ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

przez bezsilna_22 08 lip 2015, 23:50
alu napisał(a):bezsilna_22, proszę mi stąd spierniczać ;> Mam Cię na oku, przecież wiesz.

:mrgreen:
:*

przez alu 09 lip 2015, 12:31
Wspomniałam wczoraj, że moje duszności w klatce to pewnie "rak w śródpiersiu" i co? I śniło mi się, że miałam raka :pirate: Dziś od rana duszność, napięcie w brzuchu, wrażenie jakby dzwonienia w uszach? Daję ostatnią szanse xanaxowi, niech chłopak zadziała bo mam sporo planów na dziś.
alu

przez Patryk29 09 lip 2015, 13:18
alu napisał(a):Wspomniałam wczoraj, że moje duszności w klatce to pewnie "rak w śródpiersiu" i co? I śniło mi się, że miałam raka :pirate: Dziś od rana duszność, napięcie w brzuchu, wrażenie jakby dzwonienia w uszach? Daję ostatnią szanse xanaxowi, niech chłopak zadziała bo mam sporo planów na dziś.

Rak nieborak :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez feniksx 09 lip 2015, 18:17
i jak zadziałał dziś czy nie ??
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez alu 09 lip 2015, 20:38
w końcu nie wzięłam, przeczekuję. Oczywiście ucisk trwa cały dzień :hide:
alu

przez feniksx 09 lip 2015, 21:13
to ja bym go wlasnie teraz wzial gdy juz jestes w domu a ten dyskomfort trwa.... bo w domu sobie poradzisz w razie czego z napadem... a bedziesz juz wiedziec jak na Ciebie dziala.... ja tez tak robie.... wiem to silniejsze jest... bo dzis jestem mega nerwowy i zamiast rano wziasc Clona meczylem sie do 17 az wrocilem do domu, w domu na spokojnie go wzielem...

przez Holy Diver 10 lip 2015, 22:24
Witam Was! Słuchajcie w maju z lekarzem stwierdziliśmy, że mogę spróbować zejść z 100 sertraliny na 75 (do tego biorę mirtę w dawce 45mg). Przez pierwszy tydzien na 75 jakos to bylo ale później mój nastrój się ciągle pogarszał, więc w drugim tyg czerwca zdecydowaliśmy z lekarzem, że muszę wrócić do 100 (zwłaszcza, że musiałem być ogarnięty na sesję). Po tygodniu się poprawiło i w miarę unormowało. Tak jak rok wcześniej lekarz mi zalecił wzięcie 0,25mg alprazolamu, żeby mną tak nie trzęsło przed i na egzaminach. Stwierdziłem, że wezmę tę tabletkę jedynie na najważniejsze egzaminy i wziąłem pół tabletki dzień przed egzaminem i jedną całą z rana następnego dnia. Przez kolejne dni około pół tygodnia wszystko było ok, lecz później znowu mnie dół dopadł, wszystko stało się takie płaskie, niewyraziste, nie chce mi się wychodzić z domu i ogólnie nie najlepiej. Myślałem, że niedługo mi przejdzie, ale ten stan trwa nadal i to już 2 tygodnie... Pytanie moje jest ile może takie coś trwać? Czy powinienem coś zadziałać z tym czy po prostu przeczekać? Czy mieliście podobną sytuację wcześniej? Z góry dzięki za odpowiedź

przez artur1978 14 lip 2015, 11:03
Holy Diver napisał(a):Witam Was! Słuchajcie w maju z lekarzem stwierdziliśmy, że mogę spróbować zejść z 100 sertraliny na 75 (do tego biorę mirtę w dawce 45mg). Przez pierwszy tydzien na 75 jakos to bylo ale później mój nastrój się ciągle pogarszał, więc w drugim tyg czerwca zdecydowaliśmy z lekarzem, że muszę wrócić do 100 (zwłaszcza, że musiałem być ogarnięty na sesję). Po tygodniu się poprawiło i w miarę unormowało. Tak jak rok wcześniej lekarz mi zalecił wzięcie 0,25mg alprazolamu, żeby mną tak nie trzęsło przed i na egzaminach. Stwierdziłem, że wezmę tę tabletkę jedynie na najważniejsze egzaminy i wziąłem pół tabletki dzień przed egzaminem i jedną całą z rana następnego dnia. Przez kolejne dni około pół tygodnia wszystko było ok, lecz później znowu mnie dół dopadł, wszystko stało się takie płaskie, niewyraziste, nie chce mi się wychodzić z domu i ogólnie nie najlepiej. Myślałem, że niedługo mi przejdzie, ale ten stan trwa nadal i to już 2 tygodnie... Pytanie moje jest ile może takie coś trwać? Czy powinienem coś zadziałać z tym czy po prostu przeczekać? Czy mieliście podobną sytuację wcześniej? Z góry dzięki za odpowiedź

To nei ma nic wspolnego z Xanaxem na 99,99% a raczej z tym koktajlem ktory przyjmujesz.

przez ugh 15 lip 2015, 09:55
Czy jest ktoś w stanie powiedzieć jak szybko Afobam uzależnia?
ugh

przez feniksx 15 lip 2015, 15:48
To kwestia indywidualna... nikt nie odpowie na to pytanie... jeden się uzalezni po 3miesiacach, ktoś inny po 2tygodniach A jeszcze ktoś inny po 6miesiacach...

przez Vengence 15 lip 2015, 15:49
ugh napisał(a):Czy jest ktoś w stanie powiedzieć jak szybko Afobam uzależnia?

Psychicznie czy fizycznie?
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez artur1978 15 lip 2015, 17:10
Szczerze mowiac zalezy od typu zaburzen. Dla mnie na przyklad benzo nie maja zadnej wartosci rekreacyjnej, nie lubie zaburzen pamieci i kognicji po nich.

Ale u ludzi z lękiem i nerwicą to psychicznie mozna się uzależnic od razu, bo to jest "to coś", nagle znika lęk i mozna poczuć sie normalnie.

Fizycznie duzo zalezy od dawek i okresu brania. Myslę ze za pierwszym razem mozna gdzies tak z 3tygodnie brac i juz po odstawieniu moze byc ciezkawo. Kazdy nastepny raz jest gorszy.

przez mirella772 16 lip 2015, 09:54
Chciałabym przestrzec przed leczeniem Afobamem.Jest to cudowny lek po którym znikają wszelkie problemy.Dodaje sił w walce z codziennymi problemami,dodaje pewności siebie,łatwo się po nim nawiązuje kontakty,jest się błyskotliwym i otwartym na ludzi.Na mnie tak działa.Biorę go od 2 lat w dawce 5 mg dziennie rano.Lekarz psychiatra zdiagnozował u mnie fobię społeczną,ataki paniki oraz początki depresji.U mnie podłożem choroby jest współuzależnienie(mąż alkoholik).Oprócz afobamu dostałam jeszcze Fluoksetynę.Po ok 7 miesiącach czułam się na tyle silna że przerwałam leczenie fluoksetyną ale nie zrezygnowałam z Afobamu. Recepty na tą "pigułkę szczęścia" zaczęłam kombinować różnymi żródłami przez rodzinę,znajomych,znajomych znajomych.I tak kulam się od 2 lat lecz to co przechodziłam przez ostatnich kilka dni nie życzę najgorszemu wrogowi.Skończyły mi się tabletki i nie miałam jakim sposobem załatwić receptę.Po 5 dniach od ostatniej tabletki wiem co odczuwa narkoman będący na głodzie.Niesamowity lęk uogólniony,strach przed wyjściem z domu.Czułam że jestem cała w środku roztelepana,nie mogłam skupić myśli.Do tego ciężki oddech.Czułam się jak bym była na porządnym rauszu całkowicie oderwana od rzeczywistości.Nie dałam rady. Poprosilam męża który akurat przerwał ciąg picia żeby wysępił od lekarki receptę niby na jego lęki.I znowu wzięłam tabletkę.Po 15 minutach jak ręką odjął.Koło się zamknęło.Wiem że potrzebuję pomocy i znowu czeka mnie wizyta u psychiatry żeby mi pomógł wyjśc tym razem z uzależnienia.

przez ugh 16 lip 2015, 11:26
Rozumiem, to jednak sobie odpuszczę tabsy bo to jak wpadanie z deszczu pod rynnę.
ugh

Sortuj wg