ZOLPIDEM(Hypnogen,Nasen,Onirex,Polsen,Stilnox,Zolpic,Zoratio

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
54
76%

Nie
5
7%

Zaszkodził
12
17%

Liczba głosów : 71

Re: Stilnox

przez ROXANA 24 cze 2009, 11:15
kasiaooo po tym detoksie nie biorę już żadnych leków.Mam wspaniałego lekarza,ktory się o mnie bardzo troszczy.To skarb mieć takiego lekarza,widać,że jest to lekarz z powołania i pierwsze co dla niego się liczy to pomoc osobie chorej na uzależnienie.Wiem,że mi nie odpuści,bo to anbitny lekarz i mi nie odpuści,dopóki mnie nie wyleczy.

[Dodane po edycji:]

Jestem 3 tygodnie po detoksie i przyznam,że bardzo ciężko jest mi wytrzymać bez moich tabletek.To jest tak silne uzależnienie.Nieraz dostaję szału i demoluję całe mieszkanie.To jest coś okropnego,czasami nie do wytrzymania i kto wie czy nie sięgnę po moje proszki już wkrótce...

przez jaaa 01 lip 2009, 13:26
stilnox definitywnie uzaleznia psychicznie

jesli ktos czuje sie fizycznie uzalezniony to jest to tylko nastepstwem dzialania naszej psychiki na cialo

takze zgadzam sie z magpyr

przez ROXANA 05 lip 2009, 19:01
Nie wiem jak moderator może dopuszczać by ktoś niedoinformowany wprowadzał w błąd innych uczestników forum. Piszę to jeszcze raz jako medyk: Zolpidem uzależnia zarówno psychicznie jak i fizycznie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez isj 06 lip 2009, 15:35
Napisałem o Stilnoxie wyraźnie w samouczku. Lek absolutnie uzależnia nie tylko psychicznie, ale i fizycznie ponieważ zolpidem, na który składa się Stilnox jest pochodną benzodiazepin.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez ROXANA 08 lip 2009, 05:33
Ja chciałam tylko dodać tak a propos Zolpidemu,że to nie benzodiazepiny!

przez isj 08 lip 2009, 13:25
Spokojnie, ja nie widzę, by ktoś tu napisał, że zolpidem to BDA.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

isj

przez ROXANA 09 lip 2009, 07:17
isj sam napisałeś że Zolpidem jest pochodną benzodiazepin. Zolpidem jest lekiem z grupy imidazopirydyn! Leki nasenne nowej generacji np.Zopiklon,Zolpidem,czy Zaleplon należą do leków niebenzodiazepinowych. Nic idę do swoich pacjentów.

przez Bad Girl 09 lip 2009, 21:28
zolpidem kojarzy mi się przede wszystkim z halucynacjami.... Ale to takie, przyjemne halucynacje :]

przez isj 09 lip 2009, 21:37
Zagadka: antagonistą jakich receptorów jest zolpidem?

isj

przez jaaa 29 lip 2009, 20:00
roxana pytalam cie na pw ale nie odpowiedzialas co z twoja watroba od brania takiej ilosci stilnoxu ktora podobno starsznie wplywa na nia- niszczy

przez pewna pani 2 11 sie 2009, 15:15
polowka stilnoxu juz na mnie dziala. staram sie brac sporadycznie, a czkolwiek czesciej, ale teraz znow przystopowalam, bo mam sympramol, ktory i tak nie dziala na mnie specjalnie nasennie tylko poprawia nastroj jak narazie. po stilnoxie mialam jakies doly. ta bezsennosc nas wykonczy. szlag by to wszystko trafil........

jaaaa a ty spisz juz normalnie czy jak to u Ciebie wyglada?

przez kasia000 11 sie 2009, 16:14
pewna pani to jak u ciebie z tym spaniem w ogóle nie śpisz?czy krótko czy co?o której sie kładziesz?
kasia000

przez pewna pani 2 13 sie 2009, 13:34
kasia 000 teraz po sympramolu to niezaleznie od dawki mam wrazenie (teraz 2 tabletki na noc) spie roznie tzn. raz cala noc gleboko, a innym razem np. dzis nie umiem nawet okreslic ile godzin...moze 4-5? na pewno nie jestem wypoczeta, jak po 8 godzinach snu, ale tez nie jestem całkiem padnieta, ale na dluzsza mete to jest stan do bani, bo powinno sie spac regularnie do jasnej ciasnej. ogolnie mowia, ze to slaby lek i z czasem on przestaje dzialac nasennie?! czy wlasnie powinien sie rozkrecic i dopiero dzialac nasennie?! widze, ze jest cienki na sen, ale samopoczucie jakby poprawia.
ogolnie to nawet nie wiem, u ktorego lekarza sie lecze, bo dzwonie do dwoch, a czasami trzech :) a tego stilnoxu to za bardzo nie lubie, bo jakies doly po nim mam i nie chce sie zyc...

a klade sie roznie...miedzy 23-24 najczesciej biore tabletke

przez kasia000 13 sie 2009, 14:56
Pewna pani spokojnie-nie jest u ciebie tak żle ja miewałam noce,że nie spałam nic ani minuty i szłam do pracy na 8 rano...do 17stej.
i czasem miałam takie nocki 2-3 z rzędu az w koncu padłam ...
teraz ponad rok jestem na lerivonie i śpię..ale też czasem zdzrzają mi sie nocki ,że krecę się w łóżku..nawet zdrowi ludzie tak mają!
jak nie umie zasnąć to dodatkowo stosuje hydroxyzynkę do lerivonu ale bardzo rzadko to robie.
wiec nie martw sie tak aż za bardzo,raz sie spi lepiej raz gorzej to normalne!

apropo ta tego typu leki tolerancja nie wzrasta to nie benzo!
dodam też ,że to nie typowe leki na spanie ten pramolan czy lerivon-wiec problemy ze snem w trakcie brania tych leków to nie sprawa tolerancji tylko widocznie jest jakaś inna przyczyna!!!
kasia000

Sortuj wg