mam fioła na punkie włosów

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez davina 31 paź 2006, 15:26
URUFUJUM :?: :?: :?: dlaczego pytasz mnie o wiek

przez URUFUJUM 02 lis 2006, 15:45
a tak a co niemożna ??? :D
JA SZANOWNY KRULU WODZU NAJMILSZY NAJDOTYKLIWIEJSZY NAJLEPSZY WTWL*

przez davina 10 lis 2006, 22:12
można
jestem dosyć dojrzała :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez URUFUJUM 10 lis 2006, 23:28
wiesz moze napiszę Ci tak jak bym to widział. Może sprobowała byś pomyśleć co tak naprawde Ci jest? tak głębiej głęboko! i przestań sobie w koncu myć te włosy! :roll: :|

przez alone 11 lis 2006, 23:17
ja mam znowu coś innego...
zawsze mam ochote umyć włosy wtedy, gdy nie jest to możliwe np. w czasie zajęć...nie umyje ich też jeżeli temperatura wody nie jest odpowiednia...albo gdy nie chce zeby mnie ktoś zobaczył z mokra głową...w wyniku czego albo nie myje ich przez długi czas albo się chowam z ich myciem...
a co najgorsze chyba to już nie wiem od jak dawna ale chyba od jakiś 2 lat się nie czesze...
dzisiaj obciełam cos co przypominało już dreada ale tak tragicznego ze ani to dopleść ani rozczesać...
czasami biorę grzebień i chce się poczesać ale już po przecesaniu garści włosów przestaje bo narasta we mnie nie wiadomo czemu wstręt do tego co właśnie robiłam...i tyle...
It's good day to die...

przez davina 12 lis 2006, 20:55
przeciesz mycie włosów to nic złego poprostu dbamy o nie
w sumie ja większego mam chopla na odżywianu swoich włosków
maski odżywki balasamy :smile:
właśnie szuka, dobrej maski na allegro

przez URUFUJUM 15 lis 2006, 15:40
to je zetnij jak cie wkurzaja :twisted: (ja bym tak zrobil) i zaloz peruke i juz nie bedziesz miec problemu.

przez davina 19 lis 2006, 15:16
URUFUJUM no co ty

przez gusia 28 wrz 2007, 00:51
Ja dostaję juz czasem szału wrrr :evil: I dupa ,wiecznie wydają mi się u nasady jakies tłuste :( To jakieś chore,,,,,
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez samotniczka 28 wrz 2007, 09:22
Moje kudły również doprowadzają mnie do szału, żyją własnym życiem i robią na głowie co im się podoba. Gdyby nie uwarunkowania kulturowe, obcięłabym się na łyso. Czuję przymus ciagłego ich poprawiania. W różnych sytuacjach wystarczy niewystarczająca pewność siebie i już się czochram. Potem słyszę, że kogoś kokietuję, bo jak kobieta poprawia włosy, to znaczy że facet jej się podoba :? Udusiłabym tego kto to wymyślił!

przez Jovita 28 wrz 2007, 09:39
ojojojoj , nareszcie temat w ktorym bede mogla sie spelnic , jakie ja mam natrectwa co do wlosow :shock: nie moga byc tluste (nie daj Boze ) , musza byc gladkie i idealnie wyprostowane a jak gdzies sie pofaluja to jestem tak wk....iona ze masakra! nakladam odzywki zeby sie nie zniszczyly , specjalnie czytam sklad szamponow i odzywek (nie moga byc zwykle , kupuje w salonach fryzjerskich) , modeluje i prostuje !!

jakis czas temu zrobilam sobie pieknie wloski , ladnie wyprostowalam i bylam happy , poszlam na silownie i oczywiscie ich nie zwiazalam (jeszcze by mi sie nie daj Boze zagiely!!! ) , no i tak bylo parno ze mi sie rozpuszyly , taK sie wkurzylam ze wyszlam z tamtad w takiej zlosci ze zaczelam sie ze wszystkimi klocic ze wlosy mi sie rozpuszyly !! caly czas je ulizywalam zeby byly gladkie !

co do farbowania to nie moze byc widac odrostu i nie moga byc wyblakniete , a probowalam juz wszystkich kolorow!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez kaysha 28 wrz 2007, 13:45
to ja mam bzika jak włosy mi wypadają, wtedy mi ich jest żal że było ich tak dużo a nagle ubywa..zx tym jest mi sie cieżko pogodzić :?
"Cała wiedza, suma wszystkich pytań i wszystkich odpowiedzi zawarta jest w psie" Franz Kafka

przez Jovita 29 wrz 2007, 16:51
no ale tego sie nie odwroci mozna tylko postarac sie zeby dalej nie wypadaly .. chociaz to ciezkie do realizacjii!
a moze jak sie nie bedziesz na nich tak skupiala to nie beda wypadac?!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez maateusz 29 wrz 2007, 17:09
moze to zabrzmi glupio ale ja tez mam problem z wlosami,kiedys bardzo nie lubilem jak ktos mnie dotykal po wlosach,bo po tym wydawalo mi sie ze moja fryzura nie jest idealna i odrazu musialem ja poprawic,teraz staram sie z tym walczyc bo wydaje mi sie ze znalazlem przyczyne dego ciaglego poprawiania fryzury,a jest nim moja niska samoocena.

Sortuj wg