niech znajdą ładną, kobiecą i delikatną dziwkę.
Agnieszka_1988

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marcja 19 lis 2010, 18:31
Krzysiek1234 napisał(a):
Bo ja wiem, czy jest w tym hipokryzja... Może i jest. Jeśli chodzi o mnie, to nawet gdyby w seksie z prostytutką chodziło głównie o "szlachetny" aspekt uczuciowy, to wygląd oczywiście miałby znaczenie - na widok kobiety poniżej pewnego poziomu estetycznego nie potrafiłbym zadziałać :P Ale wg mnie to raczej naturalne i mają tak wszyscy, czy mężczyźni czy kobiety. Zresztą... Jeżeli już, to właśnie o kobiecej hipokryzji w deklaracjach na takie tematy można by stworzyć potężny elaborat :)

Oczywiscie, ze jasne jest, ze dziewczyna musi Ci sie podobac i nikt przeciez nie oczekuje, ze ktos wybierze sobie za dziwke totalnie tlusta,nieatrakcyjna, zapuszczona, bezzebna, w grubych okularach i wasikiem pod ustami dziewczyne :D
Ale Harpagan pisal o tym, ze wazniejsze, niz seks sam w sobie, jest uczucie i cieplo, na co wrecz rzucaja sie spragnieni samotni faceci...Nawet bedac kobieta, w zyciu nie szukalabym ciepla i uczucia u tego typu kobiet, ktore sa na stronach erotycznych. Jesli wsrod tego typu kobiet, szukacie tez dziewczyny dla siebie na stale, to nie dziwne, ze nadal jestescie sami...

przez Rambo123 19 lis 2010, 18:35
Był ktoś z Was w porządnej agencji towarzyskiej? Ja byłem. Ceny obłędne. Niektóre dziewczyny w niczym nie przypominały dziewczyn lekkich obyczajów. Naprawdę ładne o niewinnych twarzach. Co tam robiły? Nie wiem. Chyba zmusiło je do tego życie.
Ech życie.

przez Krzysiek1234 19 lis 2010, 18:56
marcja napisał(a):Ale Harpagan pisal o tym, ze wazniejsze, niz seks sam w sobie, jest uczucie i cieplo, na co wrecz rzucaja sie spragnieni samotni faceci...Nawet bedac kobieta, w zyciu nie szukalabym ciepla i uczucia u tego typu kobiet, ktore sa na stronach erotycznych. Jesli wsrod tego typu kobiet, szukacie tez dziewczyny dla siebie na stale, to nie dziwne, ze nadal jestescie sami...

Ja nie szukam, wiec w tym przypadku wolę nie wypowiadać się kategorycznie... Nie jestem zaznajomiony z ofertami agencji towarzyskich, ale podejrzewam, że każdy rodzaj urody da się wyłuskać (co potwierdza kolega Rambo). A jeśli chodzi o szukanie tam ciepła i uczucia, to pewnie w wielu przypadkach bardziej chodzi przynajmniej o jego 'namiastkę', takie poudawanie z braku laku...Odegranie scenki teatralnej. Jak ktoś samotny i zdesperowany... Tym bardziej, że wbrew stereotypom, prostytutki to nie tylko prostaczki i chamki.
Ja również o tym myślałem, ale póki co - nie.

przez *Wiola* 19 lis 2010, 19:02
Kiedyś oglądałam reportaż w tv. Nie chcę skłamać bo było to parę late temu - ale chyba chodziło o któryś kraj skandynawski. Tam państwo zatrudnia na etacie panie do obsługi "seksualnej " niepełnosprawnych mężczyzn. Na dodatek ponoć tam panie zatrudnione na tym stanowisku cieszą się dużym szacunkiem w społeczeństwie.

A tak na marginesie - to pań wyglądających w sposób , o którym piszecie, wcale nie trzeba szukać w agencjach, wystarczy wyjść na ulicę i nie sądzę ,żeby wszystkie trudniły się tym fachem.
Moderator

przez harpagan83 19 lis 2010, 19:17
wiola173, oglądałem podobny program o Holandii :mrgreen:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez Rambo123 19 lis 2010, 19:17
Też oglądałem ten film dokumentalny. Ciekawe jak te panie potraktować?
W agencji zagościłem przypadkowo po imprezie. Z ciekawości wraz kumplami. Brat mieszkający w Hamburgu za przyzoleniem żony obwiózł mnie również po Saint Pauli.
Nie wszystkie dziewczyny wyglądały na panie lekkich obyczajów.
Dwa lata pracowałem w Anglii. To co tam zobaczyłem wprawiło mnie w osłupienie. Oczywiście chodzi o nasze polskie dziewczyny. Puszczały się za najgorszą pracę z ludżmi po pięćdziesiątce o zerowym wykształceniu pracującym w polu. Były to lata 2002-2003. Obowiązywały wizy.
Ech życie.

przez harpagan83 19 lis 2010, 19:19
a co do dziwkarskiego wyglądu dziwek to nie są one takie od urodzenia tylko się tak ubierają, że wszyscy wiedzą, że to dziwka idzie. Jak by sie taka ubrala jak przeciętna dziewucha to nikt by nie poznał że jest prostytutką. Trudno żeby dziewczyny z roksy, czy z burdla byłu ubrane w wełniany golf i proste jeansowe spodnie, i wełniane skarpetki :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

wracając do reportażu to w Holandiitakie usłógi dla niepełnosprawnych są na kasę chorych.
To wymaga pełnego angażu

przez *Wiola* 19 lis 2010, 19:34
harpagan83,

No możliwe ,że to było o Holandii, napisałam,że nie pamiętam:)
Moderator

przez harpagan83 19 lis 2010, 19:36
:mrgreen:
To wymaga pełnego angażu

przez _Pete_ 19 lis 2010, 19:37
Rambo123 napisał(a):Był ktoś z Was w porządnej agencji towarzyskiej? Ja byłem. Ceny obłędne. Niektóre dziewczyny w niczym nie przypominały dziewczyn lekkich obyczajów. Naprawdę ładne o niewinnych twarzach. Co tam robiły? Nie wiem. Chyba zmusiło je do tego życie.

Ja nie byłem. Ale niewykluczone, że kiedyś się skuszę właśnie na coś o czym piszesz. To może być ciekawe i czasem mi to chodzi po głowie. :smile:
_Pete_

przez maksinek 19 lis 2010, 19:39
jak mozna isc do łózka z kobieta ktora bzykało moze 10 klientow przed toba :shock:
maksinek

Sortuj wg