Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam sprawia przyjemność?


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w Łosicach jest piknik western w Samo Południe.Byłem i było super.Występy dziewczyn w strojach z Dzikiego Zachodu.Pokazu dla dzieci.Strzelania z łuku.Napad bandytów.Prowadzi Korneliusz Pacuda.

Dobre jedzonko.Jadłem kiełbaskę,colę,frytki,warzywno sałatke.Frytki i loda czekoladowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Łosicach jest piknik western w Samo Południe.Byłem i było super.Występy dziewczyn w strojach z Dzikiego Zachodu.Pokazu dla dzieci.Strzelania z łuku.Napad bandytów.Prowadzi Korneliusz Pacuda.

Dobre jedzonko.Jadłem kiełbaskę,colę,frytki,warzywno sałatke.Frytki i loda czekoladowego

 

 

 

 

Trzeba było zdjęć natrzaskać ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic , kupiłem se loda świderka a on nie dość że o smaku wody z cukrem to mnie zęby rozbolały i się nim upaćkałem a myślałem że choć to mnie ucieszy.

 

Bo trzeba było wziąć gałkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic , kupiłem se loda świderka a on nie dość że o smaku wody z cukrem to mnie zęby rozbolały i się nim upaćkałem a myślałem że choć to mnie ucieszy.

 

Bo trzeba było wziąć gałkowe.

racja :mrgreen: ale widziałem że one takie duże są i w sumie nie tak drogie no ale to sama woda była za te 5 zl mogłem se magnum kupić albo lepiej jeszcze 2 browary :mrgreen: no ale cóż za beznadziejne życie muszę mieć skoro jedzenie i pice to moje jedyne radości. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale cóż za beznadziejne życie muszę mieć skoro jedzenie i pice to moje jedyne radości. :why:

 

Niektórzy jeszcze dodatkowo się masturbują, to już by była trzecia przyjemność po jedzeniu i piciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale cóż za beznadziejne życie muszę mieć skoro jedzenie i pice to moje jedyne radości. :why:

 

Niektórzy jeszcze dodatkowo się masturbują, to już by była trzecia przyjemność po jedzeniu i piciu.

mnie ostatnio nawet masturbowanie nie daje przyjemności. :mrgreen: to chyba raczej redukcja napięcia. Jedyną interesująca rzeczą jaka ostatnio zrobiłem to przeczytanie Twojego bloga choć w gruncie rzeczy ja mógłbym napisać o swoim życiu mniej więcej to samo ale nie ma takiego talentu literackiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uznanie, staram się. Lubię pisać, to mi pozwala pozbierać myśli. Co do przyjemności, to może być to kwestią leków. Np. mnie od pewnego momentu brania leków to nic mnie nie podnieca, ani zboczone filmy ani wyobraźnia ani nic innego. Chociaż może jest to objaw lekkiego normalnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×