PIRIBEDIL (Pronoran)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Ashton 16 maja 2016, 14:58
Jaką dawkę brać tego Pramipeksolu by pasowało?
Wenlafeksyna 150mg
Mirtazapina 30mg

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Kalebx3 16 maja 2016, 15:02
Jaką dawkę brać tego Pramipeksolu by pasowało?

jakby nie wyglądała dawka , i tak zacznę od 1/4 tabletki .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Ashton 19 maja 2016, 21:49
Od jutra do 20mg Fluoksetyny i 30mg Mirtazapiny dorzucam 50 Pirybedylu na anhedonie i zbicie prolaktyny po fluo i sulpirydzie.
Wenlafeksyna 150mg
Mirtazapina 30mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez benzowiec84 19 maja 2016, 21:52
musze to skołować zamiast dostinexu i bromko.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Ashton 19 maja 2016, 21:58
benzowiec84 napisał(a):musze to skołować zamiast dostinexu i bromko.

Wyrwałem od rodzinnego na 100%. Pozarejestracyjnie na zawyżoną prolaktynę i zespół niespokojnych nóg.

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez benzowiec84 19 maja 2016, 22:01
Ashton napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):musze to skołować zamiast dostinexu i bromko.

Wyrwałem od rodzinnego na 100%. Pozarejestracyjnie na zawyżoną prolaktynę i zespół niespokojnych nóg.

gitara:) . ja od endo i andrologów biore i tka mam wizyte w środe to poprosze zamiast kabergoliny, pribedil

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Lord Kapucyn 20 maja 2016, 14:20
Najszybszy sposób jak wyrwać dowolnego agonistę dopaminy:
1. Idziemy prywatnie zbadać sobie prolaktynę, koszt ~20zł. Taaaaak, wiem że za te dwadzieścia zeta spokojnie można by wyrwać paczkę benzosa albo parę jaboli, ale wyższe cele wymagają niekiedy poświęceń. Potraktujcie to jako inwestycję na przyszłość.
2. Przed samym pobraniem krwi przez kwadrans piłujemy palcem po sutkach jak gdybyśmy cierpieli na świerzb, ewentualnie może nam pomóc sąsiadka spod 7ki jeżeli takową posiadamy i żyjemy z nią w dobrej komitywie. Opcjonalnie zamiast polerowania sutów możemy przed badaniem spożyć wagon haloperidolu ale tego rozwiązania raczej nie polecam, bo możemy potem mieć problem z doczołganiem się do domu po krawężniku, a policja może nas pomylić z koneserem siarczanów i zgarnąć na wytrzeźwiałkę.
3. Odbieramy wynik naszego badania , prolaktyna wystrzeliła nam poza galaktykę drogi mlecznej.
4. Idziemy z wynikiem do lekarza rodzinnego.
a) lekarz rodzinny widząc żeśmy biedaki-cebulaki proponuje nam bromokryptynę(Bromergon)
b) lekarz rodzinny widząc żeśmy Janusze sukcesu (gdyż posiadamy takie atrybuty jak skóra, fura i komóra) proponuje nam kabergolinę(Dostinex) albo chinagolid(Norprolac)- jeżeli to nam pasi kończymy czytać w tym miejscu, jeżeli nie- przejdź do punktu 5.
5. Jeżeli chcemy otrzymać innego agonistę dopaminy niż ww. unikamy posiadania atrybutów Janusza sukcesu za wszelką cenę!!! Poza tym staramy się NIE wyjść na Janusza psychiatrii, używamy wyłącznie nazw handlowych leków, a nie nazw międzynarodowych substancji!!!
6. Zbijamy argumenty naszego rodzinnego- na 4b) nas nie stać, co do 4a) to braliśmy kiedyś Bromergon i zaliczyliśmy po nim gościnny występ w nowym sezonie The Walking Dead, a w głowie mieliśmy taką kołowaciznę jakby Niemcy w naszym hipokampie żonglowali stielhandgranate m24.
7. Napominamy lekarzowi niby od niechcenia, że braliśmy kiedyś lek, chyba z tej samej grupy i bardzo nam obniżył prolaktynę , a zwał się on Pronoran.
8. Dajemy czas doktórowi, gdyż jego synapsy mogą pracować wolniej niż u Paris Hilotn. Bądźmy wyrozumiali.
9. Zaciskamy zęby i modlimy się do Jahwe, Allaha, Zeusa albo do Prezesa czy kto tam nam przyjdzie do głowy.
10. Przy odrobinie szczęścia Miszyn Komplit, Acziwment "Janusz Socjotechniki" anlok. Spocznij szeregowy.

Ewentualnie:
1) Idziemy na wizytę do lekarza i symulujemy paralityka czy innego parkinsownowca tak jak jeden z naszych kolegów z forum, ale do tego trzeba być Januszem aktorstwa, więc generalnie nie rekomenduję!

Powyższy wpis ma charakter fantastyczno-edukacyjno-informacyjny i prawdopodobnie pochodzi z archiwów Śródziemia albo z Działu Ksiąg Zakazanych w Hogwarcie w alternatywnym wszechświecie nr 42, nie pamiętam. Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za niewłaściwie użycie, bla bla bla.

Obrazek
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Ashton 21 maja 2016, 14:06
dopamine napisał(a):Biore jedną tabletkę dziennie i już czuję dopaminergiczne działanie. Chciałbym spróbować Pramipeksol ponieważ pobudza on autoreceptory D2 przez co nadaje się do długotrwałego stosowania. Ponoć są już tańsze odpowiedniki Pramipeksolu.

Jak tam się czujesz po Pronoranie? Bierzesz do tego jakieś inne leki?

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez dopamine 21 maja 2016, 14:29
Czuje sie super,przeciwieństwo SSRI. Motywacja na plus, silna intensyfikacja emocji , lekka senność w ciągu dnia na minus.
Od 04.11. 2016 r.
Pramipeksol- jednorazowo dwie tabletki 1,05 mg o przedłużonym działaniu

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Kalebx3 21 maja 2016, 16:06
pirybedyl biorę ponad 4 lata i też mi słuzy na plus - libido + , uboki po Paro + , pomocne w anhedoni

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Lord Kapucyn 21 maja 2016, 16:08
Tylko niedoświadczonym warto nadmienić, żeby nie jeść tego ciągiem przez lata tylko cyklicznie.

Moderator/ R2 - D2

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Ashton 21 maja 2016, 16:11
Przeciwwskazane skojarzenia leków:
- neuroleptyki (oprócz klozapiny).
Antagonizm między lekami dopaminergicznymi stosowanymi w chorobie Parkinsona a neuroleptykami.

1. Pacjenci z zespołem pozapiramidowym wywołanym przez neuroleptyki powinni być leczeni lekiem
antycholinergicznym, a nie lekiem dopaminergicznym stosowanym w chorobie Parkinsona (receptory
dopaminergiczne blokowane przez neuroleptyki).
2. Leki będące agonistami dopaminergicznymi mogą indukować lub nasilać zaburzenia psychotyczne.
Jeśli leczenie neuroleptyczne jest konieczne u pacjentów z chorobą Parkinsona leczonych agonistami
dopaminergicznymi, to dawka drugiego leku musi być stopniowo zmniejszana, aż do całkowitego odstawienia.

Wczoraj odstawiłem Sulpiryd2x50mg, a dziś wskoczyłem na Pronoran 1x50mg. Nie gryzie się to?
Ostatnio edytowano 21 maja 2016, 16:15 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Lord Kapucyn 21 maja 2016, 16:14
A miałeś zespół pozapiramidowy/ polekowy parkinsonizm po tym sulpirydzie albo cierpisz na psychozę? Jeżeli w obu przypadkach nie, to znasz odpowiedź na swoje pytanie.

Moderator/ R2 - D2

PIRIBEDIL (Pronoran)

przez Kalebx3 21 maja 2016, 16:15
oczywiście ,że cyklicznie , seriami .
Przy tym leku tez tolerka rośnie , jakby się chciało brać non -stop .
Ja obecnie jadę 1/4 - 1/3 tabletki na wieczór . Potem przerwa jaka .
Czasami biore z rana jak czuje słabośc w nogach po SSRI .( mam takie dziwne objawy po SSRI ) .
W ulotce pisz ,że lek dobrze wpływa na wzrok ,,, który SSRI też często osłabiają .
Ciekawy jestem tego pramipeksolu , jak bardziej podobny do pirybedylu niz do ronipirolu to super .
Ten Ropi cos mi nie za bardzo , za długo sie rozkręca a podczas rozkrętki mam po nim niemiłosiernego wkur-wa .Dlatego odpuszczam.

Sortuj wg