Jak zdobyć kobietę wg ananda22- wstęp, rozdział I i II

Hasiok.

przez bezmuzg 09 sty 2008, 19:25
Fiufiu, nie chciałbym mieć kobiety która leci tylko na mój samochód. Moja wypowiedź to tylko próba zwrócenia uwagi na fakt jak bardzo nie rozumiem kobiet i ich potrzeb. Wiąże się to też z faktem odrzucenia przez kobietę moich marzeń, która jednak nie poleciała na mnie, mimo że nabyłem samochód marki seicento.

przez luthien 09 sty 2008, 19:49
anand22 to jest forum i pisząc cokolwiek tutaj wystawiasz się dobrowolnie na krytykę, więc nie miej do nikogo pretensji. A chlew to by się zrobił, jakby każdy pisał co chciał i o czym chciał i nikt tego nie kontrolował. To co tylko ty masz prawo wyrażać swoje zdanie, a ten kto się z tobą nie zgadza i ma inne podejście do życia, nie???
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez shadow_no 09 sty 2008, 20:23
anand22 napisał(a):Szkoda tylko, że sami nie potraficie nic na ten temat napisać.

Bo nie ma czegoś takiego jak 'zdobywanie kobiety' dzięki poradnikowi.

A off topic faktycznie się zrobił spory. I to dzięki funkcyjnym :mrgreen: Sorry
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 09 sty 2008, 20:32
człowiek nerwica napisał(a):
sam soba nic nie reperezentuje ciekawego ,ani charakter ani wyglad,tyle ze mily )

Nio to u Ciebie szans bym nie miał ;) :smile:
Czasami trzeba mieć dystans do samego siebie więc się nie użalam ;)

nakorat nie z tych powod nie chcialam z nim byc:P

poprostu lubil miec duzo dziewczyn w jednym czasie i mial chamskie odzywki gdyby nie to ... ;) za duze mniemanie o sobie tez i szpaner- a takich nie lubie poprostu

przez IceMan 10 sty 2008, 14:28
shadow_no napisał(a):Bo nie ma czegoś takiego jak 'zdobywanie kobiety' dzięki poradnikowi.

A off topic faktycznie się zrobił spory. I to dzięki funkcyjnym Mr. Green Sorry

Po twoim pierwszym zdaniu śmiem wnioskować że ten cały temat to pełny offtopic ;)
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 10 sty 2008, 18:12
anand22 napisał(a):Niektórzy regularnie krytykują to co piszę.

Ponieważ nie uważają cię za autorytet, a bardzo chcesz za taki uchodzić.

anand22 napisał(a):Straszny "chlew" się tutaj zrobił. Specjalnie chciałem to podzielić na 3 tematy, a tu takie coś- może w sumie jedna strona mądrych(tzn. moich i jeszcze paru ludzi mających "łeb na karku") wypowiedzi, a reszta to spam jakiś pseudożartownisiów :roll:

Lepszy jeden luźny wątek, niż osiem tematów w dziale dotyczących tego samego. Tu jest forum, więc niestety trzeba się liczyć z tym, że ktoś nie będzie się z tobą zgadzać, albo nie potraktuje tak poważnie jak byś chciał albo po prostu będzie chciał gadać o czymś innym. Jeżeli chcesz opublikować swoje wypowiedzi w internecie tak, żeby inne tematy, rozmowy i riposty nie zakłócały ich odbioru to polecam bloga albo własną stronę internetową.
Amy Lee

przez A.t.r.u.s.i.a. 10 sty 2008, 19:48
W całej rozciągłości zgadzam się z Poliną.. a głównie ze zdaniem

O kobietach to ty jeszcze nie masz bladego pojęcia, a tym bardziej o tym, jak je uwodzić i zdobywać.

:lol:

przez VTEC 10 sty 2008, 20:55
"bo grasz w "niższej lidze"."

anand22 : ten tekst , wybitnie pokazuje że jesteś nic nie wartym zakompleksionym dupkiem , który w dodatku nie umie przegrywać .

Napisałeś tu swoją opowiastkę , pośmialiśmy się trochę a teraz zachowaj resztki (?) godności i skończ te swoje żalosne wywody .
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

przez Jaśkowa 11 sty 2008, 02:06
ojej jaka szkoda, że dopiero teraz tu trafiłam 8)

anand22 jak na takiego eksperta w uwodzeniu kobiet jesteś wyjątkowo prostacki w stosunku do niektórych z nich zapewne w swoim poradniku nie doszedłeś jeszcze do rozdziału zatytułowanego " Bądź dżentelmenem zawsze i wszędzie" ;) śmiem twierdzić, że jeszcze długa droga przed Tobą, prawdziwy uwodziciel świadom swych wartości i umiejętności nigdy nie dał by się tak sprowokować to raz a dwa gdyby nawet go prowokowano dużo bardziej przenigdy nie dałby tego po sobie poznać pozostając cały czas pełen uroku i czaru.... ale jak to mawiają "praktyka czyni mistrza ;)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez pyzia1 11 sty 2008, 13:52
A ja tam lubię jak anand pisze. Zawsze jest się do czego przyczepić :smile: Zastanawiam się czy on nas nie podpuszcza pisząc takie posty. Jak ktoś pisze grzecznie i miło to nikt nie reaguje a każdy post ananda wywołuje szczere oburzenie i lawinę odpowiedzi. Można powiedzieć, że jest gwiazdą - co prawda pokroju Dody, ale jednak ;)
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez cinnamon_inspiration 11 sty 2008, 14:01
To jest
po prostu
śmieszne

Moj ojciec jest zajebiscie silnym facetem, powyrywalby nogi z dupy, gdyby ktos cos zrobil mojej matce(dopoki byli ze soba) albo mnie, niczego absolutnie sie nie boi. jak uciekac przed bomba atomowa, to do niego, on rozwali.

I moja matka sie z nim rozwiodla

Czemu?

bo brakowalo milosci i poswiecenia

Juz chyba mowilam na forum, albo chcialam powiedziec, ze anand popada w skrajnosci. Albo jest chorobliwie niesmialy, albo nadmiernie sie kreuje na twardziela.

Natomiast umiar ponad wszystko.

Ja - lubie czulych facetow, opiekunczych, milych - ale tez takich, ktorzy sobie radza i obronia mnie. Natomiast bez przesady! Napakowany facet? Ja takich nie lubie - troche miesni, tak, ale taki pudzian? Osobiscie mnie od tego mdli... albo taki co co drugie slowo mowi /cenzura/... no rzygac mi sie chce od takich.

przez depresyjny86 11 sty 2008, 15:19
ktorzy sobie radza

Eh no własnie zeby kogoś mieć trzeba być zaradnym :x
Jak nauczyć się zaradności???
:)

Sortuj wg