Wpływ filmów na nerwicę natrectw

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Wpływ filmów na nerwicę natrectw

przez lulu-/--/- 10 lis 2008, 00:11
a ja juz nigdy w zyciu nie obejze dokumentu Egzorcyzmy Anneliese Michel( na jego podsawie powstal film egzorcyzmy emilly rose). to przez niego zaczela sie cala moja nn. tz teraz zdaje sobie sprawe, ze tak na prawde jej objawy towarzyszyly mi od dziecinstwa, ale to co przezywalam po obejzeniu tego filmu to byl horror. myslalam, ze ten lek juz mi minal i chcialam sprawdzic czy dobrze napisalam tytul tego dokumentu. wpisujac litery zalala mnie fala strachu wiec postanowilam sie wycofac i lepiej nie ryzykowac wiec jesli z ktorys z tytulow jest zle napisany to sorry :) jesli chodzi o ogladanie filmow to wiekszosc moich natrectw pochodzi wlasnie z nich. musze bardzo uwazac co ogladam, ale z drugiej strony ciagnie mnie do filmow grozy. przed nn bardzo lubilam horrory. prawdemowiac juz jest ze mna lepiej mam te rozne mysli, ale juz nie odzuwam takiego strachu i wyrzutow sumienia. czy to dobrze? bo gdzies przeczytalam, ze ci ktorzy sie nie boja swoich mysli jako pierwsi ida na dno wiec troche sie zaczynam bac tego, ze sie nie boje. bezsens heh. chyba czas wybrac sie juz do psychiatry.
"Warto to przetrwać, każdy to wie
Ból w sercu masz bo czasami jest źle
To czarna nić kręci się wokół nas
Czujesz ją też jeśli serce tu masz."

Jamal

Sortuj wg