[Rzeszów]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Rzeszów]

przez marcel 10 gru 2013, 16:59
EmInQu, Daj Boze (skad posiadasz takie informacje)Aga96, Daj sobie spokój z psychologami, klasyczne "lanie wody" jak dla mnie. Ale to tylko moja opinia
Szary świat piekny być może - w kolorowym telewizorze

[Rzeszów]

przez EmInQu 10 gru 2013, 18:02
Aga96 napisał(a):Hej;) Chciałabym, żebyście polecili mi jakiegoś dobrego psychologa w Rzeszowie;)
Pomijając mnie samą :mrgreen: :P to polecam Magdalenę Tomkiewicz .

marcel napisał(a):EmInQu, Daj Boze (skad posiadasz takie informacje)
Kobieca intuicja 8)
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

[Rzeszów]

przez Aga96 10 gru 2013, 18:21
marcel w praktyce wiem jak to wygląda, bo już chodziłam;p Raz poszłam prywatnie to naszpikowała mnie psychotropami po JEDNEJ wizycie po których nie wiedziałam co się ze mną dzieje;p Ale szczerze nawet lanie wody lepsze, niż przeżywanie tego samego po raz kolejny;p Niby wiem jak sb z tym radzić, ale czasem to takie boom i już ;)

EmInQu Dziękuje za radę tylko pytanie czy przyjmuje prywatnie czy na NFZ?;p

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Rzeszów]

przez EmInQu 10 gru 2013, 18:49
Aga96 napisał(a):
EmInQu Dziękuje za radę tylko pytanie czy przyjmuje prywatnie czy na NFZ?;p
Prywatnie. Polecam też Rutkowskiego. Jeśli chcesz na NFZ :? .... to spróbuj do Barbary Łukasik.
Tu masz też stronę z , z której możesz skorzystać http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekar ... zeszow-nfz

[Rzeszów]

przez marcel 10 gru 2013, 19:45
No własnie drogie Panie , wszystko prywatnie .Jak psycholog przyjmuję na NFZ to juz w ogóle dramat i strata czasu.Prywatnie...Siedzisz godzine , płacisz i wychodzisz. No i co z tego...Ja twierdze ze nic .Też próbowałem psychologów , skąd ktos moze wiedziec co siedzi w mojej głowie . Umysł ludzki jest tak skomplikowany i nie powtarzalny że watpie w skuteczność takich terapi.Ale to subiektywna ocena
EmInQu, Ach ta intuicja... Moze kobieca intuicja pomoże trafić 6 w lotka . Podziele się wygrana oczywiście

[Rzeszów]

przez Aga96 10 gru 2013, 22:09
Dla mnie psycholog jest ostateczną wersją, ale naprawdę jestem wdzięczna za pomoc EmInQu;p Przynajmniej wiem w czym przebierać ;)
jak już naprawdę nie będę mieć z kim o tym pogadać wtedy zasięgnę jego pomocy;) Może akurat znajdę tutaj kogoś kto ma lub miał podobnie i skusi się na rozmowę, bo w końcu ktoś kto ma to za sobą lub aktualnie to przeżywa zrozumie się najlepiej(przynajmniej tak mi się wydaję ) :smile:

[Rzeszów]

przez EmInQu 11 gru 2013, 07:22
Aga96 napisał(a):Może akurat znajdę tutaj kogoś kto ma lub miał podobnie i skusi się na rozmowę, bo w końcu ktoś kto ma to za sobą lub aktualnie to przeżywa zrozumie się najlepiej(przynajmniej tak mi się wydaję ) :smile:
To forum to ocean możliwości :mrgreen: Zdecydowanie jest w czym przebierać, ale naciąć się na pasożyty emocjonalne też jest łatwo, więc bądź ostrożna ;)

[Rzeszów]

przez marcel 11 gru 2013, 11:53
No i forum ozyło trochę . Aga96, Nie otwieraj sie zbytnio na forum bo z drugiej strony moze byc ktos kto sobie robi jaja z Ciebie .

[Rzeszów]

przez Enii 11 gru 2013, 15:34
marcel, ja do psychologa mam termin na 8 stycznia a zapisywałam sie końcem listopada :evil:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

[Rzeszów]

przez Aga96 11 gru 2013, 15:36
Wiem potrafię trzeźwo myśleć wbrew mojej sytuacji;d Jeszcze nie chwytam się wszystkiego i mam nadzieję, że nie będę musieć ;)
Naprawdę dziękuje za pomoc;)

[Rzeszów]

przez marcel 11 gru 2013, 16:36
Enii, A na NFZ , czy prywatnie (jesli oczywiscie wolno zapytac) ?Pierwsza wizyta?

[Rzeszów]

przez Enii 11 gru 2013, 18:11
marcel, NFZ. Wystarczy że za psychiatrę płacę :(

Jedna taka znajoma chodziła na fundusz na Langiewicza co tydzień miała wizyty. Więc nie wiem czemu takie terminy były wszedzie jak ja chciałam się zapisać :bezradny:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

[Rzeszów]

przez maciejbright 11 gru 2013, 18:15
Enii, Enii

ogólnie dupa z psychologiem na fundusz jest korzystałem to cos o tym wiem :-D
,

-- 11 gru 2013, 17:17 --

trafiłem do dziwnej matrony na hetmańskiej. Babka była dość pretensjonalna i jakby sama z problemem, że musi tam siedzieć i słuchać tych wszystkich pierdów.

[Rzeszów]

przez Aga96 11 gru 2013, 18:31
Też chodziłam najpierw prywatnie potem na NFZ, kazali mi rysować jakieś drzewka o.O, zlecili dziesiątki badań nic nie wyszło a jedyne co stwierdzili to to, że jestem rozwinięta ponad swój wiek i to pewnie dlatego mi się tak dzieje :? . Więc i oni i ja dałam sobie spokój i postanowiłam, że wyjdę z tego sama. Teraz to już sama nie wiem jak sb z tym poradzić łudzę się, że tak samo jak wcześniej może coś wskóram; :roll:

Sortuj wg