Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez kosunia91 05 lip 2012, 23:35
jak zmienie leki na inne przeciwdepresyjne to mi się polepszy ? w ogóle zastanawiałam się, czy psychotropy mają jakis wpływ na wygląd człowieka a mianowicie na cere własnie
Dobrze jest nienawidzić samego siebie, ale tylko od czasu do czasu.

Natręctwa myśli...

przez *Monika* 05 lip 2012, 23:37
kosunia91, Wszystko ma wpływ: dieta, ruch, używki, leki, kosmetyki, higiena, oświetlenie, ilość i jakość snu, ogrzewanie, wilgotność powietrza, temperatura etc. ...można wymieniać w nieskończoność.
Obrazek
Główny Moderator

Natręctwa myśli...

przez kosunia91 05 lip 2012, 23:39
ja już nie wiem... :( załamuje ręce... na bank mam cos nie tak z hormonami i to jest głównym powodem takiego wyglądu mojej cery, i nie mam pojęcia co robic :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 05 lip 2012, 23:47
A może przeginasz z tym że masz aż tak złą tą cerę co? :) Może miałaś w dziecinstwie kogos kto Ci wmawiał że źle wyglądasz?
"I cicho cię proszę chroń przed ścieżką ciemną. Nawet najtwardsi mają chwile,kiedy potrzebują klęknąć"
Grammatik - Każdy ma chwilę ft. Fenomen

DDA

Natręctwa myśli...

przez kosunia91 05 lip 2012, 23:51
nie, sama wiem , że mam taki problem. Ale do bani sobie nabrałam jak mi " kolezanki " w liceum powiedziały zebym ze sobą cos zrobiła bo wyglądam ohydnie z tą cerą...

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 05 lip 2012, 23:57
Daj spokój, nie wiesz nawet co mi wmawiali w gimnazjum, to tylko żarty i zazdrość. Masz wogóle kontakt z tymi koleżankami czy to tylko były i juz ich nie ma? Dziewczyny raczej na Ciebie nie polecą ale może jak odkryjesz twarz i nie będziesz jej ciągle drapała to jakiś facet do Ciebie zagada :D
"I cicho cię proszę chroń przed ścieżką ciemną. Nawet najtwardsi mają chwile,kiedy potrzebują klęknąć"

DDA

Natręctwa myśli...

przez kosunia91 05 lip 2012, 23:59
były i juz ich nie ma... ale jednak widzisz, cos jest na rzeczy skoro mowiły jak mówiły. jakby problemu nei było to by tak nie gadały. ot tak sobie nie wymysliły. no i przyznac musze, że dość ładne były, a napewno 100 razy ładniejsze ode mnie więc zazdroscic nie miały czego, uwierz mi...

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 06 lip 2012, 00:04
Ale może były tępe suki i chciały żebyś sie poczuła chujowo i robiły sobie z ciebie jaja. Nic nie ma na rzeczy bo jakbym wierzył jak osioł w to co mówili mi w gimnazjum i w telewizji to bym z domu nie wychodził i nie odzywał sie do dziewczyn (mam powodzenie nie będę sie chwalił przeciez! :DD). Złap dystans i przestań patrzeć na inne bo mogą to być zwykłe bezwartościowe suki. Nie tylko wygląd się liczy, zasięgnij tez opinii innych jak wyglądasz a nie jakichś tępych srak z liceum które w dzisiejszych latach dają dupy za paczke fajek. (sory admin za język)

DDA

Natręctwa myśli...

przez kosunia91 06 lip 2012, 00:06
o matko, żebym takiego o właśnie psychologa miała ;p krótko i na temat hehe ;p nie no to nie jest takie proste, przestawic myslenie... te mysli dominują nade mną a nie ja nad nimi, dlatego tez napisałam na tym forum...

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 06 lip 2012, 00:11
Rozumiem, ale pamiętaj że to tylko myśli. Ja mam myśli że sie zabijam, widze siebie jak skacze z dachu ale to nie są myśli samobójcze tylko nerwicowe/lękowe. Nie można dać im zawładnąć nad nami bo to oznacza naszą degradację psychiczną i społeczną. W następstwie brak wychodzenia z domu lub/i depresja. Dlatego ludzie z nerwicą mają depresję, bo boją sie wyjsc z domu. Czułabyś lęk jakbys pokazała swoją twarz wiekszej ilosci osób? Może masz fobie społeczną. Avatar housa nie jest adekwatny z moją wiedzą medyczną więc Ci nie pomoge! :D

DDA

Natręctwa myśli...

przez Adam Smith 06 lip 2012, 00:12
nie no to nie jest takie proste, przestawic myslenie...

To prawda wiem coś o tym :P poza tym korzystasz z pomocy psychologa ? bo warto popracować nad tymi błędnymi przekonaniami ;)
Adam Smith

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 06 lip 2012, 00:17
Ja i pewnie większość nerwicowców i osób ze stanami lękowymi musiala przestawić myślenie. Trzeba zaczać myśleć racjonalnie. Ciężka praca ale trzeba przestawić tryb, zmierzyć się z tym lękiem i całym syfem, być ponad to. Życzę powodzenia i siły :D

DDA

Natręctwa myśli...

przez kosunia91 06 lip 2012, 00:18
Rindpvp ja juz niestety boje sie wychodzic z domu, nie chce zeby mnie ludzie widzieli, zeby na mnie sie patrzyli. Jestem wtedy jeszcze mocniej zdołowana...

Tomcio Nerwica , tak chodzę na psychoterapie od 2 miesięcy, ale bez rezultatów... Stoje w miejscu, nie widze zadnych efektówa a gadka szmatka w stylu ze ' trzeba w siebie uwierzyc, pokochac siebie ' jest zbędna, bo mi to i tak nic nie daje.. co mi z takiego gadania...

Natręctwa myśli...

przez Adam Smith 06 lip 2012, 00:22
kosunia91, A w jakim nurcie odbywa się terapia ?
Adam Smith

Sortuj wg