Skocz do zawartości
Nerwica.com

"Dom uciechy..."


Gość Shadowmere

Rekomendowane odpowiedzi

Na takach to się gnój wodzi… :mrgreen:

 

Panowie mają naprawdę różne upodobania.. Przez robienie na nich lub przez nich na kogoś tzw „kalafiora” (tłumacząc dosłownie kupę) na klatę lub do ust, sikanie w podobnym układzie.. Gwałcenie przez odbyt świeczką (bądź wibratorem) …ale propozycja ta najczęściej tyczyła się penetrowania odbytu męskiego nie damskiego (wbrew pozorom) .. Wkładanie przez cewkę moczową członka słomki. Chodzenie cały dzień (jak nie kilku dni) w jednych i tych samych skarpetkach i nie mycie stóp .. Dla wyjaśnienia zdarzali się panowie, którzy lubili takie „znoszone kilkudniowe”(damskie stopy i skarpetki) wąchać, pieścić, lizać.. Byli naprawdę zdolni zapłacić kolosalne kwoty za to, żeby spotkać panią, która nie myła dla nich minimów dzień stóp. Panowie chętnie też byli skłonni odkupić znoszoną bieliznę.. Przelecieć panią na „indianina” – czyli kiedy ta miała okres, wąchać/ oglądać/ odkupywać jej zużyte podpaski, tampony i bieliznę podczas „tych dni”, odkupywać w ogóle zużyte prezerwatywy , nie tylko spijać z nich nasienie. Pieprzyć się z panią , która w ogóle nie zażywała higieny po poprzedniku. Pieprzyć się z panią, która bezpośrednio przed ich spotkaniem się nie odświeżała.. ja pierdziele.. samej mi się niedobrze zrobiło, na samo wspomnienie propozycji jakimi mnie raczono.. Chyba już nie chcę wspominać, choćby przez to, że po tym zawodzie udało mi się samej w sobie odrodzić jakiś minimalny pociąg, miłość, chęci i wiarę w mężczyzn :mrgreen: i dla jasności.. żadnych z tych usług nie wykonałam nigdy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shelby no po pierwsze ostatnim zdaniem odpowiedzialas na moje pytanie, a jesli chodzi o te zboczenia to rzeczywiscie o czesci akurat slyszalem, ale raczej kolajrzylem to ze zmanierowanymi parami, ktore jakos odnalazly przyjemnosc w tych akcjach. mimo wszytsko nie wiem jak taki klient ma odwage powiedziec zeby dziewczyna go za przeproszeniem osrala albo wkladala mu dupe swieczke, ciekawi mnie czy to od kasy sie tak ludziom ryje leb czy jak? gdzie my zyjemy hehe jedni boja sie ze jak kobieta nie dziewica to be, a inni... no ale to w sumie zawsze bylo, jest, ale moze kiedys nie bedzie. dziwi mnie ze prostytutki na takie cos ida, pewnie ciezko mowic o szanowaniu siebie kiedy sprzedajemy swoje cialo, ale widac ze mozna bardziej i mniej naruszac swoja godnosc. no nic tak to juz jest, sprobuje zasnac dzisiaj :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie by byli chetni wiele rzeczy zrobic ale na checiach sie konczy, natomiast panie wiele rzeczy robia i siedzą cicho w tych sprawach. To tak jak na randkach - jest mnostwo mezczyzn skladajacych oferty, a malo pań zabiegajacych o sex... o panów... bo przychodza tylko na skosztowanie tych ofert nieuaktywniając sie. Panowie odgrywają brudną role, a panie nie maczają palcy w brudzie posilając sie owocami pracy mezczyzn i tak jest od najmlodszych lat. Mezczyzni opracowuja strategie zdobywania kobiet i sa zyciowo napietnowani o dupeczki ci sie chce, posadzani o wykorzystywania, a jesli nie ukladaja strategii zyja w samotnosci

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cd choc mysle ze to tylko kolejne wcielenie ;) no bo jestesmy lowcami, moze zamiast pierdolic jak to nam jest zle to sproboj cos upolowac, a moze nawet sie zakochasz. szczerze wolabys byc kobieta, ja jakos nie. popatrz z drugiej strony, jak dziewczyna jest niesmiala+oglonie przyjeta zasada ze to faceci podrywaja to taka kobieta ma male szanse na wyrwanie konkretnego goscia, a Ty jako koles mozesz podejsc do kazdej panny gdzie chcesz jesli tylko masz odwage i nawet jak cie wysmieje to nie zrobisz przez to z siebie glupka wbrew temu co myslisz, chyba ze sobie z wszytskich jaja robisz i po przeczytaniu tego bedziesz usmiechniety jak dziecko ze ja sie tu trudze, jak tak to nawet lepiej, przynajmniej znaczy ze po prostu jestes dzieckiem neo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shelby no po pierwsze ostatnim zdaniem odpowiedzialas na moje pytanie, a jesli chodzi o te zboczenia to rzeczywiscie o czesci akurat slyszalem, ale raczej kolajrzylem to ze zmanierowanymi parami, ktore jakos odnalazly przyjemnosc w tych akcjach. mimo wszytsko nie wiem jak taki klient ma odwage powiedziec zeby dziewczyna go za przeproszeniem osrala albo wkladala mu dupe swieczke, ciekawi mnie czy to od kasy sie tak ludziom ryje leb czy jak? gdzie my zyjemy hehe jedni boja sie ze jak kobieta nie dziewica to be, a inni... no ale to w sumie zawsze bylo, jest, ale moze kiedys nie bedzie. dziwi mnie ze prostytutki na takie cos ida, pewnie ciezko mowic o szanowaniu siebie kiedy sprzedajemy swoje cialo, ale widac ze mozna bardziej i mniej naruszac swoja godnosc. no nic tak to juz jest, sprobuje zasnac dzisiaj :smile:

 

nie wiem na czym to polega - może właśnie na tym, że płace to wymagam? jeżeli ktoś ma jakieś konkretne pragnienie do zrealizowania to właściwie czemu wykładając kasę na stół ma bać się zapytać o możliwość jego zrealizowania? te pytania ze strony panów padają często w formie jak o chleb w piekarni czy rozmiar buta w obuwniczym.. bez zająknięcia, bez obciachu, z optymizmem w głosie, facet nie wygląda na jakiegoś zmanierowanego, ani psychicznego itd ,a żeby śmieszniej było często przyznają się, że boją się zapytać o to własną partnerkę, bo ta mogła by uznać, że mają coś nie halo.. na początku mnie to szokowało i potrafiłam zareagować skrajnym oburzeniem i zwyzywać takiego od najgorszych, albo postukać się z politowaniem w czoło, a później.. jeszcze kiedy okazało się, że dziewczyny są skłonne takie usługi świadczyć. dla mnie z początku mega odchyłem od normy był stosunek analny czy fisting, potem okazało się, że w warunkach prywatnych w pupę sama polubiłam, od kolejnych w miarę wdrażania się w ten biznes włos mi się jeżył i szczerze to nie chcę się przekonywać ani już w warunkach tego biznesu, ani tym bardziej prywatnych ile mogłoby mi się jeszcze spodobać, bo sądzę, że z tego co wymieniłam wyżej, absolutnie nic.. w każdym razie w biznesie burdelowym to nie jest nic nienormalnego, a przynajmniej samo zjawisko zapytań o takie usługi.. i szczerze to nawet teraz jestem to w stanie zrozumieć, też mam swoje małe fetysze, zboczenia i choć może nie są tak kuriozalne jak te co wymieniłam, to poproszenie partnera o wymierzenie kilku mocniejszych klapsów w tyłek podczas stosunku sprawiłoby mi trudność i prędzej bym się tą prośbą udławiła.. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apii, no ja nigdy nie piłem spermy, nie wąchałem brudnych stóp, ani nie robiłem kupy na dziewczyne, czuję się zniesmaczony 8), a Ty nie?

 

Niektóre z wymienionych są w mojej opinii naprawdę obrzydliwe, ale dziwka jest od świadczenia usług seksualnych i tak jak napisała shelby, co w tym złego jeśli klient pyta. Nie pasuje to pannie do towarzystwa grzecznie odmiana i spoko, chce zrealizować daną usługę to jeszcze lepiej, oboje zadowoleni, on zaspokojony a ona ma kasę.

Juz pominę fakt, ze moim zdaniem są i fajne fantazje w tych wymienionych np. zgwałcenie faceta czy piss, ale to jest właśnie kwestia indywidualna, co kto lubi. Jednak ktoś kto korzysta z usług dziwki i nie widzi w tym nic obrzydliwego a teraz pisze o minecie wykonanej prostytutce "a blee, a fee" powinien się chyba zastanowić nad sobą (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apii rozumiem ze to o minecie to bylo do harpagana ale chyba nie powiesz mi ze nie widzisz roznicy miedzy seksem w gumce, czy stytuacja kiedy prostytutka robi klientowi orala a lizaniem pochwy i lechtaczki w ktorej niewiadomo co sie danego dnia dzialo + co wazniejsze ze wtedy ryzkyko zlapania czegos jest dosc duze, bo o to glownie mi i mysle harpaganowi chodzilo(ja wlasnie dlatego uwazam to za sytuacje ekstremalna).

 

shelby no ja mysle ze jakbys poprosila o klapsy to raczej nie jest to cos co ktorys facet moglby sie oburzyc, ja przynajmniej nie :lol: a z analem to wstyd sie przyznac ale przed pierwszym stosunkiem kilka lat temu (a po obejrzeniu wielu x-videos) myslalem, ze to standart, prawie taki sam jak minetka czy pocalunki w szyje :smile: troche sie jednak oszukalem :lol:

pani basia czy jak jej tam bylo z "brawo" niewspomniala ze jednak to jest cos mocniejszego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak ktoś kto korzysta z usług dziwki i nie widzi w tym nic obrzydliwego a teraz pisze o minecie wykonanej prostytutce "a blee, a fee" powinien się chyba zastanowić nad sobą (?)

 

Apii, ja lubię robić minetkę, chcesz mogę Ci zrobić ;), po prostu napisałem że glupotą jest robienie minety dziewczynie, albo całowanie się z nią, która ma każdego dnia wielu klijentów, w ten sposób można sie zarazić choróbskami, proste, Zabawa z prostytutką powinna byc zawsze w zabezpieczniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy mężczyźni, no ale jak prostytutka robi klientowi orala to klient daje do paszczy, w ktorej tez nie wiadomo co się działo danego dnia, prawda? I to nie jest obrzydliwe? Wątpię żeby prostytutki po każdym stosunku myły zęby :lol:

A z tego co wiem to właśnie przez sam śluz kobiecy trudno się zarazić i ryzyko zarażenia podczas minety nie jest duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apii, jeśli chodzi o orala, to za zwyczaj robiono mi go w gómce, ale czasem i bez.

 

No i to już dla Ciebie nie bylo obrzydliwe? Przecież dawałeś swój tak cenny narząd do jamy ustnej, w której nie wiadomo co się działo chwile wcześniej. Pani przed przyjęciem Ciebie mogla mieć tam spermę innego faceta, mogla uprawiać rimming lub inne takie. I to już jest ok? A minetka obrzydliwa? Ja tego nie czaje.

Co do hiv nie jestem ekspertem, ale wszędzie na necie widzę informacje, ze przez sam śluz szyjkowy trudno dochodzi do zarażenia więc zasłanianie sie akurat tym argumentem jest śmieszne bo i tak idąc do prostytutki ryzykujesz, a jak dodatkowo chlapniesz jej minete to ryzyko jest niewiele większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to już dla Ciebie nie bylo obrzydliwe? Przecież dawałeś swój tak cenny narząd do jamy ustnej,

 

Apii, wtedy myślałem jajami że tak powiem, ;) a ostatnio naszły mnie pewne konstruktywne przemyślenia i teraz jusz na dziwki bym nie poszedł.

 

A minetka obrzydliwa? Ja tego nie czaje

nie Apii, minetka jest zajebista :P , mnie nie brzydzi, takjak pocałónek z języczkiem, ale nie zrobie tego kobiecie którą puka i lachuje polowa miasta za bardzo mi się kojarzy,

 

Co do hiv nie jestem ekspertem, ale wszędzie na necie widzę informacje, ze przez sam śluz szyjkowy trudno dochodzi do zarażenia więc zasłanianie sie akurat tym argumentem jest śmieszne bo i tak idąc do prostytutki ryzykujesz, a jak dodatkowo chlapniesz jej minete to ryzyko jest niewiele większe

Apii, słońce :smile: ja też nie jestem ekspertem od wirusa hiv, ale kiedyś jak robiłem badania to Pani z ośrodka mi powiedziała, że przez kontakt ze śluzem kobiety tesz może dojść do zakażenia, na skutek małej ranki w buzi, bądź na penisie, napewno ryzyko w seksie oralnym jest mniejsze nisz przy seksie klasycznym, czy analnym, ale jednak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrzydliwi jesteście opisując te wszystkie chore akcje :roll::-|

ok, rozumiem że dla nie których seks oralny jest obrzydliwy, ale ja na szczęście tak nie uważam :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

to nie temat o zabawach seksualnych, minetkach i tym bardziej nie temat na ogłaszanie się z takimi "usługami" :roll:

proponuję zamknąć ten wesoły temat.

 

Mylisz się.

To temat o domu uciech, a wiec o wszystkim co z nim związane, więc nie bądx zazdrosna, i nie szukaj dziury w całym bo nikt tu nie gada, o kwiatkach i motylkach, tylko jak najbardziej na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×