Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez margaritka1985 09 mar 2014, 01:13
Moja lekarka zna mnie od malego, poza tym nawet jak ide do innego lekarza oni sie mnie pytaja tzn domyslaja sie, ze jestem hipohondryczka i czasami nawet bagatelizuja problemy.Dobry lekarz wychwyci, ze masz hipohondrie .Fakt, ze nasza sluzba zdrowia ma wiele do zyczenia ale oni juz troxhe pracuja w tym zawodzie i sie mimo wszystko znaja.

Mnie tez lekarka jesli nie ma jakis podstaw nie skierowalaby mnie na zadne badania.Chyba, ze bym robila pryeatnie.Kiedys prosilam o eho serca stwierdzila, ze nie ma podstae.Eka tez mi kiedys zle wyszlo a jakis czas po otruciu lekami czulam bardzo silny bol w klatce piersiowej jakby mi sie serce zapadlo ale prawdopodobnie to byla zapadc po otruciu.

przez księżniczka 09 mar 2014, 12:06
ehhhh :(( beczałam do 3 w nocy ;((((( Jestem PoYebana. wyobrazałam sobie jak umieram :D. łysa brzydka srajac do worka, albo nie mowiac..... ehhhh

Obrazek
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez margaritka1985 09 mar 2014, 12:11
Ksiezniczka placz pomaga mowia ze 1 procent sklada sie z wody a 99 z emocji.Moze byl to placz uzdawiajacy , pomysl o tym w ten sposob.Moim zdaniem poruszylac cos i doszly emocje do glosu.Po placzu samopoczucie zawsze sie poprawia.Ja zawsze sie ciesze jak placze czuje ze sa to kroki w strone swiatla :)

Jest to pewien przelom twoje poczucie sie pogarsza aby pozniej sie poprawic jak na terapi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aga9115 09 mar 2014, 12:48
Księżniczka, ja dziś w nocy się obudziłam i napadła mnie wizja, że nie doczekam, jak mój maluszek będzie dorastał, bo zdąrzęumrzeć za parę miechów :( i też mi się ryczeć chciało. Ale jak tylko wstalam rano i zobaczyłam tą piękną pogodę za oknem, od razu wrócił mi dobry natrój :D

przez księżniczka 09 mar 2014, 13:09
racja pogoda sliczna...
margaritka, u mnie to raczej placz pomaga tylko swoim zmeczeniem... zmecze sie tym placzme i ide spac. I niech mi ktos wezmie te gule z gardla i ból z brzucha :(!
Obrazek

przez scooby 09 mar 2014, 13:43
Księżniczka, jaki lekarz Ci powiedział, że III st raka widać we krwi (i jakiego raka? :D ), ogladalyscie wczoraj Th e Voice Of Poland?
Jeśli nie, to przeczytajcie to: http://www.plotek.pl/plotek/1,111485,15 ... palam.html
Kobieta nie ma już szans, a ma silniejszą psychikę niż my :P

przez marta80 09 mar 2014, 13:52
ksiezniczka i aga ja tez mialam noce ze lezalam patrzac w sufit...i ryczlam jak glupia...ze umre...kto wychowa ,mega synka..??(:widzialam sie juz bioraca chemie bez wlosow...i tak cale noce,,,,a w dzien bylam wypapowana noca nie przespana((:tj koszmar dziewuchy....

poogoda superrrrrr....tylko zeby nasze samopoczucie bylo jak ta pogoda..ehhh zycie :bezradny: :bezradny:

przez aga9115 09 mar 2014, 15:29
Scooby, wolę nie czytać tych artykułów, bo zacznę wymyślać :D

Marta, głupio, że takie głupie myśli mamy, ale cieszę się, że nie jestem z tym sama :)

A co do samopoczucia to właśnie chciałam mojemu Lubemu pomóc kłaść panele w pokoiku dla bobaska, ale mój brzuch nie pozwala i nici :( to dopiero dolina, nie móc nic robić.

przez księżniczka 09 mar 2014, 16:26
Scooby - chloniak,dziewczyny.... Co ja mam z tą gula zrobić... Raczej nerwicowe... Bo jeść i pić mogę bez problemu... I w ciągu jednego dnia raczej nie mialabym tak że mnie dusi i cżyje coś w srodku.... Masakra... Najgorzej jak leze na plecach, albo siedzę prosto.... Z garbem już nie hahaha
Obrazek

przez scooby 09 mar 2014, 18:11
Ksiezniczka daj juz z ta gula sppkoj, jak mam nerwa to tez tak mam , to sie nazywa globus, nawet na to chorowala Emilia z "Nad Niemnem", wiec nie umierasz na raka :P

przez aga9115 09 mar 2014, 20:08
Księżniczka, scooby ma rację :D przynajmniej dzięli guli temat raka dupy zamarł (tak mi się zdaje) :D

przez AddictGirl21 09 mar 2014, 20:16
aga9115, Haha, faktycznie, teraz przyszedł czas na GULĘ a rak dupy odszedł w niepamięć, przynajmniej na ten czas........no ale co by nie było, sam Avek Księżniczki wciąż nam o nim przypomina ;)
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez aga9115 09 mar 2014, 20:32
Też sobie muszę jakiegoś avka ustawić, bo tak smutnawo bez niego :D

przez księżniczka 09 mar 2014, 21:17
Wstawiaj Aga :D. Dupa nadal jest... bo boli bok :D.... ale ta gula mnie wkurwia i taka dusznosc :D. długo to potrwa ??
Obrazek

Sortuj wg