CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez freda 23 maja 2013, 10:46
Dżejm a jak porównasz paro i wenle jeśli chodzi o lęki?pozdrawiam
A już myślałam,że ją pokonałam...

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 23 maja 2013, 15:35
freda, w 2 miesiące wenla lepiej zadziałała u mnie przeciwlękowo niż paro.

Pierwszy dzień na mini CRF. Mini, bo wczoraj poszła mirta tylko 15mg. Docelowo ma być 30, ale nie ma co szaleć od razu.
Śpi się dobrze, bez wybudzeń (u mnie to rzadkość), sny takie jak z czasów przed choroby, czyli ok. Pierwsze co rano mnie zaciekawiło, to wzmożony węch. Przez deprechę mój węch jest znikomy, ale z rana zapachy były dość nasilone. Pogoda o kant dupy rozbić, a mimo tego nie mam doła, więc nie jest źle (zwykle przy braku słońca czuję się jak na jesieni - sennie i bez sił). Pewnie to działanie wenli, bo za wczas na chwalenie mirty. Generalnie funkcjonuję całkiem dobrze, rzadko myślę o tym, że w ogóle coś mi dolega. Niedługo powoli będę zwiększać dawkę, zobaczymy czy się to rozkręci. Nie liczę na to, że crf wywali mnie z pandoletów, byle pozwoliła funkcjonować normalnie :)

-- 24 maja 2013, 09:33 --

Wczoraj zwiększyłem mirtę do 22,5 i dziś jakoś dziwnie się czuję, ciężko to opisać.
Agent Orange, po jakim czasie zauważyłeś wzrost libido?
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez freda 24 maja 2013, 10:46
Dżejmno to super,dzięki za odpowiedź
A już myślałam,że ją pokonałam...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez beladin 26 maja 2013, 16:42
Jak długo trzeba czekać na pozytywne efekty po dołożeniu mirtazapiny do wenli? Ktoś z Was brał w tej kolejności?
beladin

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 28 maja 2013, 20:26
Ja po 2 miesiącach brania wenli dołożyłem mirtazapinę. Możecie wierzyć lub nie, ale już po kilku dniach miałem więcej chęci i motywacji do czegokolwiek a i libido wróciło niemal całkowicie do normy. I to nie jest efekt placebo, bo do tej pory większość dnia spędzałem na "nicnierobieniu" i nie było mowy, żeby cokolwiek na mnie zadziałało, a jutro mija tydzień odkąd dołożyłem mirtazapinę do wenli i nie wiem co to depresja i brak chęci do życia. W pochmurne dni byłem nie do życia - ciągłe czarne myśli itp, teraz 150 wenli i 30 mirty i jestem zadowolony :)
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Agent Orange 28 maja 2013, 22:45
Dżejm, Po7-10 dniach.
Będzie lepiej.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez JużTuByłem 29 maja 2013, 16:16
Dżejm chorujesz tylko na depresję ?
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 31 maja 2013, 14:09
JużTuByłem, depresja, anhedonia, nerwica lękowa. Pod każdym względem CRF u mnie daje radę.
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez beladin 11 cze 2013, 15:22
Dziś czuję się dosyć dobrze. Od rana jestem aktywny, mam sporo energii, robię wszystko po kolei bez wahania, umysł mam klarowny. Pewność siebie również na plus. Co do nastroju to może nie jestem w skowronkach, ale jest ok ..w sumie trudno żebym był wniebowzięty przy malowaniu słupków ogrodzeniowych ;) Kiedy wstaje czuję się trochę skołowany, lecz z dnia na dzień dochodzenie do siebie zajmuje mi mniej czasu. Póki co wszystko idzie w dobra stronę.

-- 16 cze 2013, 19:29 --

K..wa, miałem jeden bardzo dobry dzień a teraz to raczej przypomina lot starym rozklekotanym dwupłatowcem. Niby coś tam lepiej, ale łażę skołowany, zawieszam się znowu, wkurza mnie wszystko ..mam nadzieję, że coś się jeszcze zmieni.
beladin

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 28 lip 2013, 03:45
Wracam do tego zestawu, tym razem z większą dawką mianseryny, do tego stabilizator jakiś, zobaczymy może coś w reszce ruszy.
Jak nie to przypierd...le z grubej rury 225 wenli + 90 mitry bo już nie mam siły do tej choroby.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 28 lip 2013, 09:05
Daj znać jak efekty. Póki co też jadę na crf i zastanawiam się nad stabilizatorem.
Dżejmson

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 28 lip 2013, 10:46
pomaga wam aktualnie na depresję?
ja zeszłam jakiś czas temu z tego, bo jak wspominałam zero było poprawy nastroju, wieczna senność, zmęczenie, ociężałość (nawet najprostsze czynności typu mycie zębów były dla mnie ciężkie i musialam się bardzo zmuszać), ale za to na lęki jak najbardziej, zero lęków było w tamtym okresie
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez niosaca_radosc 28 lip 2013, 13:13
Bezimienna123, mi na depresję bardzo pomaga. W sumie nie wiem czy sama wenlafaksyna nie dałaby rady, bo jak przypadkowo zeszłam z 300 na 150, to była masakra. Nawet w połączeniu z mirtazapiną, 2 stabilizatorami i buspironem nie było za fajnie. No, ale nie chcę kombinować i dlatego na razie zostaję na CRF.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Dżejmson 28 lip 2013, 15:28
Ostatnimi czasy odpuściłem sobie branie mirty. Wczoraj zaliczyłem największy zjazd w trakcie całej mojej choroby - mega natręctwa i dół. Na noc zarzuciłem 30-stkę mirty, dziś rano 150mg wenli. Nastrój genialny, ale boję się o zjazd.
Dżejmson

Sortuj wg