Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez mark123 16 lis 2014, 15:02
Gdy sprzedawca chce mi zakładać ubranie, które mam przymierzyć.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Pieprz 16 lis 2014, 15:23
że się widzę z moją kobietą tylko 2 dni w tygodniu :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 17 lis 2014, 02:19
Pieprz napisał(a):że się widzę z moją kobietą tylko 2 dni w tygodniu :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

To mało? Ja bym chciała chociaż tyle widywać się z Tiberem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 17 lis 2014, 11:47
SmutnaTęcza, A ile się widujecie?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez Lola Rose 17 lis 2014, 17:55
Moja babcia, która doprowadza wszystkich wkoło do szału :evil:
Jestem jaka jestem

Wkurza mnie:

przez Dobre Dobro 17 lis 2014, 18:15
Moim zdaniem ten temat powinien przestać istnieć. Dlatego że to tylko taki nawyk który można nazwać: "jest mi źle, będzie lepiej jak się wykrzyczę, pomarudzę i ponarzekam" i co to daje drodzy forumowicze? Faktycznie jest lepiej ale tylko na 5 minut, później i tak wszystko wraca a ktoś inny został obarczony Twoją negatywnością. Zamiast wypisywać czy mówić nie potrzebne rzeczy lepiej jest usiąść i w ciszy pozwolić odejść negatywnym uczuciom niż je wzmacniać.

Wkurza mnie:

przez madlen92 17 lis 2014, 23:08
Wkurza mnie, że czytam tak mało książek, a konkretnie to, że jestem taka beznadziejna, że marnuję swój czas, który mogłabym poświęcić na czytanie. Właściwie to mnie smuci, nie wkurza, niestety. Ile ja słów i czasu potrzebowałam by dojść do tego, że piszę w nieodpowiednim wątku.
madlen92

Wkurza mnie:

przez Midori 18 lis 2014, 14:04
Wkurza mnie to, że ostatnio zbyt często zdarza mi się oblewać różnymi napojami. :roll: Zbyt duże rozkojarzenie czy co? :bezradny:
Midori

Wkurza mnie:

przez mark123 18 lis 2014, 15:59
Nieświadomość ludzi, że to co logicznie daje pozytywne efekty, może czasem dać negatywne, a to co logicznie daje negatywne, może czasem dać pozytywne.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Beatrize 18 lis 2014, 16:28
Wkurzają mnie moi rodzice. Chcę się wyprowadzić w końcu. :cry:

Wkurza mnie:

przez Zebrec 18 lis 2014, 23:25
Godziny otwarcia urzędów i biurokracja.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 18 lis 2014, 23:57
Praca, a raczej moi pracodawcy. :evil:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez Artemizja 19 lis 2014, 09:01
Osoby, które w ogóle nie powinny mieć do czynienia z zarządzaniem ludźmi, bo totalnie się do tego nie nadają.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez madlen92 19 lis 2014, 14:14
Wkurzają mnie: ostatnie wybory i ciągłe pie*dolenie o tej ściemie w mediach (nie oglądam ost., ale właśnie przed chwilą weszłam na onet), niedługo otwierając lodówkę zobaczę (...), że PSL dostał 17%, oprócz tego w tej konkretnej chwili wkurzają mnie iluzje w które wszyscy czasem wpadamy, masło maślane i to, że nie mogę się skupić na tym czym powinnam.
madlen92

Sortuj wg