Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez malenstwo31 03 gru 2014, 10:53
Alice in wonderland, wiesz skąd Ci się to wzięło? bo przypomniałas sobie co było w tamty roku.
ja dziś srednio zastanwaiam się czy nie wsiąść xanax ale wieczorem mam impreze i coś bym chciała wypić

przez Krwiozercza_Mysz 03 gru 2014, 11:01
Też mam imprezę i chcę wypić a łączenie psychotropów z alkoholem grozi chyba czymś bardzo poważnym nie?

-- 03 gru 2014, 11:02 --

Alice odnośnie zatok koniecznie umów się do tej laryngolożki ona Ci pomoże !
Krwiozercza_Mysz

przez malenstwo31 03 gru 2014, 11:03
Krwiozercza_Mysz, jak brałam Escitil to zdarzyło mi się wypić i nic mi się nie działo:) ale to ja brałam 5 mg to mała dawka:)
Pani dr powiedział mi ,że kieliszek wina nas nie zabije:) problem w tym ,że ja wódkę wole:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sinister 03 gru 2014, 11:04
Matko mam kluchę w gardle, nudności, lęk dziwny - a nic sie przeciez nie stalo, to na bank bialaczka, albo rak jakis cholera nie wiem co robic, nie chce wymiotowac, bo chyba zemdleje jak zwymiotuje :why:

przez nefretis 03 gru 2014, 11:04
OO, widzę , ze już jesteście...Dziekuję wam za wsparcie...przepraszam, że będę monotematyczna ale żżeraja mnie nerwy.
dopiero wstałam po tym Pramolanie, mąz dał mi dziś pospać żebym nie męczyła sie od samego rana, więc do wyjścia mam tylko 2h
nie moge jeść i pić, dodatkowo czuję, że mam jakiś spływający katar, troche krwi w nosie, jakby przeziębienie, nie wiem czy nie zdyskwalifikuje mnie to.
Baardzo się boję, okrutny lęk, juz zaliczyłam stresowe WC, szykuję się na najgorsze. Ciekawe co ten gastrolog mi powie, powiem mu że mam cholerną nerwicę lekową, zresztą pewnie sam zobaczy jak włączy mi się paniczny słowotok a oczy bede miała okrągłe jak złotówy.
Może mam refluks, czuję gluta w przełyku. Boże jak ja się boje żeby nie iśc do szpitala.

przez Alice in wonderland 03 gru 2014, 11:10
malenstwo31 napisał(a):Alice in wonderland, wiesz skąd Ci się to wzięło? bo przypomniałas sobie co było w tamty roku.

Maleństwo, wiesz, że przeszło mi to przez myśl.....?? :roll: Miałam takie myśli, że znowu zima, znowu w domu sucho i gorąco, kaloryfery, mróz na dworzu....Ale kurcze, czy objawy w postaci sklejonych dróg oddechowych występowałyby 24/h??

Krwiożercza mysz, najpierw zrobię tą Tk zatok, może za tydzien nawet. Bez badania to nie mam po co isc bo przepisze mi to co Tobie: Sinulan i płukanie i koniec. W ogóle to itak sie martwie bo moja laryngolog powiedziała że jak to nie pomogło to juz trudno, bede miec te objawy i tego sie nie da zlikwidowac. Drugi laryngolog powiedzial to samo. Kazał połykać albo odkrztuszac. Kiedy ja nie moge ani tego ani tego !!!! :shock: Ta moja kiedys obiecała skierowac mnie do alergologa a potem zapomniała. Jesli to alergia np na roztocza albo kurz to przeciez nigdy mi to nie minie! I ja sie wsciekam bo np bede sie meczyc, plakac, załamywac, wpadne w depresje przez to a moze to zwykla alergia na piep.....one kurze i wykonczy mnie doszczetnie...

Wiecie co, ja najczęściej nie boję się, że mam coś poważnego i np umrę (poza duszeniem bo wtedy boję się, że się ududszę). 90% mojego lęku jest przed tym, że będę właśnie musiała żyć z tymi objawami !!!!!!!!! Objawy są straszne a lekarze mowia ze nic sie z tym nie da zrobic i to jest dla mnie NAJGORSZE bo ja nie potrafie z tym tak po prostu życ :(
Ostatnio edytowano 03 gru 2014, 11:15 przez Alice in wonderland, łącznie edytowano 3 razy
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

przez Krwiozercza_Mysz 03 gru 2014, 11:11
3 mam kciukasy za nefretis !
Krwiozercza_Mysz

przez Alice in wonderland 03 gru 2014, 11:14
Nefretis, kciuki zacisniete :great:

Jenyyyy ale grudzien......sporo z Nas ma wazne badania.....
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

przez nefretis 03 gru 2014, 11:15
Mysz, dzięki
Alice, moze masz alergie pokarmowa, ja mam i laryngolog kazała zrobić testy pokarmowe jak zobaczyła że spływa mi wydzielina, mam gluta w gardle, którego nie da sie połknąć bo stoi, sklejone wszystko i wiecznie zawalone zatoki. Druga sprawa, jest zima, sztuczne ogrzewanie, suchość, to tez ma wpływ na takie rzeczy.
Pobadajmy sie w grudniu a Nowy rok zacznijmy jak normalni ludzie :?

przez Krwiozercza_Mysz 03 gru 2014, 11:16
Maleństwo ja tez piję tylko wódkę. Ja biorę 40 seronilu i 2 x clonozepam , bedę musiała to w sobote odstawić niestety. Podobnież nerwicowcy nie powinni w ogóle pić tak powiedziała mi moja Pani psychiatra, ale co tam :P

Alice a robiłaś jakieś badania z krwi na alergie? Wiesz są różne panele.
Krwiozercza_Mysz

przez nefretis 03 gru 2014, 11:17
mam też na kurz dlatego jak sprzątam w szafach jest 150 kichnięć, łzy, zawalony nos. Ale jest to przejściowe, nie trwa całe dnie.

przez Krwiozercza_Mysz 03 gru 2014, 11:18
nefretis będzie dobrze !! Napisz co i jak .. jak już będziesz po .. Bo te badanie też nademną wisi :)
Krwiozercza_Mysz

przez nefretis 03 gru 2014, 11:20
Mysz oczywiście, ze napiszę, chyba, ze cos sie skomplikuje:( albo dowiem się czegoś złego i załamana rzuce się na łóżko po przyjściu do domu zamiast siadać do komp.
Przygotowałam juz im obiad, bo kto wie, moze wróce w złym stanie i nie bede miała sił

przez sinister 03 gru 2014, 11:22
nefretisjesteśmy z Tobą, wszystko będzie ok, po gastro możesz być zmęczona bardzo od stresu, ja tak miałem, ale wszystko będzie ok. :) P.S. Sorry, za ten napad miałem chwilowy napad paniki, w sumie się już uspokajam. :zonk:

Sortuj wg