Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zdobyć kobietę wg ananda22- wstęp, rozdział I i II


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was zatem. Jezeli masz wątpliwości co do osoby to już twój problem. Co do podobieństwa to poprostu mam podobne odczucia i jest mi z tym dobrze i tyle. NIe nie nie jestem anandem 22 ale myślę bardzo podobnie. :D

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:07 pm ]

dlaczego mam wrażenie, że anand zalogował się pod kolejnym loginem :roll: Twój pierwszy post może byś się przywitał prosty chłopcze najpierw co?????
A i jeszcze jedno wyażam to co myślę chyba mam do tego prawo?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KR ty juz jestes samotny i zagubiony chłopcze , a zdardzaj soebi to twoje zycie i mysle ze za wszystko los ci sie odplaci , acha i uwazaj zeby twoja dziewczyna badz zona tego nie zrobila , przykre zycie cie czeka ale byc moze dorosniesz ;)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:18 pm ]

acha druga sprawa jestes tu na forum z powodu jakis dolegliwosci czy moze ukrywasz sie tak jak jaskowa slusznie zauwazyla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno wyażam to co myślę chyba mam do tego prawo?????

nie nie masz prawa jeśli w jakikolwiek sposób obraża to uczucia i poczucie estetyki ;) innych a ja czuję się obrażano .........

poza tym w jakim celu tu piszesz????? na co chorujesz??? a może nudzisz się po prostu i nie mając co robić siejesz ferment na forum???? Może jesteś zagubionym małym szowinistą, który tylko marzy o tym by być macho a net daje taką możliwość bo jesteś anonimowy jeśli w tym problem to śmiało pisz do woli :mrgreen: jeśli ma Ci to pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: nie jest w moim stylu zakładanie nowych kont, niby po co miałbym to robić? Pewnie i tak nie uwierzycie, więc możecie poprosić admina o sprawdzenie.

 

Po drugie: a może CzarnaZebra też jest anandem, bo po części stanęła w mojej obronie :roll: ?

 

Po trzecie: jedziecie po KR, a same(tzn. ogólnie kobiety) żeście go doprowadził do takiego stanu. Jeśli widzicie jakiegoś chama to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że to kiedyś był miły, porządny chłopak, którego jednak żadna kobieta nie doceniła. Ja jestem na to żywym przykładem. Fakt, że niektórzy są chamowaci od urodzenia, ale takich jest mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to wynika z tego, że kobiety nie szanują siebie nawzajem - i jedna drugiej podkłada świnie - a mężczyźni nie mają co do gadania. To kobiety rządzą miłością mężczyzn są manipulatorkami - przez swój wygląd potrafią oszołomić niejednego i zawładnąć jego dusza. I nie chodzi mi tu bynajmniej o to żeby ubieraćsie w habity - ale niektóre kobiety naprawde potrafią pobudzić męską wyobraźnie do kompletnego zgłupienia...

Oj, jak ja się z tym zgadzam :? Przykro przyznać, ale nic więcej dodać. Jednak czy to jest regułą :?: Bo znam paru mężczyzn tego pokroju i w niczym nie są gorsi od kobiet - przykład jw... : :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan KR pisze troch chaotycznie, z błedami, anand22 pisze w dość porządny sposób. Zresztą nie wydaje mi się żeby zakładał drugie konto zeby samemu sobie przyznać racje...

 

O ja cie żeby przez erzet napisałem... :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: nie jest w moim stylu zakładanie nowych kont, niby po co miałbym to robić? Pewnie i tak nie uwierzycie, więc możecie poprosić admina o sprawdzenie.

KR to nie anand22 - IP ani serwer na to nie wskazują ;) PS. miejcie wyrozumiałość do KR bo faktycznie tylko wyraził swoją opinię (i nie okazał przy tym pogardy dla innych oraz tego jaki to on nie jest najmądrzejszy ani nie zalewa całego forum postami o tej samej tematyce), a do swojego zdania prawo ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh IceMan a nie masz wrażenia bezsensowności tego tematu :?: Poza wyładowaniem flustracji wobec niepowodzeń u płci przeciwnych powiedz mi, jaki jest jego senes :?::?::?: Heh, najbardziej ubawił mnie poirytowany użytkownik (ksyfkę zachowam dla siebie), który napisał do mnie na gg, że to Forum to jakieś rasistowskie przekamażanki płci. Czy naprawdę ktoś widzi sens w kontynuowaniu i podżeganiu nienawiści do płci przeciwnej :?::?::?: Eh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza wyładowaniem flustracji wobec niepowodzeń u płci przeciwnych powiedz mi, jaki jest jego senes :?:

No w sumie to się rozgrywa równolegle średnio w trzech tematach w każdym dziale. Będziemy ukrócać :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co zamykac temat...ktory jest jak najbardziej prawdziwy?? Ja rowniez zmienilem podejscie (tzn przestalem byc milutkim barankiem...._ i efekty sa widoczne....

Szanuje kobiety naprawde....ale jak bylem dla nich milutki to braly mnie za jakiegos mieczaka i tak naprawde sie ze mnie smialy, a z kumplami ktorych zachowanie bylo chamskie bawily sie do utraty tchu.

 

kobiety przez to moga poczuc sie...

 

Bez przesady....nie ma sie co obrazac....

 

Wiekszosc kobiet mowi ze szuka milego i dobrego faceta....ale instynktownie wybieraja faceta w stylu macho....tak juz jest i tego nie da sie zmienic. Wiec pozostaje zmiana z potulnego baranka w prawdziwego faceta...

 

Zreszta czy to warto sie zakochiwac ?? Sam juz nie wiem...skoro i tak 3/4 zwiazkow sie rozpada :/ a pozniej same klopoty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemyślałam to wszystko i doszłam do konkluzji drodzy panowie, chłopcy itp jeśli jesteście mili i wyrozumiali uprzejmi szanujecie kobiety MUSICIE NATYCHMIAST SIę ZMIENIć bo nic dobrego to Wam nie przyniesie w najlepszym razie skończycie jako garkotłuki na uwięzi u swej Pani i władczyni zimnokrwistej wysnutej z wszelkich uczuć kobiety ( romantyczki wg najnowszych doniesień wyginęły!!!) co Wam więc pozostaje ????:? zostać egzaltowanym macho, kochankiem w stylu zapoconego latynosa, prostakiem dłubiącym w nosie i patrzącym z pogardą na swą połowicę..... mężczyzną nieokiełznanym pełnym swobody seksualnej ( prosimy używać prezerwatyw HIV) dzięki temu będziecie mogli przebierać w kobietach do woli szczególnie w tych najbardziej "inteligentnych" bo one najbardziej preferują ten typ faceta :roll: reszta fajnych, sympatycznych, wykształconych lasek na poziomie będzie omijać Was szerokim łukiem u boku swych mężów i chłopaków, którzy są NORMALNI ( czyli wg niektórych tu piszących są frajerami ) co zresztą Wam będzie na rękę bo Wam taki chłam nie potrzebny. SZCZERZE WAM GRATULUJE THE BESCIAKI :mrgreen: i życzę powodzenia!!!!

 

PS. a co do tych prezerwatyw to używajcie ich Was ochroni przed HIV nas i nasze dzieci przed Waszymi potomkami.

 

Bez urazy oczywiście :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie jedno zastanawia: Czy nie zatarły wam się różnice między spokojnym facetem (którego nazywacie potulnym barankiem) a zestrachanym ciapciakiem oraz między zapoconym latynosem tudzież prostakiem dłubiącym w nosie a facetem silnym, odważnym, który potrafi czasem podroczyć się z kobietą (oczywiście w granicach przyzwoitości - nie chamstwa)

a z kumplami ktorych zachowanie bylo chamskie

a to nie byli dowcipnisie którzy czasem w żartach zabrnęli trochę za daleko ale mimo wszystko wykręcali sprawę tak że wszyscy traktowali to z przymrużeniem oka?

ale instynktownie wybieraja faceta w stylu macho...

i tu chyba nie wszyscy jednakowo rozumieją słowo macho...

 

Czy wy nie zabrnęliście w dwie skrajności, trzymacie swoje strony i nie zależy wam już na wyrażeniu swojego zdania ale na pokazaniu kontry. To nie dyskusja :?

" od kąd zacząłem kobiety traktowac jak "worki na kartofle"
Bez przesady....nie ma sie co obrazac....

Chyba "lekki" brak wyczucia.

 

Jednak wystarczyły 2 wypowiedzi żeby przekonać mnie że ten burdel jednak trzeba zamknąć. Koniec dyskusji. Jeżeli kogoś pokrzywdziłem tą decyzją to niestety - ale ten temat już faktycznie nic dobrego by nie przyniósł - przez wzajemne nastawienie dyskutantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×