Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Śmiercionauta 26 gru 2013, 14:03
Aurora92 napisał(a):Że jestem takim beztalenciem! :why:

tez zaliczam się do tej grupy, ale już się pogodziłem, że nie mam żadnego talentu...
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 26 gru 2013, 14:06
carlosbueno, ja nie mam talentu nawet do zwykłych codziennych czynności, a rozwodzę się nad rzeczami typu malowanie, rysowanie, śpiew, gra na instrumentach, pisanie, taniec czy nauka języków obcych. :? Bez sensu.

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 26 gru 2013, 14:08
Śmiercionauta napisał(a):

tez zaliczam się do tej grupy, ale już się pogodziłem, że nie mam żadnego talentu...

U mnie wszystkie talenty poszły na rodzeństwo brat utalentowany muzycznie i informatycznie siostra językowiec i ścisłowiec a ja jedno wielkie zero, gdy rzekomy Bóg rozdawał przymioty to mi tylko wzrost dał ale o penisie już zapomniał bydlak . :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez mark123 26 gru 2013, 14:11
Też nie mam żadnych talentów.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez ( Dean )^2 26 gru 2013, 18:04
Wkurza mnie że już nawet tacy mega nieogarnieci metale z tłustymi włosami jak mój znajomy P. mają dziewczyny a ja nie.Poważnie WTF.

Obrazek
Najgorszy jest wiatr.

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 26 gru 2013, 18:07
( Dean )^2 napisał(a):Wkurza mnie że już nawet tacy mega nieogarnieci metale z tłustymi włosami jak mój znajomy P. mają dziewczyny a ja nie.Poważnie WTF.

Obrazek

Ci z subkultur zawsze jakieś fanki znajdą które na image polecą. tłuste nie tłuste ważne że długie i tru metalowe i matalówy już na takich lecą( przynajmniej niektóre).

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 26 gru 2013, 18:12
Fuj! Na kogoś z tłustymi włosami nigdy w życiu bym nie poleciała. Obrazek Metal, nie metal - ma się myć i mieć czyste włosy.

Wkurza mnie:

przez ( Dean )^2 26 gru 2013, 18:15
Najgorsze jest to że ona jest ładna,szczególnie przy nim:P Chyba najwyższy czas zostać metalem,glany jakieś mam choć nie nosze.
Najgorszy jest wiatr.

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 26 gru 2013, 18:19
Dla mnie to jakaś dziecinada że leci się na kogoś tylko dlatego bo należy do jakiejś subkultury, może u nastolatków jestem w stanie zrozumieć to powyżej 20-tki to porażka. Oczywiście jeśli ktoś słucha takiej muzyki jak my ma podobne zamiłowania, styl to dobrze ale nie powinien to być główny powód wyboru.

Wkurza mnie:

przez ladywind 26 gru 2013, 18:20
Śmiercionauta, Aurora92, pewnie choroba odebrała /odbiera Wam talenty , bo ponoć w każdym z nas drzemie jakiś talent , a tymbardziej wśród ludzi zaburzonych .

-- 26 gru 2013, 17:23 --

carlosbueno napisał(a):
Śmiercionauta napisał(a):

U mnie wszystkie talenty poszły na rodzeństwo brat utalentowany muzycznie i informatycznie siostra językowiec i ścisłowiec a ja jedno wielkie zero, gdy rzekomy Bóg rozdawał przymioty to mi tylko wzrost dał ale o penisie już zapomniał bydlak . :mrgreen:

Karol jesteś dobry w socjologii , statystykach ,pewnie jakbyś był zdrowy ,to bez problemu odnalazlbys się w takim zawodzie
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 26 gru 2013, 18:26
ladywind, talent do marudzenia to też talent ;) :?: Ja mam takie głupie talenty( choć to raczej nie talent tylko połączenie zainteresowania i specyficznej pamięci) że znam prawie wszystkie stolice świata, wielokrotnie więcej dat historycznych i danych statystycznych od przeciętnych ludzi itp ale w życiu to się przydaje zwłaszcza w czasach google. Natomiast mam kiepską pamięć do języków obcych( z wyjątkiem słówek) i nigdy w życiu nie potrafiłem się nauczyć wiersza czy piosenki.

Wkurza mnie:

przez TEUFEL 26 gru 2013, 18:33
carlosbueno, po mojemu to Ty sobie wkręciłeś że jesteś inwalidą umysłowym, jesteś zapewne normalnym facetem i jakbyś trochę się doprowadził do ładu psychicznego to byś mógł mieć laskę.
TEUFEL

Wkurza mnie:

przez koszykova 26 gru 2013, 18:38
( Dean )^2, a może najwyzszy czas zmienić priorytet życia? Zapewne nie zainteresowało ją w nim to, że nie może znaleźć dziewczyny, jest samotny, itd. Wrzuć na luz, a dziewczyna sama się znajdzie.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 26 gru 2013, 18:40
Może i przesadzam z tym inwalidztwem umysłowym, ale z drugiej strony wiele razy słyszałem jak o mnie mówiono w pracy o ten bezmózgi, nie myślący albo wyrażano z politowaniem i dawano najprostsze prace których nie można zjebać jakieś podstawy to musiało mieć.

Sortuj wg