Zmiana złych nawyków

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Zmiana złych nawyków

przez piterotr 09 lut 2014, 23:28
Łapa, Wysłałem wiadomość na PW.
kupmitrumne, Ale pytałem jak u Ciebie z tą płynnością wykonywania tych zajęć, czy jest tak ciężko jak na początku? Czy teraz to już część twojego życia i nie wyobrażasz sobie dnia bez ćwiczeń i trzymania się diety?
Candy14, jednak prawko wydaje mi się banalnym zadaniem w stosunku do nauki angielskiego ;)
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

Zmiana złych nawyków

przez kupmitrumne 09 lut 2014, 23:34
piterotr, nie wyobrażam sobie życia bez ćwiczeń , a diety raczej nie trzymam , po prostu nie jem śmieciowego żarcia i czytam etykietki ;)

Zmiana złych nawyków

przez Candy14 09 lut 2014, 23:41
piterotr, a to juz zalezy do czego masz predyspozycje ;) Dla jednego nauka obcego jezyka to bulka z maslem a dla drugiego nie do przeskoczenia
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zmiana złych nawyków

przez piterotr 09 lut 2014, 23:48
kupmitrumne, To już pewnie dla Ciebie sukces i powód do dumy ;) Pogratulować.

Candy14, Candy mój problem polega na tym, że ja chce się nauczyć tego języka i może jakbym był bardziej konsekwentny w jego nauce to po czasie też by to była dla mnie bułka z masłem.. Dzisiaj co drugi zna w miare dobrze angielski z tego co widze, i wstyd mi, że ja nie umiem się nim posłużyć..

-- 09 lut 2014, 22:49 --

Nie mówiąc już o porannym wstawaniu, o paleniu (o którym rzuceniu na razie nawet nie zaprzatam sobie głowy) i o kilku innych złych nawykach
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

Zmiana złych nawyków

przez Adam Smith 10 lut 2014, 00:33
Dzisiaj co drugi zna w miare dobrze angielski z tego co widze, i wstyd mi, że ja nie umiem się nim posłużyć..

Jestem w twoim wieku i też go nie znam, więc znam ten ból. Na jakiś kurs by się przydało pójść ;)
Adam Smith

Zmiana złych nawyków

przez carlosbueno 10 lut 2014, 21:52
A ja mieszkałem 4,5 roku w Anglii i ledwo dukam, to dopiero osiągnięcie, ale ja jestem upośledzony pod każdym względem językowym również. Dzisiejsze nastolatki czy 20 parolatki zwykle oglądają filmy bez napisów i rozumieją angielskie piosenki a ja nawet tego nie potrafię. A ze złych nawyków to u mnie nałogowe jedzenie słodyczy i nałogowe narzekanie ale jak tu nie narzekac jak ma się tak beznadziejne życie i samemu się jest temu winnym. :twisted:
Największy Forumowy Maruda

Zmiana złych nawyków

przez monk.2000 10 lut 2014, 22:10
carlosbueno, za to cie lubię, że ugrzęznąłeś w czasie i ciągle narzekasz, chociażby się wydawało, że nie masz tak źle. Też tak mam.

Odnośnie zmian w życiu:
-zmieniać to co się da zmienić, akceptować to czego się nie da zmienić
-odróżniać jedno od drugiego

W tym mam problem, jak wysoko postawić poprzeczkę. Wiem, że nie jestem totalnym warzywem, ale też nie w pełni sił. Cała sztuka jak pogodzić się, że nie będzie się geniuszem, a z drugiej strony nie robić z siebie kaleki, tam gdzie się nią nie jest i wierzyć we własne siły.

No ale od tego mamy życie, żeby próbować. Najwyżej się nie uda. No cóż. :P
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Zmiana złych nawyków

przez piterotr 10 lut 2014, 22:19
Otóż to panowie, gdzie znaleźć tą granice zadowolenia, a nie rozczarowania. To jest jedna z niewielu rzeczy przy których język obcy to jednak pestka :D
Zobaczy się co dalej, ale fajnie, że są tutaj przykłady co mają odmienne zdanie niż ja. To jednak daje jakąś iskierke nadziei jeszcze ;)

Zmiana złych nawyków

przez carlosbueno 10 lut 2014, 22:20
monk.2000, z tym ugrzęznieciu w narzekaniu to 100% prawdy nawet jakaś nowa poznana obca osoba mi to powiedziała że ciągle tylko narzekam i to na siebie głównie aż tak to jest widoczne. Potrzeba mi terapii antynarzekaniowej, tylko jakby nie zadziałała to bym miał kolejny powód do narzekań. :twisted:
Największy Forumowy Maruda

Zmiana złych nawyków

przez piterotr 10 lut 2014, 22:27
carlosbueno, To jednak nie na darmo masz taką range na tym forum? :D

Sortuj wg