Co was dzisiaj ucieszyło?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Zahn 06 gru 2007, 13:37
A ja dzisiaj późno na forum... szef mi zrobił niekontrolowany nalot w firmie... no kurczaki pieczone, przecież to nieludzkie.. czy kodeks pracy nie powinien nas chronić przed czymś takim? Przecież ja mam nerwice... i jeszcze to jego "dzień dobry, co tam słychać?"... i co ja mam niby odpowiedzieć na tak postawione pytanie? Czy to dobry moment na sugestie o podwyżce? :D
Czasami miło jest sobie uświadomić, że ma się pracę... w miarę normalne szefostwo... i możliwość leniuchowania, oczywiście przy zachowaniu szczególnej ostrożności :D
"Śpiewać... Cieszyć się majem... Niektórzy to mogą..."

przez pyzia1 06 gru 2007, 16:01
Cieszę się, że za godzinę wyjdę z pracy, jak wrócę to w domu nikogo nie będzie i będę mogła w spokoju się wyryczeć. A jak juz się wyryczę, to na pewno poczuję się dobrze.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Mooni 06 gru 2007, 16:47
Ja się cieszę dziś na dzień jutrzejszy. Mam nadzieję, że plan się powiedzie :D
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 06 gru 2007, 16:51
Trzymam kciuki za powodzenie Twojego planu Mooni ;)
:)

przez Gosiulka 06 gru 2007, 17:04
A ja się cieszę że wreszcie będzie u mnie na wigilię cała rodzinka z nową i malusieńką siostrzenicą bo ma dopiero trzy miesiące :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez shadow_no 06 gru 2007, 19:57
Ucieszyłem się jak zdjąłem łyżwy po 'ślizgu' na lodowisku. Uhhhh dwa rozmiary za małe, do tego całe rozklekotane. Nigdy tak nie kochałem swoich butów jak dziś. :mrgreen:
Nastrój +1 :-)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Zahn 06 gru 2007, 23:37
Ucieszył mnie dzisiejszy dzień... tak wiele się działo... dawno nie tryskałem tak dużym optymizmem. W pracy odwiedził mnie kolega, którego kiedyś poznałem w pociągu, przyszedł tak po prostu... odezwała się do mnie przyjaciółka z netu od której nie miałem wiadomości od paru lat... i to pomimo tego, że to ja zawaliłem z nią kontakt... rozmawiałem też dzisiaj z wyjątkową osobą... pomyśleć, że tak bardzo potrzebowałem zwykłej (niezwykłej) rozmowy.
"Śpiewać... Cieszyć się majem... Niektórzy to mogą..."

przez pyzia1 07 gru 2007, 14:29
Wielką radochę sprawiła mi wiadomość, że od 22 grudnia do 2 stycznia będę miała wolne. Juz tylko 2 tygodnie a potem święta i błogie lenistwo :smile:
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez luthien 07 gru 2007, 16:13
Płytki z fajniusimi przebojami świątecznymi i kubek gratis! Przynajmniej firma wysyłkowa zrobiła mi prezent na Mikołaja, bo nikt inny o mnie nie pamiętał :cry: :cry: :cry:
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez nie mam juz lez 07 gru 2007, 19:04
ucieszylo mnie to ze jeszcze dzis nie plakalam :(

przez Pstryk 08 gru 2007, 11:26
pyzia1 napisał(a):Wielką radochę sprawiła mi wiadomość, że od 22 grudnia do 2 stycznia będę miała wolne.

:D Mnie też to cieszy - ja idę do pracy dopiero 7 stycznia :!: :!: :!: Ciekawe, czy wytrzymam tak długo nic nie robiąc :? Coś mi się nie widzi :lol: Wiecie - pracoholizm...
Pstryk

przez fiufiu 08 gru 2007, 12:30
bethi napisał(a):Wiecie - pracoholizm..

No ja tez swiruje jak za dlugo w robocie nie jestem ;)

A dzis mnie ucieszylo to ze wstalem z mini kacykiem a myslalem ze bedzie gorzej :P
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez IceMan 08 gru 2007, 14:32
Ja to jestem jednak computer freak :P napisałem program, nie działał, wreszcie znalazłem błąd i wszystko śmiga, cieszę się jak małe dziecko co zabawkę dostało :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez snaefridur 08 gru 2007, 14:43
IceMan napisał(a):napisałem program

Jakiii?

Mnie ucieszyło to,że ogarnęłam burdel w domu.
Teraz czeka mnie romantyczny wieczór z prawem zobowiązań.Książka leży w kuszącej pozie na łóżku,chyba zgaszę światło i będe sobie wyobrażać,że to coś innego :/.

Jutro impreza urodzinowa przyjaciółki mojej najlepszej,co mnie też w sumie cieszy.Wrócę pewnie o 3 ,a o 6 muszę na zajęcia wyjść.Cóż,nie takie rzeczy się za młodu robiło.
snaefridur

Sortuj wg