Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki a wzrost/spadek wagi.Wątek zbiorczy.


kate80

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniono mi zoloft na laxapro, podobno po nim nie bede nabierac masy. Oby! W sumie martwi mnie to troszkę. Zoloft zosiłam doskonale, tylko ten kilkukilogramowy przyrost masy ciała zadziałał na mnie przygnębiajaco. Obawiam sie, że lexapro nie bedzie równie skuteczne w leczeniu nerwicy i stanów depresyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja niestety przytylam... po seronilu schudlm ale jak odstawilam i wzielam inne przytylam chyba z 5 kg... ( za to mam wiekszy biust :D God's Top10 sie ucieszy xD) ciezko teraz zrzucic bo jak sie siedzi caly dzien przed komputerem albo lezy w lozku ;/ no to wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie przybyło 5 kg. Uwazam, ze to o 5 za dużo. Zawsze byłam szczupła i wysportowana, na brzuchu miałam wymarzony przez facetów kaloryfer, a teraz mam obrzydliwą fałdkę (na szczeście niezbyt dużą). Masz szczęście xCarmen, że te kilogramy poszły Ci w biust. Moje niestety znalazły się na udach biodrach i brzuchu.

 

BadGirl, po jakich lekach schudłaś??? Może i na mnie zadziałają w ten sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście xCarmen, że te kilogramy poszły Ci w biust. Moje niestety znalazły się na udach biodrach i brzuchu.

 

 

w biust nieznacznie ale jedak jakas niewielka zmiana jest ( gdyby mi wszystko szlo w biust bo bym tylko jadla :lol: ), oczywiscie ze nie wszystkie 5 poszlo w biust .. mam sympatyczna oponke Michelline do ktorej sie juz zdazylam przyzwyczaic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym z chęcią przybrał na masie, ale mięśniowej dlatego jem jak najwięcej protein i ćwiczę xD i zdrowo i ładnie będę wyglądał (i robię co lubię czyli ćwiczę) :) no i będę wyglądał jak chłop a nie wieszak :) hehe ;) zastanawiam się w sumie jak mój lek, i czy w ogóle, wpływa na masę ciała.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ostatnie 3 miesiące przytyłam 20 kilo :( nie wiem czy to przez prochy czy dlatego ,że zajadalam smutki...byle dużo..pizze,kebaby itp.Teraz biorę Cilon,Xanax SR,Clonazepam ale jestem na diecie i schudlam jakies 5 kg :) Podobno będe miała zmianę leku na Rexetin i zastanawiam sie jak to wpłynie na moją wagę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vice versa a ty jakie leki bierzesz aktualnie?

 

Od dwóch dni biorę Lexapro, poprosiłam o zmiane leku bo po 5 miesiacach zażywania Zoloftu przybyło mi tu i ówdzie. Fakt, ze na poczatku farmakoterapii gubiłam wage, ale od około 2 miesięcy gołym okiem widac było, że tyje!!!

 

Tak więc obecnie mam: Lexapro rano i hydroksyzyne by sie wyciszyc przed snem, wczesniej był zoloft i w chwilach paniki Xanax.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziwne... po zoloft to to samo co asentra... ja naprawde schudłam po tym przy czym przez cały czas utrzymywał mi się jadłowstręt.

te leki troche mieszają jeśli chodzi o metabolizm.

nie mam pojęcia po jakich lekach byś nie tyła. chciałam ci zaproponować asentre ale skoro bierzesz właściwie taki sam lek tylko pod inną nazwą to nie wiem czy to ma sens..

przed tem też miałaś tendencje do tycia?

może warto by było poćwiczyć od czasu do czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad Girl nigdy nie miałam tendencji do tycia, trenowałam przez kilkanascie lat, moje ciało zawsze było umięśnione, pomiar tkanki tłuszczowej wykazywał ok 15% (jak u sportowców). Obecnie jest duzo gorzej. Nadwagi nie mam, a BMI w normie, jednak przeraza mnie zmiana wyglądu mojego ciała i pojawiąjacy się celulit :(. Mam nadzieje, ze po zakończeniu farmakoterapii mój wygląd wróci do stanu wczesniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście po zmianie leku nie chce mi się jeść. Na początku brania zoloftu tez tak było. Powoli waga spada, choć w obwodach na razie nie ma żadnej różnicy. Może sposób na mnie, to co dwa miesiące zmiana leku? Tylko czy to aby nie jest nieobojętne dla organizmu?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:39 pm ]

Co do cellulitu, postanowiłam zakupic sobie detox bądź fisio diur, taki odtruwacz dla organizmu. Tak jak ktoś wczesniej napisał, zapewne mam zatrzymanie płynów w organizmie, bo robie się jakaś "rozlazła". Mam nadzieje, ze moje starania przyniosą widoczny efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przytylam 25 klio odkad od 5 lat sie lecze na ta depresiure trudno wyczuc od jakiego leku tak przytylam bo bylo ich troche ale podejrzewam ze po zalascie bo to jakos w tym czasie bylo-a teraz od miesiaca jej nie biore zucilam w cholere i biore seronil i schudlam 8 kilo za miesiac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po większości leków antydepresyjnych miałem zwiększony apetyt, jedynie Velafax/Venlectine zrobiły swoje i całkowicie zachamowały apetyt na słodycze i zwiększony apetyt na jedzenie, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×