Skocz do zawartości
Nerwica.com

"Dom uciechy..."


Gość Shadowmere

Rekomendowane odpowiedzi

marcja wlasnie dlatego to faceci chodza na dziwki;)

 

No jesli chce sie tylko seksu, to rzeczywiscie po co sie meczyc ;) Ale np. Harpagan pisal tez, ze chcialby bliskosci i ciepla kobiety itp. W tej sytuacji warto sie (chyba) wysilic... Falsz za kase kontra prawdziwe uczucie... Wybor nalezy zawsze do Was ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, no raczej, że nie ma co porównywać przygody w agencji, do zwiazku z dziewczyną, która mnie kocha, dalej to podtrzymuję.

Nie chce jusz chodzić po burdelach, bo jednak mi życie miłe i bardziej nisz najebanych klijentów, czy wkurwionych alfonsów, boję się że mogę złapać jakiegoś syfa, albo co gorsza hiva, a w tedy to juz nigdy sobie związku nie ułożę brrrrrrrrrrrttt aż mnie ciary przeszły 8)

 

shelby, uznaję twoje doświadczenie w tych sprawach, i nie będę sie z Tobą spierał. Pewnie masz rację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apii, wcześniej byłem zaślepiony, uciechami przyziemnymi, i prowadzeniem swojej terapi. Z resztą zawsze robiłem to w zabezpieczeniu, ale czasem panna robiła mi loda bez gumy, i w tym czasie mogłem coś załapać. Jednak kiedys nie zdawałem sobie sprawy ze przez seks oralny mozna się zarazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shelby tak tez myslalem, ale niektorzy faktycznie maja plecy, ciezko to wyczuc:)

 

harpagan83, a wczesniej jakos nie myalales o tym, ze mozesz cos zlapac? Co sie tak nagle ocknąłeś?

 

niektórzy, ale nie twierdziłabym, że większość.. znam ten biznes z perspektywy przynajmniej dwóch województw w PL, resztę z przesłanek, z historii przypadkiem poznanych dziewczyn z tego biznesu. nie jestem guru z tej dziedziny, ale co nieco wiem i trochę wątpliwości jestem w stanie rozwiać ;) no i ma ciut znaczenia, że mimo swojej ponad 2-letniej absencji w tym zawodzie, mam z tym środowiskiem dalej styczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, a przebadałeś się chociaż po tych wojażach skoro się teraz tak zamartwiasz?

 

Tak przebadałem i jest "-" ale będe musiał powtórzyć test. Człowiek był młody i głupi :roll:

 

 

teraz piszesz mlody i glupi a kilka stron wczesniej proponowales to jako rodzaj terapii,a jesli chodzi o hiva to raczej przy oralu bez gumki nie mysle zeby bylo duze prawdopodobienstwo zarazenia(jak nie masz tam kolczykow, ani rzadnego potwora), bardziej skeksu nawet w gumce bym sie obawial, tyle tam fluidow. ale jak slyszalem opowiadania kolegow, ktorzy robili dziwkom minety i jeszcze musieli doplacic 30 zl to wymiekalem :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, seks uprawiałem pare razy, najczęściej był tylko oral, tez myślę że niczym sie nie zaraziłem. A co do proponowania no wiesz kiedys byłem bardziej zdesperowany i de facto pomogło mi to w relacjach z dziewczynami, dla tego polecałem. Jednak na dłuższą metę takie akcjenie mają sensu. A co do robienia minety i całowania dziwek to jusz hardkor. Kiedys gadałem z jedną dziwką to opowiadała, że trafiaja sie tacy zboczeńcy co sperme z zurzytych prezerwatyw, wypijają :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola nie wiem moze to z wiekiem wysycha :bezradny: , zartuje oczywiscie, popros jakiegos kolege zeby sie z Toba troche pobawil, zaraz bedziesz wiedziec o czym mowie, a jak nie to dzwon po specjaliste, ktos tu pisal, ze o meskie dziwki teraz juz nie trudno :pirate:

 

harpagan o fuck :shock: to ja takich rzeczy jeszcze nie slyszalem albo nikt sie nie chwali, fuj az mnie cofnelo, moze nie chca tracic sil witalnych ble,

no ja mialem tez kilka takich momentow ze przechodzily mi te panny przez mysl, ale jakos nie moglem sie pogodzic z tym ze mam za to placic, jeszcze w tym wieku i jeszcze przy takiej mozliwosci dostania czegos gratis, wlasnie dlatego przede wszystkim nie moge zrozumiec jak mozna to polecac, rozumiem ze ktos moze tam chodzic i mu to pasuje, ale ryzko jest napewno duze

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×