Myśli, że już nigdy się nie zakocham i orientacja seksualna

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez MamDosc 19 paź 2014, 21:25
Mega. Na prawde z calego serca, mega dziekuje za ta odpowiedz. Na prawde jestem szczesliwy z tego, ze tu trafilem, ze nie dostaje dziecinnych i niewyrozumialych odpowiedzi, ktore by mnie wylacznie dobily. Zgadzam sie z tym, co piszesz ... jest to nieprzerobione ... Zauwazylem, ze tak na prawde boje sie w takich chwilach, ze nie mam na nic wplywu, ze cos sie stanie, mimo mojej woli i ja nic nie moge z tym zrobic. Podobno jest to natrectwo traumatykow ... chciec wszystko kontrolowac, poniewaz przezylismy traumy, nad ktorymi nie mielismy jakiejkolwiek kontroli. Nie moglem nic poradzic na to, iz moj ojciec byl jaki byl, a ja bylem tylko nieswiadomym dzieckiem, ktore szukalo zainteresowania, akceptacji, aprobaty ... nie bylem swiadom, ze bylo to zle, ze w jakis sposob sie godzilem na te sytuacje z ta dziewczyna i tymi kolesiami ... lecz czulem, ze jest to niewporzadku(uczucia mi tak podpowiadaly). Dzieki Bogu nie trwalo to dlugo, poniewaz powiedzialem o tym stosunkowo szybko mojej mamie, ktora mnie zrozumiala. Boje sie, ze stane sie bi, ze zaczna mnie naprawde pociagac faceci, ze juz mam nawet objawy fizyczne, w sensie lek, palpitacje serca itd ... a tak na prawde to wkreta umyslu. Chce mnie odciagnac od prawdziwej traumy ... od tego bym nie zachodzil w glab siebie i nie otwieral tych wszytskich przytlaczajacych uczuc, ktore niose ze soba od kiedy przezylem to wszystko. Widze, ze coraz czesciej zaczynam sobie z tym radzic. mowie sobie "zadnej dyskusji z tymi myslami, zyj dalej. pojdziesz do psychola, porozmawiasz, wtedy bedziesz nad tym pracowal, sam tylko babrzesz sie w blednym kole". Raz jest troche lepiej, raz gorzej. Zaczynam po prostu chyba miec nadzieje na to, ze przyjdzie taki dzien, gdy bede po prostu szczesliwty, przerobie to, co bylo i to "pieprzne", jak to slusznie zreszta ujales. Ze te mysli odejda, gdy przecierpie to, iz nigdy do konca na nic nie bede mial wplywu. Duzo role w moim zdrowieniu odgrywaja Twoje posty. Wiem przynajmniej, ze nie jestem alienem i to jest calkowicie normalne ... w koncu "nic co ludzkie nie jest mi obce", czyz nie.
Co do Twojej analizy mojej piosenki ... 100% trafna i dziekuje za ocene. Licze na to, ze bedzie lepiej i lepiej i nie bede musial zameczac nikogo moimi zdaniami-"tasiemcami" i uczuciami. Dziekuje z calego serca za odpowiedz. Jestem okrutnie wdzieczny. Powodzenia zycze wszystkim, ktorzy borykaja sie z jakimikolwiek problemami i trzymam kciuki w nadziei, iz bedzie lepiej. !!!! Pozdrawiam !

przez piotrek245 21 paź 2014, 18:41
@MamDosc, ja mam podobnie z tymi myślami. Zawsze podobały mi się dziewczyny, nałogowo się masturbuję, sprawdzam czy mnie kobiety pociągają.Pomaga mi to nawet na krótką chwilę. Chociaż twierdzę, że przez nałóg nie mam tych problemów, ale przez to co pisałem już jakiś czas temu czyli dziewczyny które mnie w jakiś sposób zraniły. Jeśli pojawiają mi się te głupie myśli to staram się myśleć "kurde, od zawsze podobały mi się dziewczyny, byłem zakochany parę razy i to jest nie możliwe, abym miał inną orientację bo jest niezmienna" Pomaga, pomaga. Cieszę się, że napisałem ten temat bo wracam do niego jak jest mocny dół. I nawet dzięki temu przyczyniłem się do pomocy wielu pewnie osobom bo zobaczyło temat ponad 1200 osób!
Będzie dobrze, damy radę z tym walczyć!
Powodzenia!

przez pokrecony 25 paź 2014, 21:30
Możecie zerknąć w mój post :

post930420.html#p930420

sporo podobnych rzeczy. Ja ciągle walczę ale chyba jestem bliski porażki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg