Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

redford1974

Użytkownik
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 1. Witam , może ktoś poradzić jakieś leki albo suplementy na szumy uszne ? Wiem że to jest nieuleczalne ale może coś na zminimalizowanie tego paskudztwa .
 2. Z tym Gripexem to uważaj bo zawiera pseudoefedrynę i dekstrometorfan .
 3. Nie mam schizofrenii , ostatnie rozpoznanie na wypisie to F 33.1 ( zaburzenie depresyjne nawracające ) i F 61 ( zaburzenia osobowości ) . Ale lekooporny to na pewno , miks leków jaki mi zaserwowali ostatnio to : Mozarin 20mg Mirtor 45mg Dutilox 120mg Amitryptylina 50mg Pragiola 600mg Perazin 300mg Abilify 15mg Wydawałem 400 złotych na leki które mi nie pomagały , chodzę od psychiatry do psychiatry i każdy bezradnie rozkłada ręce bo większość dostępnych w Polsce antydepresantów już brałem .
 4. Witam . U mnie w mieście wykonują elektrowstrząsy na oddziale psychiatrycznym , cztery razy leżałem w szpitalu , w tym raz po próbie samobójczej , ze łzami w oczach i na kolanach prosiłem o elektrowstrząsy i mi nie zrobili bo stwierdzili że mi nie pomogą .
 5. Czy pregabalina pomaga wam tylko w zaburzeniach lękowych ? Czy może być pomocna przy leczeniu fobii społecznych , zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych , depresji atypowej ?
 6. Czy ktoś łączył arypiprazol z Fluanxolem ? Podczas wizyty na moje pytanie czy na pewno mam brać dwa neuroleptyki lekarz się obruszył że podważam jego kompetencje , te leki działają chyba bardzo podobnie.
 7. Witam serdecznie . Chciałbym się poradzić ludzi biorących ten lek w kwestii dawkowania - byłem u psychiatry z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i kazał mi brać Mozarin w dawce 5 mg przez tydzień rano i wieczorem ( łącznie 10 mg ) , a potem rano , w południe i wieczorem ( łącznie 15 mg ) . Wszyscy piszecie że bierzecie lek tylko raz dziennie rano , w ulotce też jest napisane że dawka powinna być jednorazowa , teraz nie wiem czy facetowi coś się pokiełbasiło czy może ktoś też tak brał ten lek . Bardzo proszę o jakieś odpowiedzi bo nie mam kontaktu z lekarzem . Pozdrawiam
 8. Witam serdecznie . Ja podobnie przeszedłem z Trittico 200 mg na noc na Valdoxan 25 mg z dnia na dzień i o śnie mogę zapomnieć . Dwie pierwsze nocki były jakie takie , potem tylko totalna bezsenność
 9. Witam serdecznie . Tylko pierwsze dwa dni spałem jako tako , teraz jest dramat w ogóle nie mogę zasnąć od tygodnia , nie wiem czy brać tylko pół tabletki czy zwiększyć dawkę do dwóch tabletek , może ktoś kto bierze ten lek by coś podpowiedział .
 10. Witam serdecznie . Biorę Valdoxan 25 mg na noc razem z fluoksetyną 20 mg rano , czy taki mix ma sens , czy lekarz strzela ze ślepaków bo nie wie co ma mi już przepisać ( Trittico i Mirtor przerobione z marnym skutkiem ) . Pisałem już to samo w wątku fluoksetyny ale bez odzewu może tutaj ktoś oceni taki zestaw .
 11. Witam serdecznie . Wczoraj lekarz przepisał mi Valdoxan 25 mg na noc i kazał brać równocześnie z fluoksetyną rano 20 mg , czy taki mix ma sens ? Mirtor i Trittico mam przerobione z marnym skutkiem , diagnoza lekarska - depresja nawracająca z towarzyszącym lękiem .
 12. Witam serdecznie . Czy po fluoksetynie może wystąpić akatyzja ( niemożność siedzenia , stania , leżenia ) ? Nie mogę w żadnej pozycji zamknąć oczu bo zaczyna mnie mulić na wymioty i kręci mi się w głowie , mam drżenia mięśni i rąk , trzy nocki już nie śpię , muszę cały czas chodzić od okna do okna w domu , totalny koszmar . Czy to może wina Trittico które też biorę ? W ulotce jest napisane żeby nie łączyć fluoksetyny z trazodonem bo może wystąpić zespół serotoninowy , byłem u psychiatry na NFZ to kazała mi brać jeszcze Ketrel 25 mg rano i wieczorem , Relanium 2 mg trzy razy dziennie ale to nie pomaga , jakoś nie mam zaufania do tej lekarki . Odstawić leki na własną rękę przy takich objawach , czy wystarczy odstawić tylko fluoksetynę . Proszę o jakieś wskazówki .
 13. Witam . Czy do fluoksetyny można brać mirtazapinę zamiast trazodonu ? Po Trittico rano jestem strasznie zmęczony , śpię dobrze a czuję się tak jakbym fedrował całą noc na przodku w kopalni .
 14. Witam . Czy jest sens po pięciu tygodniach brania fluoksetyny w dawce 20 mg podnieść do 40 mg , czy po takim okresie brania leku lęki powinny być mniejsze , czy po tym leku można mieć kompletny brak apetytu wręcz jadłowstręt ?
×