FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez lunatic 19 sty 2015, 23:02
..
Ostatnio edytowano 19 sty 2015, 23:03 przez lunatic, łącznie edytowano 1 raz

przez benzowiec84 19 sty 2015, 23:02
Marlowe85, 7 dni tylko biore fluo :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez lunatic 19 sty 2015, 23:02
Kat_ napisał(a):16 godzin spania. Nie tknąłem żadnych zawodowych spraw odkąd jestem na fluo tj. 6.01. Daję fluo jeszcze tydzien czasu. Tak nie idzie żyć dalej.

jak ona przez co najmniej miesiąc z każdym dniem zwiększa stężenie to co mozna oczekiwac w pierwszym miesiacu? samych skutków ubocznych, bo ciagle rosnie poziom serotoniny, mowilem ze ten stan z pierwszych dni długo nie potrwa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 19 sty 2015, 23:03
lunatic napisał(a):jak ona przez co najmniej miesiąc z każdym dniem zwiększa stężenie to co mozna oczekiwac w pierwszym miesiacu? samych skutków ubocznych, bo ciagle rosnie poziom serotoniny, mowilem ze ten stan z pierwszych dni długo nie potrwa

dokładnie . w 4 tygodniu osiąga pełne stężenie w organizmie . dopiero od 4 tygodnia można spodziewać się efektu leczniczego.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Kat_ 20 sty 2015, 00:31
Zawsze uważałem fluo za taki lajtowy lek, brałem ją 8 lat temu, w USA to ponoć nawet biorą rekreacyjnie, pigułka szczęścia, najlepszy marketing i PR a teraz zdycham te ostatnie dni na prozaku śpiąc po 12-16 godzin na dobę i mając ogromnego kaca :/ Mam nadwyżkę finansową z grudnia więc jakoś przesiedzę do końca stycznia, jak nic się nie zmieni to biorę od nowa wellbutrin i zapierdalam.

-- 20 sty 2015, 00:42 --

lunatic napisał(a):
Kat_ napisał(a):16 godzin spania. Nie tknąłem żadnych zawodowych spraw odkąd jestem na fluo tj. 6.01. Daję fluo jeszcze tydzien czasu. Tak nie idzie żyć dalej.

jak ona przez co najmniej miesiąc z każdym dniem zwiększa stężenie to co mozna oczekiwac w pierwszym miesiacu? samych skutków ubocznych, bo ciagle rosnie poziom serotoniny, mowilem ze ten stan z pierwszych dni długo nie potrwa

No tak ale ja brałem sertralinę kilka lat, w tym schodziłem i wchodziłem parę razy i nigdy nie miałem takich jazd. Podobne ale i gorsze miałem na escitalopramie, 2 tygodnie byłem warzywem, nie wiedziałem co się dzieje wokół mnie, to było podczas mundialu 2014, traciłem poczucie czasu, nie wiedziałem jaki jest dzień tygodnia, spałem kilkanaście godzin itp. Nie wytrzymałem i wywaliłem esci.
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

przez benzowiec84 20 sty 2015, 01:49
Kat_ napisał(a):
No tak ale ja brałem sertralinę kilka lat, w tym schodziłem i wchodziłem parę razy i nigdy nie miałem takich jazd. Podobne ale i gorsze miałem na escitalopramie, 2 tygodnie byłem warzywem, nie wiedziałem co się dzieje wokół mnie, to było podczas mundialu 2014, traciłem poczucie czasu, nie wiedziałem jaki jest dzień tygodnia, spałem kilkanaście godzin itp. Nie wytrzymałem i wywaliłem esci.

To na to wychodzi że twój problem leży w dopaminie. Polecałbym bupropion + SSRI ale te które na ciebie działało dobrzę.

Mój problem raczej w noradrenalinie . Serta mnie zmulała za to strasznie (Serta omija noradrenalinę,spadki ciśnienia,niski puls) . fluoksetyna mniej mnie muli.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Kat_ 20 sty 2015, 21:22
Dzisiaj lepiej, senność jakby mija. Fakt, że łykam magnez, piję jedna kawę rozpuszczalną i 75mg wellbutrinu.
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

przez mio85 21 sty 2015, 00:17
benzowiec84 napisał(a):gallop
naszczęscie SSRI odchodzą w zapomnienie, niedługo powstaną inne leki i co innego będziemy łykać

szczerze watpie od momentu pojawienia sie SSRI nic ciekawego - moze poza miansa i bupropionem - nie wyszlo i raczej nie nalezy sie spodziewac rewolucji. Nawet nowe leki, ktore widac na horyzoncie nie sa jakas rewolucja. Farmaceuci obracaja sie wokol znanych nam receptorow. Dodatkowo wprowadzenie nowego leku to proces kilkuletni. Dobrych lekow nasze pokolenie nie dozyje.

przez arnibarni 21 sty 2015, 00:19
SSRI to dobre leki ( póki sie je bierze :lol: )
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

przez Pablo5HT1 21 sty 2015, 00:48
mio85,
Zgadzam się , to nie ten czas, moze za 50-70 lat, nowe są ale sam szajs a tak to tylko SSRI i nic ponadto. Brintellix tego przykładem.

-- 20 sty 2015, 23:49 --

arnibarni,
ale masz arnibarni jakąś alterantywę?

przez benzowiec84 21 sty 2015, 00:53
macie racje :( . niby są stare TLDP, typu pramolan czy doksepina ale to też lipa.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez arnibarni 21 sty 2015, 10:59
arnibarni,
ale masz arnibarni jakąś alterantywę?

Nie mam innej alternatywy.Jak na razie jestem zadowolony z antydepresantów,bo dzięki nim lepiej radze sobie w życiu.Wiele rzeczy idzie łatwiej,szybciej.Nie demonizuje tych leków.Bo pewnie gdybym nadal sie upierał przy tym że sam sobie poradze,bez leków,byłoby jeszcze gorzej.W sumie jestem z nich zadowolony,serio.
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

przez one-half 22 sty 2015, 01:22
hehe, smieje sie w twarz tym, co uwazaja fluo za lajtowy lek, bralem paro i cita i fluo jest lepsza od nich, bo jest aktywizujaca.. pytanie do osob bioracych fluo, zwlaszcza wyzsze dawki, 40-60 mg.. Czy tez, zwlaszcza po polaczeniu z alkoholem, macie efekt "swedzacych zebow", tak jak na amfetaminie? ;) i to ma byc placebo? ;)

wkrotce dluzsza refleksja odnosnie fluo, ktora biore od marca ub.r. .... sledzcie watek

przez Petek 22 sty 2015, 04:52
benzowiec84 napisał(a):macie racje :( . niby są stare TLDP, typu pramolan czy doksepina ale to też lipa.

Czego lipa tez?
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Sortuj wg