Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez kop 29 sie 2014, 02:10
Odległe czasowo, czy może odległe w wyobraźni? :)
kop

Plany, marzenia, cele...

przez Zebrec 29 sie 2014, 02:12
kop napisał(a):Odległe czasowo, czy może odległe w wyobraźni? :)

Zależy co masz na myśli. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Plany, marzenia, cele...

przez kop 29 sie 2014, 02:19
Czy odległe ze względu na to ile czasu potrzebujesz, żeby je zrealizować, czy może odległe, bo choć marzysz, to nie wierzysz, że kiedyś uda Ci się je osiągnąć, albo z jakiś powodów są trudne do osiągnięcia.
kop

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez Zebrec 29 sie 2014, 02:27
kop, wybiorę tę drugą opcję. A jak u Ciebie to wygląda?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Plany, marzenia, cele...

przez kop 29 sie 2014, 03:21
Niektóre są całkiem bliskie, inne trochę bardziej odległe. Właściwie z tą chorobą wszystkie wydają się być dalekie, ale z drugiej strony dzięki niej mogę spojrzeć na wszystko z innej strony i na nowo to sobie poukładać. To co mnie od nich oddala to nie choroba, "los", czy brak motywacji, tylko właśnie brak wyobraźni i brak determinacji by to osiągnąć.

Jednocześnie wiem, że istnieje u mnie konflikt ze zbyt wygórowaną ambicją i krytycznym ocenianiem siebie. Dzięki mojej chorobie, mogę to powoli zmieniać. Nie oceniam już siebie w tak ostry sposób, doceniam siebie za to co już mi się udało. Pozwalam sobie na chwile słabości. Ale wiem, że gdzieś głęboko jest we mnie siła, dzięki której uda mi zrobić za każdym razem jeszcze jeden krok naprzód. Chcę zmieniać na lepsze wszystko to, na co mam wpływ. ;)
kop

Plany, marzenia, cele...

przez Niete 04 wrz 2014, 02:35
snucie dalszych planów nie ma sensu bo ogrom tych wszystkich rzeczy mnie poraża i czuje jakby to było ponad moje siły, wolę dziś i teraz (jutro)
Niete

Plany, marzenia, cele...

przez mark123 04 wrz 2014, 18:57
Być może niedługo wybiorę się do specjalisty, ale będę musiał bardzo uważać, co mówię.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 04 wrz 2014, 23:46
Jakoś przeżyć te praktyki, które zaczęłam. Od poniedziałku zaczną się schody :( Obawiam się... Ale w końcu dopiero się uczę, mam prawo popełniać błędy i czegoś po prostu nie potrafić. Tak to sobie tłumaczę :P

Plany, marzenia, cele...

przez mark123 08 wrz 2014, 13:04
Marzenie: żeby jutro już się nie obudzić.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Plany, marzenia, cele...

przez wiejskifilozof 12 wrz 2014, 09:00
Cel na dziś ? Kupić miód.

Plany, marzenia, cele...

przez ruda-grazyna 19 wrz 2014, 19:19
Nie czuć się jak śmieć podczas bezcelowego zanoszenia kolejnego CV,znaleźć w końcu satysfakcjonującą pracę,kupić samochód...chyba za jakieś 10/15 lat :D

Plany, marzenia, cele...

przez 520m.n.p.m. 19 wrz 2014, 20:03
marzenie - znaleźć na drodze 200 tyś. zł to bym spełniła wszystkie swoje marzenia, spisałam je policzyłam i tyle wyszło
cel - patrzeć dobrze pod nogi
plany - jak będzie za co to i plan się ułoży
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Plany, marzenia, cele...

przez Niete 20 wrz 2014, 18:55
ruda-grazyna, a jakiej pracy szukasz?
Niete

Plany, marzenia, cele...

przez abstrakcyjna 23 wrz 2014, 21:48
Nie pić piwa w samotność. Ograniczyć słodycze do minimum. Jeść zdrowo. Nie wydawać pieniędzy na bzdury.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Sortuj wg