Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 15 cze 2015, 15:35
Napewno... ;) ranka się nie zasklepila i przy ruchu ręki po prostu wylała się krew pod skóra to nic groźnego tylko troszkę boli :* nic się nie martw :*

Ja jestem dziś taka szczęśliwa że ojej :))))
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez PannaNatalia 15 cze 2015, 15:45
Mili to świetnie i życzę Ci żeby te Twoje szczęście trwało jak najdłużej :) ja trochę się stresuję,bo odberam dziś wyniki badań ale jestem dobrej myśli.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez Mili89 15 cze 2015, 16:01
PannaNatalia, trzymam kciuki :* daj znać jak już będziesz je miała. Ją się bardzo stresowalam tym USG bo na poprzednim był widoczny krwiak i miałam bóle ale dzięki Bogu krwiak zniknął :))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez laveno 15 cze 2015, 17:20
a ja byłam u kardiologa dzis z tym sercem bo znowu cala noc nie spalam tak bilo.
Przepisał mi lexotan, betaloc zok 50, revitanerw i magnez z potasem. W piatek mam przyjść do kontroli. Mialam robione ekg wszystko ok tylko tętno wysokie.
Troche boje się tych lekarstw, oczywiście skutki uboczne jakies podwójne widzenie, ale chyba wezmę, jak myślicie? Mam brać do piątku żeby się jakos uspokoić.
Jestem padnieta druga noc nie spalam .... :(

przez Mili89 15 cze 2015, 17:32
laveno, dobrze jeden lek Coe uspokoi ten lexotan ale bierz go moim zdaniem doraźnie w razie ataków leku a ten betablok bierz normalnie. Unormuje bicie serca:* to stres i nerwy
Potas też powinien pomoc. Ja długo bralam proprananol bo tez serce mi wariowalo dopiero po lekach na nerwicę się uspokoiło ale betabloker też ładnie działał.

Mnie znów bierze przeziębienie głową zaczęła mnie bolec jeszcze przypalilam makaron :/ pierwszy raz w życiu. Wszędzie smierdzi spalenizna a mnie bierze na wymioty brrrrr

przez laveno 15 cze 2015, 17:45
Mili89 napisał(a):laveno, dobrze jeden lek Coe uspokoi ten lexotan ale bierz go moim zdaniem doraźnie w razie ataków leku a ten betablok bierz normalnie. Unormuje bicie serca:* to stres i nerwy
Potas też powinien pomoc. Ja długo bralam proprananol bo tez serce mi wariowalo dopiero po lekach na nerwicę się uspokoiło ale betabloker też ładnie działał.

Mnie znów bierze przeziębienie głową zaczęła mnie bolec jeszcze przypalilam makaron :/ pierwszy raz w życiu. Wszędzie smierdzi spalenizna a mnie bierze na wymioty brrrrr

lekarz kazał mi brać lexonan na noc tylko raz dziennie do piątku żeby spać normalnie to chyba dzis wezme na noc ... ?? nie powinno zaszkodzić??
nie potrzebnie czytam ulotki :D

straszna jest ta pogoda wczoraj gorąco dzis juz zimno :/

przez Mili89 15 cze 2015, 17:52
laveno, weź :* nie zaszkodzi a przynajmniej nie będziesz stresowac i się wyspisz:) nie czytaj ulotek bo nic nigdy nie wezmiesz;)

przez laveno 15 cze 2015, 19:14
Mili89 napisał(a):laveno, weź :* nie zaszkodzi a przynajmniej nie będziesz stresowac i się wyspisz:) nie czytaj ulotek bo nic nigdy nie wezmiesz;)

ok, dzięki:*

przez PannaNatalia 15 cze 2015, 19:36
Oo ja też biorę propranolol ale na napady panicznego lęku(w sumie wtedy też szybko bije mi serce).Byłam po te wyniki ale pielęgniarka powiedziała,że nie może mi ich wydać(!) bo muszę najpierw pójść do lekarza.Wyprosiłam ją żeby mi chociaż powiedziała czy jest wszystko w porządku,powiedziała,że tak.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez Mili89 15 cze 2015, 19:43
Proprananol spowalnia akcję serca jak i ciśnienie krwi. Właśnie dzięki temu jest pomocny przy napadach paniki.tak jak inne betablokery. Nie martw się co do wyników. U mnie też nie dają ich tylko lekarz:*

przez Mili89 15 cze 2015, 20:37
Mi właśnie mąż kupił grypovite forte z ekstra dawka wit c 850 mg i sobie pije chyba mogę w ciąży? Malina bez hibiskus... :> prenalen dopiero dostanie z Polski niedlugo od rodziców...

przez Pawelt 15 cze 2015, 22:15
Mili89 na przeziębienie w ciąży najlepszy jest imbir.
Zrób tak: Korzeń(nie za duży bo będzie piekło w gardło) imbiru obrać (obskrobać łyżką najlepiej) pociąć w plasterki, wrzucić do garnka z wodą, gotować 20 minut. Jak przestygnie(ale musi być bardzo ciepły) wlać do kubka, wcisnąć połówkę cytryny, dodać dwie łyżki miodu i dwie łyżki soku malinowego. Po wypiciu przytulić się do chłopa... 2-3 dni i będziesz zdrowa :] Napar średnio smaczny ale działa. Sam też go właśnie wypiłem bo troszkę podziębiony jestem :]
Zdrowo, bez chemii i skutecznie. Patent sprawdzony..
X_x

przez Pawelt 15 cze 2015, 22:20
X_x

przez Mili89 15 cze 2015, 22:55
Pawelt, dziękuje. Jutro zakupie imbir. Zycze zdrowka :)

Sortuj wg