Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

manbearpig

Użytkownik
 • Zawartość

  116
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Czy są w ogóle dostępne jakieś zamienniki leku Wellbutrin na polskim rynku? Kurczę z tego co czytam to w innych krajach jest wiele dostępnych generyków, a w Polsce można chyba tylko dostać oryginał i to jeszcze trzeba się naszukać... Ponad 200zł za miesięczną kurację to jednak bardzo duży koszt..
 2. Mam niedługo czwartą konsultację, czego mogę się spodziewać na tej rozmowie? Jak to będzie wyglądać? Wcześniejsze konsultacje jakoś przeszły, na każdej praktycznie to samo, nawet nie wiedziałem że robią takie problemy z kwalifikacją. Czy mogą mnie jeszcze nie przyjąć? Chyba bym się wkurzył z lekka biorąc pod uwagę ile już się naczekałem i koszty jakie poniosłem, bo mieszkam daleko od Krakowa.
 3. Na razie daję sobie spokój z tym lekiem. Uboki są ciężkie a muszę na chwilę obecną zachować sprawność fizyczno-intelektualną. Poza tym co napisałem jeszcze wystąpiły problemy z odprowadzaniem ciepła z organizmu. W momencie gdy się lekko nawet przegrzeję zaczyna mnie mocno swędzieć ciało (tułów). Tego doświadczałem też z niektórymi innymi lekami antydepresyjnymi.
 4. Czy amitryptylina może powodować zwiększenie stężenia testosteronu w organizmie? Jak nic biorąc to jestem bardziej agresywny, niecierpliwy i pobudzony mimo dużej senności. Poza tym w nocy doświadczam naprężenia ("puchnięcia") mięśni a znam doskonale to uczucie z czasów gdy ćwiczyłem siłowo. Nocny wyrzut teścia, a przynajmniej ja tak to odbierałem. Z tego co czytałem w necie to raczej ludzie piszą o czymś zupełnie odwrotnym, a mianowicie o spadku poziomu testosteronu i libido. Bez kitu ale na mnie wszystko działa na odwrót...
 5. Nie brałem. A można to brać cały czas? Czy raczej tylko doraźnie? Brałem Debretin, ale to chyba co innego.
 6. Biorę Ami na złagodzenie problemu jelita drażliwego. Czy taka mała dawka może pomóc na sprawy związane z psychiką? Zresztą na co ja liczę, brałem już praktycznie wszystkie leki i nic już nie działa.
 7. Biorę Amitryptyline w małej dawce 20mg i jestem na niej bardzo senny. Czy to przejdzie z czasem?
 8. Brałem wortio (10mg) miesiąc w połączeniu z fluo. Efektów zero.
 9. Kastracja chemiczna polega na silnym obniżeniu poziomu testosteronu w organizmie. Nie chcę takiego rozwiązania ze względu na negatywny wpływ niskiego poziomu testosteronu na sprawność fizyczną jak i umysłową. Z tego co próbowałem najskuteczniej działało na mnie ATD, ale byłem mega senny po tym. Nie wiem, może jeszcze spróbuję jakiś inny inhibitor aromatazy. Inna kwestia to bezpieczeństwo długotrwałego stosowania takich substancji. Naprawdę ciężko znaleźć coś co by działało i nie było przy tym szkodliwe.
 10. Proszę powiedzcie mi jak pozbyć się popędu płciowego, to dla mnie ważna sprawa. Przynosi mi on same frustracje i choojowe samopoczucie z powodu nadmiaru masturbacji, od której jestem uzależniony. Chciałbym po prostu nie odczuwać popędu w ogóle. I tak nie mam szans ani nawet ochoty na związek (proszę nie pytajcie dlaczego), a trzepania kapucyna mam już całkowicie dość. Nie jestem tego w stanie przerwać samodzielnie. Próbowałem wielokrotnie. Po prostu w chwili wzmożonego "ciśnienia" moja wolna wola obraca się w pył. Mój umysł wchodzi w inny stan i moje wcześniejsze postanowienia już nie znaczą. To jest koorwa jakiś cholerny narkotyk.. Próbowałem mnóstwa rzeczy: bromki, antydepy, antyestrogeny, megadawki tranu, daa, noopept i inne. Jeżeli coś działa to tylko przez krótki okres czasu. Jedynie antyestrogen (ATD) pomógł na dłużej, ale miałem po nim przykre skutki uboczne i musiałem przerwać branie. PS. Jeżeli masz zamiar kpić, żartować to zrób to proszę w innym temacie.
 11. z tego co czytam na zachodnich forach to chyba jednak istnieją zamienniki Cymbalty, tylko z niewiadomych przyczyn nie są dostępne w Polsce a co z importem docelowym?
 12. Co z zamiennikami Cymbalty? Są jakieś w PL dostępne?
 13. Podejrzewam, że chodzi o DAWS (Dopamine Agonist Withdrawal Syndrome). http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23686524 http://wp.rxisk.org/sos-dopamine-agonist-withdrawal-syndrome/
 14. można, ale trzeba uważać by nie przedobrzyć (patrz zespół serotoninowy)
×