linka i mój problem

Hasiok.

linka i mój problem

przez Adaś2222 19 lis 2009, 12:45
Chciałbym poruszyć temat linki, która ciągle z wszystkimi się sprzecza, jest chłodna jak lód i chyba ciągle uważa się za moderatora. Napisałem jej pw (bo małych sprzeczkach) żeby się pogodzić, ale nie odpisała nic. Nie raz dostawałem PW od osób, ze skargami na linkę, że uważa się za najmądrzejszą i to co ona robi mają robić wszyscy bo to jest dobra droga.
Ostatnio edytowano 19 lis 2009, 17:01 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Słowo w tytule: 'nasz' zamieniłem na 'mój'. Tzn. autora tematu.

Re: linka i nasz problem

przez sebcio 19 lis 2009, 12:48
Pozwole sobie nie zgodzic sie z Twoja opinia, jest naprawde fajna i fajnie sie z nia gada, nie wiem na czym ten chlod linki wobec Twojej osoby ma polegac, czy sadzisz moze ze linka powinna jakos mocniej zwracac uwage na Ciebie, albo ze powinienes byc jakos specjalnie traktowany???
sebcio

przez Adaś2222 19 lis 2009, 12:50
Nie nie wrecz przeciwnie, nawet w moich tematach może się nie wypowiadać. Tu nie chodzi tylko o mnie, dostawałem PW , że ludzie ze mną się zgadzają bo też odczuwają to samo co ja. A jak chciałem wyciągnąć rękę i napisałem symaptycznego PW to nie odpisała NIC!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 19 lis 2009, 12:55
Adaś2222, a Ty jestes bogiem ?? Czemu ludzie pisza do Ciebie skoro mamy moderatorow i adminow wiec jesli maja skargi na uzytkowniczke Linke niech pisza do nich ...
Wogole zauwazylam mode na to ze jesli sie ktos z kims nie zgadza to najlepiej odwrocic kota ogonem zalozyc nowy temat i sie podniecac...
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez wovacuum 19 lis 2009, 12:55
Adaś2222, masz nierowno po sufitem chyba?myslè ze to jakies twoje urojone problemy,problemy ktorych nie ma!
wovacuum

przez ALEKS*OLO 19 lis 2009, 12:56
i lepiej bylo napisac "Linka i Twoj problem" bo nie dotyczy to wszystkich ...
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez linka 19 lis 2009, 12:58
Adaś2222, już skończ swoje wywody, bo maksymalnie przynudzasz. To, że dostawałeś na mnie skargi to już bardzo mi przykro, napisz temu tłumowi żeby pisał do Admina, a on najwyżej wyciągnie konsekwencje. 8)

Takie rzeczy załatwia sie przez wiadomości prywatne a nie zakładając temat na forum, nie odpisałam - widocznie nie miałam chęci - pogódź się z tym, poprostu, ignoruj mnie, nie czytaj moich postów, ja nie będę się wypowiadać w twoich tematach i wszyscy będą szczęsliwi - ok?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 19 lis 2009, 12:59
Adaś2222, to obsesja jakas..zajmij siè czyms czy jak?pracujesz uczysz siè?
wovacuum

przez agusiaww 19 lis 2009, 13:07
Moim zdaniem to adas szukasz wymyslonych problemow, ciagle zakladasz jakeis posty na forum by Toba sie ludzie glownie interesoiwali, chyba jestes naprawde niedowartsciowanym czlowiekiem, bo ciagle potrzebujesz aby ktos zwracal na Ciebie uwage tym samym wzbudzasz niechcec, i jestes denerwujacy. Moze zajmij sie czyms w realu zamiast wysmyslac nieistniejace problemy, zauwaz ze oprocz Ciebie nikt nic nie napisal negatywnego na linke - przemysl to. Pozdrawiam
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Słowianka 19 lis 2009, 13:09
Adaś trochę luzu,na prawdę chyba jesteś przewrażliwiony...Nie lubisz kogoś,ktoś Cię irytuje,nie czytaj jego postów,nie odpisuj mu itp...To forum to nie towarzystwo wzajemnej adoracji.Są tu różni ludzi i nigdy nie będzie tak,że każdy będzie lubił każdego.Wiekszość ludzi jest tu bo ma problemy a nie pomoże szukanie nowych i wprowadzanie zamętu.Troszkę dystansu :smile:
Ja gdy kogoś nie lubię,gdy mnie denerwuje poprostu go ignoruję i Tobie radzę to samo,bo takie tematy nic dobrego Ci nie dadzą,a wręcz przeciwnie.

Agusia 100% racji
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 13:23
Ja sie zgodzę z tym że Linka jest raczej chłodną dziewczyną, napewno nie wylewną, bardzo poważną i momentami za sztywną.

Ale cóż, taka jej 'uroda', ludzie są różni. Ja osobiście do Linki nic nie mam personalnie, bo sama bywam niemiła więc nie mogę sie o to czepiać ludzi. Zresztą ciężko kogokolwiek oceniać (i nie powinno sie) tylko na podstawie znajomości z forum.

Adaś, szkoda czasu i siły na takie tematy. Kłótnie są bezsensowne. Jeśli Linka nie ma ochoty sie pogodzić i ma Cie gdzieś to też miej ją gdzieś i będzie kwita. Poprostu sie ignorujcie. Niepotrzebne jest robienie dymu na forum bo w sumie to nie jest problem.
Mamy przecież inne problemy, chociażby z nerwicą, więc po co szargać nerwy takimi głupotami?
Wyciągnałeś rękę do zgody, ktoś to odrzucił no i trudno, olej.

peace
magdalenabmw

przez bunny_wrrr 19 lis 2009, 13:24
Adas2222 widze ze po tym jak twoj temat zostal zamkniety zmieniles nastawienie i juz nie ty czujesz sie niewygodny na forum tylko linka jest dla ciebie niewygodna :smile:
tutaj kazdy ma prawo do wyrazania siebie w kazdej formie o ile jest zgodna z regulaminem
rozumiem ze mozesz sie czuc urazony niektorymi postami linki tak samo inni jednak nie sa one wulgarne i nie obrazaja etc a jesli tak faktycznie jest wystarczy zglosic konkrety i sprawiedliwosci stanie sie zadosc 8)
no i nie wiem co ma na celu ten temat bo o ile pewne aspekty zachowania maja znaczenie w pelnieniu funkcji moderatora nie licza sie juz one tak bardzo jesli chodzi o pozostalych uzytkownikow
nawet jesli bardzo chcialbys prawdopodobnie nie wplyniesz na takie czy inne zachowania linki chocbys zakladal tysiac podobnych tematow
pozostaje sie z nimi pogodzic/ignorowac co zreszta sama proponuje wiec nie ma co robic zamieszania tylko zajac sie soba :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez depresyjny86 19 lis 2009, 13:51
Nie wiem po co w ogole powstal ten głupi temat.
Adas- przestan wariowac i dreczyc na forum ludzi swoja obecnoscia i brakiem inteligencji.
Linka jest fajna osoba,fajnie sie z nia gada i nie zgadzam sie z opiniami pani z zielonym bmw oraz wyżej wymienionego osobnika Adasia.
:)

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 13:57
człowiek nerwica napisał(a):Nie wiem po co w ogole powstal ten głupi temat.
Adas- przestan wariowac i dreczyc na forum ludzi swoja obecnoscia i brakiem inteligencji.
Linka jest fajna osoba,fajnie sie z nia gada i nie zgadzam sie z opiniami pani z zielonym bmw oraz wyżej wymienionego osobnika Adasia.

O panią z bmw to o mnie chodzi? Mam imię chyba...?
A to ja wogóle mam jakąś jednostronną opinię w tym temacie? Ja jej nie lubie? Kurde, dobrze wiedzieć.. :shock:

P.s. Cieszę się również że "szanujesz" moje zdanie. Pamiętaj tylko że z racją jest jak z dupą -każdy ma swoją.

Jedni myślą tak, inni inaczej. To, że ktoś myśli inaczej niż TY, nie daje Ci prawa do wyzywania tej osoby.

pozdro i wiecej luzu bo na zawał padniecie
magdalenabmw

Sortuj wg