Leki a wzrost/spadek wagi.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez sisi1234 15 sty 2007, 19:51
Wielokropku, w jakis tam sposob ponoc wplywaja na przemiane materii, ale (jak mnie mowiono) leki dla psychicznie chorych, a nie nerwicowcow jak my.ja mam na maxa zmniejszony apetyt- i- bardzo mnie to cieszy -taka jest prawda. czekam na swoje wymarzone 56kg :)
Offline
Posty
110
Dołączył(a)
10 sty 2007, 15:19

Avatar użytkownika
przez wielokropek 15 sty 2007, 19:58
ok, dzięki za informację :)
ja też czekam na swoją wymarzoną wagę, ale boję się żeby nie wpaść w pułapkę, bo niższa waga nie zapewni mi automatycznie wyższego poziomu szczęścia. Mam nadzieję, że o tym nie zapomnę i nie będzie wielkiego zawodu, gdy już schudnę (jeżeli schudnę)

Pozdrawiam, życzę powrtotu do zdroweia
Avatar użytkownika
Offline
Posty
44
Dołączył(a)
14 sty 2007, 13:01

Avatar użytkownika
przez mono 16 sty 2007, 11:54
Heh, to ja będę przekorny i powiem że mam nadzieję przytyć po lekach, na dobry początek po miesiącu leczenia ważę kilo więcej. Dobry początek :D
Lęku pręcik, gdzieś za mostkiem, przy aorcie żarzy się bez przerwy...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
57
Dołączył(a)
10 gru 2006, 21:52

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Avatar użytkownika
przez samadhi 19 sty 2007, 19:05
Ja też się boje przytycia, bo z odchudzaniem też mam problem. A głupio tak z jednego gówna, wracac do kolejnego :(

Teraz biorę Zotral, jeszcze nie zaczęłam całej dawki, więc nie do końca wiem jak to bedzie z apetytem. Teraz jest róznie, raczej nie mam smaku, tylko wieczorem, co mnie martwi.

Wczesniej brałam seroxat i w ogóle nie mogłam patrzeć na jedzenie
Gdy nadwrażliwość
jest jak bilet w
jedną stronę stąd
Avatar użytkownika
Offline
Posty
15
Dołączył(a)
29 paź 2006, 12:53

przez Aga1 21 sty 2007, 21:32
Czesc , ja od marca ubieglego roku biore seroxat.Przez pierwsze 2 miechy chudlam z czego bylam bardzo zadowolona. Niestety potem zwiekszyl mi sie apetyt , niestety na slodycze i nie tylko. Do dzis przytylo mi sie 6 kg .Lekarka chciala mi zmnienic lek, ale nie chcialam zmieniac to czuje sie super. Bralam magnez.Po nim zmniejszyl mi sie apetyt ale niestety na slodycze pozostal. Lekarka zaproponowala mi aby brac chrom i wiecej sie ruszac. Chyba po chromie efekty sa bo na slodycze juz sie tak nie rzucam. To dopiero kilka dni .Byla walka z nerwica a teraz z kilogramami . Pozdrawiam :twisted:
Offline
Posty
553
Dołączył(a)
20 kwi 2006, 11:33
Lokalizacja
mazowsze

przez kendrik 24 sty 2007, 15:16
Czesc, nawiaze do tematu gdyz zaciekawila mnie zbieznosc - przemiana materii i to co sie dzieje w mozgu.

Mianowicie pije od dluzszego czasu sok z owocow noni - zaczalem pic bo slyszalem ze polepsza odpornosc na stres i samopoczucie a mialem z tym problemy. Po pewnym czasie mialem duzo wiecej energii, zaczalem uprawiac sport bo juz nie moglem wysiedziec przed TV, schudlem i cisnienie wrocilo mi do normy, nie mowic o samopoczuciu ktore jest swietne.

pozdrawiam
K.
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
24 sty 2007, 01:27

Avatar użytkownika
przez wielokropek 25 sty 2007, 10:11
to ciekawe kendrik :)

jestem 2 tyg. na Rexetinie i ponad 1 kg w dół. Jeszcze tylko 4 kg i będzie git. To optymalny spadek wagi, który mi bardzo pasuje. Nie za szybko, nie za wolno, w sam raz :)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Offline
Posty
44
Dołączył(a)
14 sty 2007, 13:01

przez malgosk_a 26 sty 2007, 00:46
O! Ja tez chce taki sok. Te noni owoce rosna gdzies w Polsce? najlepiej jest samemu chodowac i robic soki w sokowirowce
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
24 sty 2007, 15:18

przez kendrik 26 sty 2007, 13:58
NIE :D to rosnie gdzies w Polinezji, ale jest do Polski sprowadzanae. Zajrzyj na www.soni.pl tam masz wszystko ja nie bede spamowal tutaj.
Juz Ci zazdroszcze bo najpiekniejszy jest poczatkowy okres kiedy niemal czujesz jak wracasz do zycia.
pozdrowienia
K.
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
24 sty 2007, 01:27

przez beti77na 11 lut 2007, 20:52
Ja próbowałam juz kilku leków.Najpierw przepisano mi Rexeti,myślałam ze nie wytrzymam tego-fatalnie.Póżniej Lexapro tez nie dalam rady brac dalej,teraz mam przepisany Citaratio,i ogladam go narazie bo nie wiem czy zazyc go czy nie z obawy o dzialanie.Biore od 10m-cy Pramolan i jakos tak na nim jade raz lepiej raz gorzej.Mecze sie juz niedlugo rok,w tym okreie przytylam prawie 7kilo....słodycze szczególnie wieczorem sa dla mnie czyms od czego nie moge sie uwolnic.Nie wiem kiedy to wszystko sie skonczy.... :roll:
Offline
Posty
8
Dołączył(a)
10 lut 2007, 00:00

Leki psychotropowe a przyrost wagi

przez dorotaH 27 cze 2007, 21:31
Witam wszystkich. Mam pytanie, czy ktos z Was, podczas przyjmowania lekow na depresje, nerwice, stay lękowe, przybral na wadze? po jakich lekach, po jakim czasie mozna to zauwazyc? Chcecie sie wypowiedziec na ten temat? Zapraszam.

Ja przyjmowalam Zomiren i Asentre, Tranxene swego czasu rowniez. Nic sie nie dzialo zlego z waga. A jak przy przyjmowaniu innych lekow? np Effecin, serotax, spamilan?

Pozdrawiam.
Offline
Posty
5
Dołączył(a)
25 cze 2007, 10:17

Po których lekach się nie tyje?

przez hania 21 lip 2007, 14:39
mam taki problem, piąty miesiąc łykam doxepin i pernazynę i trochę po nich przytyłam, na tyle, że wpędza mnie to w jeszcze większe doły i robi się błędne koło. Chciałam zapytać, czy ktoś z was zażywa jakieś leki - dłuższy czas - po których się nie tyje? jeśli tak to co to za leki. ja leczę się na nerwicę lękowo - depresyjną.
Z góry dziękuję.
Offline
Posty
35
Dołączył(a)
12 lis 2006, 15:36

przez top23 21 lip 2007, 15:43
Spróbujcie kontrolować częściej swoją wagę i jak zobaczycie, że tyjecie, to zmiejszcie liczbę spożywanych kalorii. Nie znam dokładnego działania tych leków, ale wydaje mi się, że jak nie ma nadmiaru kalorii to tyć się nie powinno.
Offline
Posty
159
Dołączył(a)
10 cze 2007, 23:39

Avatar użytkownika
przez aggie~ 21 lip 2007, 20:52
polecam seronil
hamuje łaknienie stosowany np. przy bulimii
:D

dżejem napisał(a):Są nawet specjalne diety dla osób w depresji, gdzie dietetycy proponują spożywanie dużej ilości produktów mącznych- pełnoziarnistego pieczywa, makaronów; skrobii itd.


Jeżli chodzi o spożywanie produktów mączych, to niestety ale nie sadze by to pomogło- od węglowodanów się tyje!!!

Mogłabyś spóbować zostać prz swoich lekach i pozazywać suplementy z hoodią gordonii, działa podonie jak seronil ;)

Pozdrawiam :)
wszystko mija, nawet najdłuższa żmija ;)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
10
Dołączył(a)
15 gru 2006, 22:55
Lokalizacja
middle o nowhere

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Przeskocz do