Co Wam sprawia przyjemność?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Co Wam sprawia przyjemność?

przez Blue 08 kwi 2006, 17:01
Fajny temat poruszyl kochajacy, trzeba sobie dawac przyjemnosc, pozwalac sobie na mile chwile, to tez znaczy kochac siebie samego. Powiedzcie jakie wy macie sposoby na dawanie sobie przyjemnosci, jakie sa wasze pomysly na spedzanie wolnego czasu, co was relaksuje i daje uczucie odprezenia?
Ostatnio edytowano 01 maja 2015, 13:46 przez *Monika*, łącznie edytowano 2 razy
Powód: przeniesiono z działu Nerwica lękowa

przez anita27 08 kwi 2006, 17:45
Ja wiem co lubie robic i jak spedzac wolny czas...
powiem wam jak walcze tym samym ze swoimi lekami...
chodze w duze skupiska ludzi np do hipremarketow,biore zawsze kogos i rzucam sie na zakupy.laduje do koszyka to co mi sie podoba i czy jest to potrzebne czy nie.czasem robi mi sie slabo wychodze ze sklepu siadam na laweczke gleboko oddycham i mowie sobie ze przeciez to lubisz wiec nie daj sie pozbawic siebie przyjemnosci zakupow przez jakies tam zlesamopoczucie.
Jestem kobieta ktora wymaga od siebie duzo,chce zawsze dobrze wygladac pokazac sie ludziom tak ,zeby nie mysleli ze jestem chora i przez to zaniedbana.Dlatego laze po kosmetyczkach i fryzjerach.kupuje ciuchy i bielizne i przez to tez walcze z ta choroba .zawsze sobie tym poprawiam humor i samopoczucie.Dzieku temu ze wzielam sie w garsc powoli wychodze z choroby oraz depresji.
Uwielbiam czytac ksiazki,kocham Stephena Kinga i kiedy wychodzi jakas nowosc zawsze staram sie ja zdobyc.Ksiazka dziala na mnie kojaco.pomomo tego ze sa to ksiazki z dreszczykiem.
Kiedy wpadam w dolki to puszczam sobie muzyke,taka na jaka mam w danej chwili ochote.
Mam nawet hobby,hoduje zwierzeta ozdobne .gryzonie i gady...fajna sprawa mam zajecie przy nich i strasznie duzo roboty dzieki czemu malo czasu na umartwianie sie.Dla nas jakiekolwiek zajecia lecza...Pozdrawiam

przez VaBoom 08 kwi 2006, 19:21
-czytam
-zajmuję się grafiką, rysuję
-robię coś dla innych
-jem
-słucham muzyki (nie robiąc nic innego-słucham całym sobą)

Chyba tyle :)
My body on the floor - a Kodak moment

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aska 08 kwi 2006, 20:08
a ja lubię dobrze zjesc.powygłupiac się z synem.jak mam pieniądze to zakupki.spotakać sie z kumpelkami na piwku.a w ogóle bycie matką,żoną ,gospodynią tez sprawia mi przyjemność .lubię gotować,dogadzać innym,dbać o dom.myżdać sie z kotami.rozmawiać z ludżmi.marzę tylko o dobrej pracy i to byłby szczyt moich marzeń i przyjemności

haj

przez dzasti13 08 kwi 2006, 21:28
Witam was serdecznie !
Musze pogratulowac fantastycznego tematu , super i chodz caly czas jakos probuje podnoscic ludzi na duchu to sama niewpadlam na tai temat brawo , za malo na forum pozytywnych tematow...bardzo sie ciesze....suparek.
No ale powem wam teraz co mnie cieszy:
Uwielbiam lezec w lasku mam ulubiona laweczke i leze sobie na niej jak ladna pogoda wsuchuje sie w spiew ptakow, oddychm sobie swezym powietrzem i czuje sie wspaniale, po takim odpoczynku czuje sie pelna energi i zadowolona,
Lubie tanczyc, i chodz sie szybko tezaz przy chorobie macze, nieprzejmuje sie tym zbytnio ;)
lubie dobrze zjesci a najbardziej objadam sie czekolada :oops:
troszke sie rozpieszczam, ale co tam mysle ze moge !
Lubie sie dobrze ubrac, do kosmetyczki wpasc poprawic sobie nieraz humorekj lub kupic nowy ciuszek.... :lol: :lol:
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez bibi 09 kwi 2006, 07:12
dzasti13 napisał(a):lezec w lasku mam ulubiona laweczke i leze sobie na niej jak ladna pogoda wsuchuje sie w spiew ptakow, oddychm sobie swezym powietrzem i czuje sie wspaniale, po takim odpoczynku czuje sie pelna energi i zadowolona,

w tym jesteśmy podobne :)
ja kocham leżeć w górach ,w chatce AKT na hamaku koło ogniska i równiez zażywać tych cudownych wrażeń.
na codzień odpoczywam również na łonie natyry i wten sam sposób. ]
kiedyś miałam działkę i tam było mi miło...ale już się skończyło.
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez cenedra_20 09 kwi 2006, 09:35
-czytam książki
-słucham muzyki
-chodzę na zakupy z kumpela
-rozmawiam przez telefon z przyjaciółką
-bawię się z kotem
-leniuchuje na świerzym powietrzu
"Each light between sunrise and sunset is worth dying for at least once"

przez Magda-27 09 kwi 2006, 10:21
Ja tak jak większość słucham muzyki, bawię się z synem, chodzę na spacerki, gotuje.... uwielbiam zakupy i grę w literaki :D Może ktoś kiedyś ze mną zagra ;)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Friday 09 kwi 2006, 10:43
anita27 napisał(a):Uwielbiam czytac ksiazki,kocham Stephena Kinga i kiedy wychodzi jakas nowosc zawsze staram sie ja zdobyc.Ksiazka dziala na mnie kojaco.pomomo tego ze sa to ksiazki z dreszczykiem.
Kiedy wpadam w dolki to puszczam sobie muzyke,taka na jaka mam w danej chwili ochote.

ANita :) Też tak mam z Kingiem :) Strasznie żałuję, że już wszystkie jego książki przeczytałam i muszę czekać na nowości.

Uwielbiam czytać, pić wino, leżeć na tarasie, ćwiczyć jogę i pilates, jeździć na rowerze.

przez towdy 09 kwi 2006, 11:01
oh, zazdroszczę Wam... mi to nic już nie sprawia przyjemności, ani słuchanie muzyki, ani jedzenie ani czytanie książek... jedyne co to spacery, podróże i myślenie... o Niej. Jezu, chyba się zakochałem :D
Ale przez tą chorobę cholerną i tak nic z tego nie będzie i to mnie tak strasznie boli. Przepraszam, że taki pesymistyczny wątek wrzuciłem do tych waszych wypowiedzi :cry:
Marzenie jedno mam- osiągnąć błogi stan...

przez bibi 09 kwi 2006, 11:09
kurcze:) stan zakochania --zazdroszczę :)
w takim stanie to nic nie powinno cię interesowac :D :D :D
Piszesz ze nie będzie? więcej wiary!!! do tego trzeba tylko odwagi :)
noooo chyba że osoba zajęta
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez cenedra_20 09 kwi 2006, 11:11
No wiesz co Towdy :?: Niby dlaczego przez tą chorobę ma nic nie wyjść? Przecież świat się na nerwicy nie kończy. A taka miłość to potrafi dodać człowiekowi energii. :D Towdy może zamiast tylko myśleć weźmiesz się też do czynów. Taki spacerek z Nią. Pomyśl ile przyjemności może dać ;)
"Each light between sunrise and sunset is worth dying for at least once"

przez bibi 09 kwi 2006, 11:13
ach...spacery--jak mi się marzy spacer z kimś u boku...
ale rozściełałam wici ......iiiii.... NIC
to przez tą wiosnę :)

przez towdy 09 kwi 2006, 11:20
Spacer z nią :P . nic więcej nie trzebaby mi było do szczęścia :)
Marzenie jedno mam- osiągnąć błogi stan...

Sortuj wg