TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRITTICO (Trazodon)

przez Venus 09 mar 2011, 12:30
Biorę trittico juz 3 tygodnie bodajże i lipa...działa nasennie dobrze, ale
antydepresyjnie wcale :(
Bla bla bla...

TRITTICO (Trazodon)

przez magic 09 mar 2011, 21:48
jaka dawka venus??bo ponoć antydepresyjna dawka to 150-300 minimum do 600 mg na dobe...szkoda tylko że 20 szt robią w opakowaniu 150 mg a 30 szt przy 75 mg...ja jakoś śpie ostatnio to potrzebuje dużych dawek zapewne lecz niewiem co robić po nei wykupiłem a do jutra ważna recepta :)
magic

TRITTICO (Trazodon)

przez Anna Maria 10 mar 2011, 00:29
a na mnie zaczął działać :P tyle że z całą paletą innych leków,ale wreszcie jestem troszeczke spokojniejsza i nawet się uśmiecham tylko jeśli depresja mineła to czemu ciągle na nic nie mam ochoty pomimo leków aktywizujących,czy rzeczywiście jest dobrze? :?
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRITTICO (Trazodon)

przez Venus 12 mar 2011, 22:05
magic napisał(a):jaka dawka venus??bo ponoć antydepresyjna dawka to 150-300 minimum do 600 mg na dobe...szkoda tylko że 20 szt robią w opakowaniu 150 mg a 30 szt przy 75 mg...ja jakoś śpie ostatnio to potrzebuje dużych dawek zapewne lecz niewiem co robić po nei wykupiłem a do jutra ważna recepta :)

Do tej pory brałam 75mg, od dwóch dni jestem na 100 i zmierzam powoli do 150, ale jest
tragedia...wrociły mi somaty odkąd zeszłam z parogenu, na razie mam dojść do 150mg trittico bo może
somatyka ustąpi, ale szczerze mówiąc mam już dość tego testowania i sprawdzania. Znowu jakieś ściski
w głowie, podwyższone ciśnienie, jestem niezywa. :(
Bla bla bla...

TRITTICO (Trazodon)

przez Anna Maria 12 mar 2011, 22:49
na mnie Trittico przestał działąć,dwa dni poprawy i powrót do tego samego
Anna Maria

TRITTICO (Trazodon)

przez Venus 13 mar 2011, 15:53
kasiątko napisał(a):na mnie Trittico przestał działąć,dwa dni poprawy i powrót do tego samego

Ja tak miałam na wenlafaksynie. Jak sie wkurzę to spowrotem wróce do parogenu.
Może chodziłam bardziej przygaszona i zobojętniała, ale pod względem somatycznym
czułam się dobrze. :(
Bla bla bla...

TRITTICO (Trazodon)

przez agniesia01 20 mar 2011, 22:37
Triticco jeżeli chodzi o zasypianie-jest dla mnie super, odpływam momentalnie. Jest jednak jedno "ale"....nie daję rady ze snami jakie mi towarzyszą. Są nie tylko realistyczne, ale najgorsze dla mnie, że są głównie o tematyce moich lęków, czasem wszystkich naraz. Budzę się wystraszona.

Drugim i ostatnim minusem, jest chyba ZA mocny sen. Może wydać się to wam śmieszne, ale 2 noce temu spałam tak mocno i tak realnie śniło mi się, że idę do toalety, że popuściłam w łóżko. Nigdy mi się to nie zdarzyło, mam 24 lata :zonk: :evil:
" W życiu piękne są tylko chwile..."

TRITTICO (Trazodon)

przez Venus 21 mar 2011, 12:20
a jestem już 4 dzień na 150mg i nie powiem, nastrój jest ok, ale
działanie przeciwlękowejest żadne. Chyba będę miała połączony trittico
z parogenem, który już brałam. Miał ktoś taką kombinację?
Bla bla bla...

TRITTICO (Trazodon)

przez autumnal depression 21 mar 2011, 14:10
Venus, mi sie wydaje że na działanie Trittico trzeba poczekac jakiś czas z 2 - 3 tygodnie jeżeli chodzi o działanie przeciw lękowe, ja akurat zmieniałem Lerivon na Trittico więc mi sie "zazebił' z wcześniejszym lekiem :smile: Moja kombinacja wyglada tak: wszystko na noc - Trittico CR 75mg + Promazin 100mg + 2 X Tegretol CR 400mg + Alprox 1mg doraźnie, Spie po tym jak zabity, nie mam leków i nie jestem zamulony :D
Alprox 1mg
Trittico Cr 75mg
Promazin 100mg
Tegretol CR 800mg
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
...stracić można tak łatwo-odejść można tak prosto, można w ogóle nie żyć-czas zabija wątpliwości...

TRITTICO (Trazodon)

przez Anna Maria 10 maja 2011, 07:38
450 mg i nie zasnęłam

a wcześniej wyszło mi 600 :shock:
Anna Maria

TRITTICO (Trazodon)

przez halenore 19 maja 2011, 07:28
Trittico dostałam jako dodatek do Mozarinu. Miało działać nasennie, a działa źle. Mam brać na noc, więc biorę i od tygodnia nie mogę spać. Jak wezmę tabsa Trittico skacze mi ciśnienie, mam bóle głowy, mdłości, męczy mnie lęk. Ogólnie nasilają się somaty. Z dnia na dzień jest gorzej. Nie wiem czy jest sens to zażywać. W ulotce nasmarowali, że działanie powinno pojawić się po ok. tygodniu. Czy ktoś miał takie jazdy po Trittico?
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

TRITTICO (Trazodon)

przez tet 19 maja 2011, 08:59
halenore, a ile bierzesz? oj miałam dziwne jazdy po trittico, z tym że akurat odstawiałam citalopram więc pewno jedno z drugim miało trochę wspólnego. wytrzymałam tylko kilka dni. teraz znów próbuję na noc łykać, ale w minimalnej dawce i chyba ta najlepiej się sprawdza.
tet

TRITTICO (Trazodon)

przez halenore 19 maja 2011, 10:24
Zgodnie z zaleceniem lekarza: najpierw 4 dzionki na dawce 50 mg i potem dalej na 100 mg. Jak już zasnę ze zmęczenia, mam bardzo sugestywne sny. Ja z natury śnię na kolorowo, zawsze fabularnie i pamietam swoje sny. Mam również kilka snów cyklicznych. Nawracają i są dokładnie o tej samej treści. Jedne bardzo przyjemne i inne mniej. Ale po tym trytku jest jeszcze mocniej, co u mnie może być niebezpieczne.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

TRITTICO (Trazodon)

przez Adamo 19 maja 2011, 12:06
Trittico nasennie? Niezły konował...
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Sortuj wg