METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
30
81%

Nie
6
16%

Zaszkodził
1
3%

Liczba głosów : 37

przez Kalebx3 04 sie 2011, 14:44
No właśnie Michuj ,tylko 2 osoby.A czemu,BO TO POLSKA WŁAŚNIE!,jak na początku tego wątku ktoś słusznie zauważył.Było by więcej zadowolonych ,gdyby lek był bardziej dostępny.No ,ale z drugiej strony byłby MOCNO nadużywany,a jak dobrze zauważyłeś ,takim ludziom jak my to mogło by się często zdarzać.Więc jest jak jest,tylko 2 osoby...
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez apolakipsa 04 sie 2011, 15:14
kłamałem... żadnej propozycji nie dostałem... wiec bardzo prosze o odbanowanie kolegi i zbanowanie mnie (lub ostrzezenie :P)

pozdrawiam

przez Michuj 04 sie 2011, 15:22
:pirate: to tylko forum <wdech> <wydech> <wdech> <wydech> :silence:
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez apolakipsa 05 sie 2011, 23:37
ludzie mysla ze ja to On :D W sumie jak sie głębiej zastanowić to wcale sie nie dziwie

Odbanujcie go, jak mozna brac za dowód że sobie cos napisałem?

hmmmm mmm :idea:

Swoja drogą Michuj też mi takie propozycje składał xD

przez Michuj 05 sie 2011, 23:54

Zbanujcie tego kretyna. Nie życzę sobie pomówień.
Michuj

przez *Monika* 06 sie 2011, 00:06
apolakipsa, Michuj, o co chodzi? Gdzie jest post, w którym jest napisane,że Michuj składał propozycje?
Obrazek
Główny Moderator

przez Michuj 06 sie 2011, 00:11

Pokaż screena z wiadomością od mnie. I z taka propozycją. Albo zwijaj swój tępy móżdżek stąd.
Michuj

przez *Monika* 06 sie 2011, 00:12
apolakipsa, masz coś na usprawiedliwienie tego co przed chwilą napisałeś?

Powiem tak:Bardzo łatwo jest kogoś oskarżyć, tylko potem trudno jest to odwołać.
Potraktuj proszę moją ingerencję w ten off top, jako słowne ostrzeżenie, ok?
Obrazek
Główny Moderator

przez Michuj 06 sie 2011, 00:14
PRzyjdzie Amon to zrobi porządek :lol:

-- 05 sie 2011, 23:16 --

W związku ty proszę o zbanowanie apokalipsy i przywrócenie Marek77'a.
Michuj

przez apolakipsa 06 sie 2011, 15:48
sorry Michuj poprostu nie wiem dlaczego sprawiłes wrażenie inteligentnego goscia, Pani Moderator nie byla w temacie wczesniej wiec mogla nie zrozumiec

To była ironia, chciałem w ten sposób pokazac bezsensownosc zbanowania Marka na podstawie czegos co napisalem jako ciekawostke, bez zadnych dowodów ani nawet wiarygodnosci, bo moja wiarygodnosc jest tutaj zadna

Jesli uraziłem Ciebie to przepraszam, przyjmijmy ze to odwet za debilka xD i jestesmy kwita

Widzisz oskarzylem Ciebie chcesz dowodów i słusznie, jestes na mnie za to zly, niech bedzie ale Marek byl w takiej samej sytuacji jak Ty i dostal bana, zauwazasz ze cos jest nie tak dopiero gdy chodzi o Ciebie

pozdrawiam

przez Zenonek 06 sie 2011, 15:52
apolakipsa, Marek zostal zbanowany za to, ze po prostu powiedziales, ze chce kupic lek ? :roll:

przez apolakipsa 06 sie 2011, 16:36
nawet nie, napisalem

"jako ciekawoste powiem Wam ze nasz kolega niczego sie nie nauczyl i juz dostalem prozbe o sprzedaz leku hehe"

nawet nie padl jego nick jedynie w domysle chodzilo o niego po 2 nie pisalem ze prozba poszla przez forum

moze niektorym byc ciezko w to uwierzyc ale chcialem dobrze, chcialem bysmy wspolnymi silami wytlumaczyli mu ze takie cos niema sensu, ktos moglby pokusic sie na kase i wyslac mu jakies swinstwo lub znow go oszukac.

Mi przepisano ten lek, mimo ze sam sie nie prosilem ani nie staralem o niego wiec i On moze go dostac, mieszka w wlkp? polece mu lekarza, nie sadzilem ze odrazu bany polecą.

przez Amon_Rah 06 sie 2011, 18:16
Napisales wyraznie, ze Marek77 skladal Ci propozycje kupienia tego leku. Sam nie pamietasz, co piszesz? Napisales tez, ze Michuj rowniez skladal Ci takie propozycje.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez apolakipsa 06 sie 2011, 18:42
nie uzylem nicku Marka, z tresci moznabylo wywnioskowac ze chodzi o jego ale tego nie potwierdziłem, mogło mi chodzic o kogos innego, kto wie co siedzi w glowie chorego czlowieka ktory na dodatek leczy sie (jak to okresliliscie) narkotykiem

ale nie to jest najwazniejsze, Ja nie dalem zadnego dowodu, zadnego screena, nawet nie napisalem ze ta propozycja odbyla sie przez forum xD czym sobie zasluzylem ze tak mi uwiezyles w tej sytuacji? Gdy pisze

"wasz kolega nie zmadrzal proponowal mi bym sprzedal mu lek, to ten co go babka oszukala" - domyslasz sie o kogo chodzi i wlepiasz bana a gdy pisze

"Michuj tez mi proponowal" - nic sie nie dzieje?

Czy to nie dlatego ze mielismy małą sprzeczke? sprzeczke w ktorej Marek byl po innej stronie niz Ty a Michuj trzymał Twoja?

Nie chce Cie atakowac, jestes tu administratorem, napewno swietnym, twoj wklad w to forum napewno byl wielkim o czym ja nie moge miec pojecia jako nowy uzytkownik ale prosze Cie mimo Twojej antypati do nas??? Pokaz klase i zdejmij mu tego bana i jesli juz bardzo chcesz daj mnie

Sortuj wg