Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Ellwe 24 kwi 2014, 17:13
evvelinka, masz kalustrofobie? Ja mam w lipcu rezonans i boje sie ze z klaustrofobia nie ogarne. Oczywiscie nabtej kartce przy zapisywaniu sie na termin zaznaczylsm ze.nie mam klaustrofobii 8)

Kurde moja matka mnie wkurzyla pokechalam do.nich na chwile bo cos zalatwialam i mowie jej ze od trzech dni mnie nspieprza brzuch i macica przy chodzeniu a ona na to wez sie za robote. Chilera jasna pracuje od rana do wieczora w weekendy gdzies laze.biegam organizuje wolontariat sprzatam po moim mezu balaganiarzu.a ona mi mowi nie przesadzaj i wez sie za robote. Sama siedzi od 15 lat na rencie chyba :twisted:
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez księżniczka 24 kwi 2014, 17:18
Ellwe :) bo dziadzius troche hipochondryk też i za hajs swoj poszedl :P

Mnie wkurwia druga babka bo pieprzy o chorobach nonstop, i wydzwania tu do mnie jak sie dziadek czuje ..... ( dziadzio od mamy mial kolonoskopie a babka to matka ojca) aff szuka sensacji tylko... i placze mi do tel , ze nie ma kto sie nia zajac i jej CALY majatek do obcych pojdzie. PF....
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez evvelinka 24 kwi 2014, 18:42
Ellwe napisał(a):evvelinka, masz kalustrofobie? Ja mam w lipcu rezonans i boje sie ze z klaustrofobia nie ogarne. Oczywiscie nabtej kartce przy zapisywaniu sie na termin zaznaczylsm ze.nie mam klaustrofobii 8)

Nie. Po prostu mam zawroty głowy w pozycji do rezonansu czy tomografii. Miałam już rezonans 2 tygodnie temu ponad i spędziłam w tej tubie ponad godzinę. Do przyjemności to nie należało. Wyszłam cała zdrętwiała. Ale jak masz klaustrofobię to może zaznacz. Myślę, że to może być problem jak ktoś ma. Niełatwo się wydostać z tego czegoś szybko.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 24 kwi 2014, 18:51
Jak ktos ma klaustrofobie, to oni po prostu wiedza wtedy czego sie spodziewac :) i zdaje, sie ze daja jakies uspakajacze przed badaniem. Ellwe, Jak sie zaznaczy, ze sie ma, to nie znaczy wcale, ze nie zrobia wtedy czy cos :P
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 24 kwi 2014, 18:58
Kurde dziewcyny..... pomozcie mi bo mam jazde.... ze mam te kolonoskopie pod narkoza..... ale ze sie nie wybudze :((( bo mam plamy na rękach i okaze sie ze jestem ucuzlona na cos i deda wywale :(
Obrazek

przez Prakseda 24 kwi 2014, 19:16
nerwa, mnie też gardziołko naparza ;) Mam zajebistą torbiel na całą zatokę szczękową :D W zasadzie to mój jedyny objaw tego "narośla". Czasem miewam od tego jeszcze przewlekły katar <ale mało uciążliwy>.

To jutro do kardio :D Zastanawiam się, kiedy NFZ dojdzie do wniosku, że za dużo ich kosztuję i podeśle pod mój dom tajnego agenta, który usunie mnie z tej czasoprzestrzeni :lol:

przez księżniczka 24 kwi 2014, 19:25
hahaha Prakseda, mam jazdy na to samo.... xD a co z tym zniecuzleniem :(???
Obrazek

przez Prakseda 24 kwi 2014, 19:29
księżniczka, dostać uczulenia w placówce medycznej to jeszcze nie najgorzej - przynajmniej od razu będą Cię ratować :D Gdybyś dostała je w domu, np. na jakiś lek - wtedy byłaby lipa. Mnie do operacji usunięcia tej torbieli też będą usypiać - jak co to w duecie zejdziemy z tego padołu :lol:

przez księżniczka 24 kwi 2014, 19:38
hahahaha :D no nie, ale sa jakies przeciwwskazania ? bo alergi pokarmowej to takiej zbey sie dusic czy cos to zadnej nie mam....;/ a te plamy uj wje skad :D
Obrazek

przez Prakseda 24 kwi 2014, 19:46
Zależy chyba, czy masz stwierdzone uczulenie na jakieś leki? Ja mam :D

przez evvelinka 24 kwi 2014, 20:14
księżniczka napisał(a):Kurde dziewcyny..... pomozcie mi bo mam jazde.... ze mam te kolonoskopie pod narkoza..... ale ze sie nie wybudze :((( bo mam plamy na rękach i okaze sie ze jestem ucuzlona na cos i deda wywale :(

Daj spokój, nie ma się czego bać. Miałam w życiu 3, a przy ostatniej było tak świetnie, że nawet nie wymiotowałam po wybudzeniu. Gorzej ze skutkami ubocznymi w dalszym czasie. Mam wrażenie, że to to tak mi pogorszyło pamięć.

przez marta80 24 kwi 2014, 20:45
evvelinka [b]powiedz kochana mialas jakies mrowienia dretwienia twarzy tzn jednej polwy??bo ja mam i mnie to cholernie martwi((:jakis czas nie mialam 2-3mace a teraz znow wrocilo((:

przez Prakseda 24 kwi 2014, 20:48
evvelinka napisał(a): Mam wrażenie, że to to tak mi pogorszyło pamięć.

Że od narkozy pamięć Ci siadła? :? Kuwa, to ja nie chcę :roll: Wystarczy, że już mi krętki boreliozy pożarły i tak mało pokaźnych rozmiarów mózgowie :roll:

przez evvelinka 24 kwi 2014, 20:52
marta80 napisał(a):evvelinka [b]powiedz kochana mialas jakies mrowienia dretwienia twarzy tzn jednej polwy??bo ja mam i mnie to cholernie martwi((:jakis czas nie mialam 2-3mace a teraz znow wrocilo((:

Nom. Twarzy miałam przy atakach paniki, natomiast tak bez niczego zdarzało mi się zdrętwienie totalne jednej nogi, zwykle w czasie snu. Mam też wrażenie drętwienia nóg, tyłka i pleców jak chodzę.. tak jakby ograniczone ich czucie. Jeśli chodzi o mrowienia to mam chyba cały czas.. zwłaszcza nóg.

-- 24 kwi 2014, 20:54 --

Prakseda napisał(a):
evvelinka napisał(a): Mam wrażenie, że to to tak mi pogorszyło pamięć.

Że od narkozy pamięć Ci siadła? :? Kuwa, to ja nie chcę :roll: Wystarczy, że już mi krętki boreliozy pożarły i tak mało pokaźnych rozmiarów mózgowie :roll:

Kiedyś słyszałam czy czytałam gdzieś, że narkoza pogarsza pamięć. U mnie z głową też nie najlepiej. Mam wrażenie, że z roku na rok staję się głupsza. Mam problem z przypomnieniem sobie czasem podstawowych wyrazów, nazwisk.. masakra.

Sortuj wg