Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez agusiowaaa 15 maja 2010, 15:44
isabella_28 napisał(a):agusiowaaa, o ja sie szybko pojawila:) Pij ile sie da!Piwo jest zdrowe i tylko Cie zrelaksuje!!!Tak bynajmniej mi sie wydaje:)Bole nerwow ustapia:)Milego ,,piwkowania'' :twisted:

uspokoiłas mnie :)
a nie było mnie dosyć długo -bo zajęłam się przedłużaniem rzęs;) i klientki przychodzą i jakoś tak się odstresowuję ;P zapominam o moim bólu chociaz przez ten czas;)

[Dodane po edycji:]

aaa...zaczęłam interesowac się nerwami... od jakiegos czasu mam dziwne uczucie zazwyczaj rano jakby mnie coś spowalniało...na noc wzięłam dzisiaj persen i czułam się rano tak jakby spowolniona...
nie wiem czy to od persenu , czy może od tego ,że bolał mnie nerw i po prostu cały organizm to odczuwał...
zastanawia mnie to ,czy jezeli ten nerw został uszkodzony to może to doprowadzic do porażenia cześci ciała?

przez Gritss 15 maja 2010, 16:11
agusiowaaa, Persen dobrze pomaga? Warto go brać w sytuacjach stresowych? :)

przez agusiowaaa 15 maja 2010, 16:13
Gritss napisał(a):agusiowaaa, Persen dobrze pomaga? Warto go brać w sytuacjach stresowych? :)

dobrze pomaga na mnie...czasami jak czuję,że zbliża się atak szybko go biorę...
działa natychmiast..ale nie polecam na noc...bo rano wystepuje uczucie własnie spowolnienia, ździwienia...takie uczucie odrealnienia;p
o ile to jest od persenu ;p

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez isabella_28 15 maja 2010, 16:18
agusiowaaaa to napewno nic takiego.Jestem np spowolniona po lekach antyalergicznych jak biore na noc:D
Swietne masz zajecie to wymaga wiele cierpliwosci:)Sama chetnie bym sobie takie rzeski odwalila:D

[Dodane po edycji:]

Persen wogole na mnie nie dziala niestety tak jak i inne ziolowe leki,a szkoda.
isabella_28

przez Gritss 15 maja 2010, 16:28
Ja chyba będę musiał jednak spróbować :) A przed morfologią łyknę całą garść :) Tzn przed odbiorem wyników badań.

przez disgusted 15 maja 2010, 16:41
Widzę, że się rozhulaliście tutaj, moi drodzy :D. Ja właśnie wróciłam do świata żywych :D. Wczoraj byłam na grillu i zjadłam tyle, że dziś od rana mój żołądek się buntował i w sumie dopiero teraz mi przeszło, odpukać :).

Kamil, temperatura zmienia się w ciągu dnia :) a norma jest dla różnych ludzi różna, czytałam ostatnio na ulotce dołączonej do termometru, że prawidłowa temperatura to 36,6-37. Mam kolegę, który ma całe życie 37,2 a jest zdrowy.

isabella - też kocham góry :).

I też mam alergię na wszystko :(.
you can climb a ladder up to the sun
or write a song nobody had sung
or do something that's never been done.

przez agusiowaaa 15 maja 2010, 16:43
mhm..okej spowolnienie wytłumaczone, a powiedzcie mi jak byłam u kardiologa i oczywiście robiąc mi usg serca panicznie sie bałam...i w pewnym momencie cuzłam jakby moje nogi były wyprężone ...
na dodatek tiki nerwowe i w ogóle...
czy macie też tak podczas ataku? czy te wyprężone nogi moga prowadzic do padaczki?

przez Gritss 15 maja 2010, 16:52
Kamil, temperatura zmienia się w ciągu dnia :) a norma jest dla różnych ludzi różna, czytałam ostatnio na ulotce dołączonej do termometru, że prawidłowa temperatura to 36,6-37. Mam kolegę, który ma całe życie 37,2 a jest zdrowy.

Oczywiście, że już wszystko wyczytałem na temat temperatury :) I też się dowiedziałem, że zmienia się ona w ciągu dnia, po południu wynosi 37,2 a rano 36 nawet. Póki co dzisiaj u mnie nie przekroczyła 37, w ciągu już kilku pomiarów :) Ale te węzły.. ehh..
Też macie nieraz tak, że coś Wam dolega i macie wahania nastrojów? Tzn raz powiecie sobie: "A zlać to, tyle czasu nic mi nie było a ja sobie coś ubzdurałem/łam" i humor wraca, ale za chwile i tak panika i powrót do ciągu stresu? I znów albo macanie, albo mierzenie temperatury, ciśnienia itp i wiele, wiele innych :)

przez isabella_28 15 maja 2010, 17:10
Ja podczas ataku mam hmmm...wszystko :mrgreen: wisi mi i nie zwracam juz na to uwagi ,wtedy mozna sie spodziewac wszystkiego:D Wazne,zeby poza ,,atakami''' bylo OK :great:
Kochani nie martwcie sie!!! Przezylam w ciagu 12 lat nerwicy doslownie wszelakie bole,odretwienia,paralize.I jest gitara!
isabella_28

przez agusiowaaa 15 maja 2010, 17:24
a podczas chodzenia?? krde..nawwet wtedy wydaję mi się,że mam tiki,i w ogóle...ohh!!

przez isabella_28 15 maja 2010, 17:28
Rowniez:)Wogole kiedys,czesto po atakach lub w trakcie tzw,,gorszych,, dni poprostu balam sie chodzic i wyjsc z domu.Mialam uczucie,ze zaraz sie przewroce.Slabosc w nogach itd
isabella_28

przez agusiowaaa 15 maja 2010, 17:31
dziękuje :* bardzo mnie uspokoiłaś...krdee..jestem wściekłą na siebie...bo już zaczynam wymyślać...serce looz...to teraz coś innego....

chyba musze to zatopić dzisiaj w piwie;p

przez Gritss 15 maja 2010, 17:43
Ja mam często tak, że chcę wyjść z domu i gdy już wyjdę to mam ochotę wrócić i mieć trochę spokoju. Bo wiadomo jak to jest, gdy się z kimś wyjdzie i myślisz tylko o swoich problemach izolując się od ludzi w ten sposób. Czasem i tu i tu jest niedobrze :) Wśród ludzi się zamykasz,a w domu myśli się jeszcze bardziej. I wydaje mi się, że chyba najlepszy na to wszystko jest właśnie alkohol :)

przez Monii 15 maja 2010, 18:57
agusiowaaa rzęski przedłużałaś? ja mialam też zajęcie ale z przyklejaniem, bo laski na imprezy idą :) miałam dziś ruch i nic mnie nie bolało, odpukać... potem wypilam piwo u sąsiada :D i wyluzowałam jeszcze bardziej tylko teraz mnie coś glowa boli :/ biore magnez w tabletka co dzien, myslicie ze szkodzi z akloholem ?????
co dzień budzę się piękniejsza - ale dziś to już przesada :D ;)

Sortuj wg