KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

Re: Anafranil

przez aree1987 16 sty 2011, 18:07
kangurekkk napisał(a):A czy braniu leków anafranil +convulex można pic normalnie napoje energetyzujące?Czy odlot?

Odlecisz do ciepłych krajów. :mrgreen:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Michuj 16 sty 2011, 18:16
o tak. przy tym sevredol się kryje :pirate:
Michuj

przez Maggie28 16 sty 2011, 19:16
Czy ktoś zauważył spadek masy ciała po tym leku - Anafranil, lub puchnięcie i tycie??
Maggie28

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna R. 16 sty 2011, 19:25
Często występuje wzrost apetytu. A co za tym idzie je się więcej i przybiera na wadze. Na żadnym leku nie utyjesz, jeśli nie będziesz się objadać.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez temps66 16 sty 2011, 21:07
Anna R. Serdeczne Dzięki za odpowiedź....:):)

przez shelby 19 sty 2011, 01:28
u mnie Anafranil zadziałał anty-łaknieniowo.. już przez dietę, którą stosuję powoli zaczynam mieć jadłowstręt, ale na Anafranilu zapominam nawet o zjedzeniu śniadania.. brak kompletnie komunikatu o tym, że organizm potrzebuje pokarmu, a wcale kolacji tudzież obiadokolacji późno nie jadam, więc teoretycznie rano głód odczuwać powinnam. a ja ani apetytu, ani stricte głodu.

poza tym męczy mnie płytki sen, albo budzenie się między 2-3 nad ranem, oczy jak 5zł i spać się nie chce, albo mam problemy z zaśnięciem i zasypiam 2-4h później od momentu położenia się.. do tej pory brałam dawkę 75mg na noc, po dzisiejszej wizycie kontrolnej i stwierdzeniu, że to co powyżej napisałam jest raczej normalne, pani doktor zwiększyła mi dawkę do 100mg na dobę, ale większą rano (75), a mniejszą późnym popołudniem (25) .. zobaczymy jak po tym ułoży mi się ze snem, bo póki co z tym najbardziej cierpię. choć suchość w gębie i spanie z butelką mineralnej przy poduszce też wdaje się we znaki :roll:
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

przez Anna R. 19 sty 2011, 11:47
Jeśli masz Anafranil o przedłużonym uwalnianiu, to całą dawkę możesz przyjmować rano- pora tu nie ma znaczenia. Sen wówczas powinien się poprawić.
Kiedy brałam klomipramine wieczorem tez nie mogłam spać.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez shelby 19 sty 2011, 12:21
spróbuję na razie łykać wedle zalecenia, jak sen się nie poprawi zmienię sobie przyjmowanie na całą setke rano. dziś otworzyło mi się oko o 6, a o 8 urwał film i ledwo byłam w stanie dobudzić się o 10..
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

przez okularnica 20 sty 2011, 11:56
Znowu powróciła nerwica. Nie wyobrażam sobie, żeby znowu wróciły takie dni jakie miałam kilka miesięcy temu, kiedy nic nie robiłam, siedziałam, myślałam cały czas tylko o swoich natrętnych myślach, płakałam i trzęsłam się ze strachu. Nie zniosę tego po raz kolejny. Myślałam, że to już przeszło;(

przez temps66 20 sty 2011, 14:18
Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z nerwicą, tzn odkad pamietam to ona zawsze byla:/ Tyle ,ze kiedys nie dawala takich objawow jak teraz:( Od kilku miesiecy zdominowala i kompletnie zdezorganizowala moje zycie:/ Tydzień temu był mój 1 raz:( Znaczy sie pierwsza wizyta u psychiatry...:( Diagnoza - Nerwica natrectw + depresja... Leczenie - Anafranil SR75 1 tabletka rano:/ Jak narazie cieżko mi cokolwiek powiedzieć o tym leku bo biore go dopiero tydzień... Oczywiscie jak to ja mam dystans do leków i nie zastosowalem sie do zalecen p. Doktor:/ Nie biore calej lecz tylko polowe tej dawki, ktorą ona mi zalecila. To sie wzielo z wczesniejszego zle dobranego leku po ktorym nie bylem w stanie wstac z łozka:/ Stad ta ostrożnośc, pewnie przesadna, ale wole nie ryzykowac i powolutku sam sobie dostosuje dawke, az dojde do tej ktora mam zalecona. Skutkow ubocznych nie widze szczegolnie, moze troszke "pijany" chodze po tym leku ale z reszta jest ok:) Oby tylko tak bylo jak wejde na wyzsze dawki leku to nie bedzie zle:)
To by było na tyle z mojej strony:)
Nie dajmy sie tej cholernej chorobie:)
Pozdrawiam Wszystkich Nerwusków:)

przez okularnica 21 sty 2011, 11:51
Jak dobrze, że na razie mi przeszło... :!: Ten raz próbuję zwalczyć natręctwa nie wchodząc w nie i rozmyślając cały czas czy tak czy nie tylko po prostu odrzucić to z góry, mówiąc sobie, że to nerwica. Czyli takie uzdrowienie "od zewnątrz", uzdrowienie nie z jednego natręctwa lecz z całej nerwicy. Jeśli mi się to uda będzie to pewnie najlepsze wyjście z choroby.
Proszę trzymajcie za mnie kciuki... Anafranilu nadal biorę 150 mg.

przez okularnica 26 sty 2011, 11:53
Nie wiem czy dobrze robię, ale znowu zaczęłam zmniejszać dawkę. Biorę półtorej tabletki na dzień od soboty.

przez okularnica 28 sty 2011, 11:23
Odezwijcie się- nie jest miło prowadzić monolog;)
Ja na razie jakoś sobie radzę i jutro chcę znowu zmniejszyć dawkę...

przez *Wiola* 28 sty 2011, 11:26
okularnica Nie wiem co Ci napisać:) Ja dla odmiany zwiększyłam do 75 mg:)
Moderator

Sortuj wg