Skocz do zawartości
Nerwica.com

PIRYBEDYL (Pronoran)


Lord Cappuccino

Czy piribedil pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy piribedil pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      1
    • Nie
      0
    • Zaszkodził
      0


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pawel.770 napisał(a):

Witam.

Zastanawiam się nad poproszeniem lekarza o pirebydyl zamiast Solianu 50 mg. Problem w tym że brałem ostatnio Solian 100 mg potem 50 mg i działanie było znikome w porównaniu do tego jak zażywałem Solian w tych samych dawkach 6 lat temu... Chodzi o to że poprzez zażywanie 300 mg wenlaflaksyny razem z 50 mg Solianu i potem zamiast Solianu 50 mg lamotryginy doznałem zablokowania receptorów... teraz żaden Solian ani Abilify nie chcą uwalniać dopaminy zażywane w niskich dawkach ponieważ receptory są zablokowane...

Myślicie że pirebydyl mógłby działać mocniej od Solianu 50 mg i podbić ta dopaminę?? Solian teraz działa ale naprawdę lekko a kiedyś działał super... 

 

Tak w ogóle był tu kiedyś wątek o zablokowanych receptorach ale niekt nie wie jak je odblokować... Podobno trzeba odstawić gwałtownie leki i zrobić detoks na co najmniej tydzień ale czy to pomaga zawsze bo mi nic nie pomogło...

 

nie na tydzień ale min miesiąc - do 3 miesięcy , tydzień to za krótko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AnnoDomino34wyslalem na priv wiadomość.

Generalnie mi lekarz mówił że mam na tydzień odstawić i tak zrobiłem ale widocznie masz rację.. i trzeba dać sobie więcej czasu na detoks ;) Jakbyś miał/a jakieś jeszcze wskazówki to napisz na priv badź tutaj, chętnie poczytam bo widzę ze ogarniasz temat ;)

Ja teraz biorę już inne leki niż tamte co odstawiłem gwałtownie i nie wiem czy wrócić na poprzednie i dopiero odstawka czy wystarczy te gwałtownie odstawić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×