Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez angie1989 08 sty 2014, 18:53
No dokładnie masakra wstawać i myslec ze nie dlugo nasz koniec... Ja musze zrobić ten rezonans mam w piątek a wyniki 3-4 dni robocze:(

przez pimpek82 08 sty 2014, 19:43
Ja zaczęłam sobie wmawiać SM albo guza mózgu przez "pijane" zawroty glowy trwające od marca praktycznie non stop.Od jakiś trzech tygodni doszła mi faza na nierówne zrenice.Nie jest to różnica bardzo widoczna,ze jedna jest zupełnie mała a druga duża.Co chwila je oglądam.Przez ostatni tydzień było juz dobrze,bo były równe,a teraz znowu sobie wkręcam stwardnienie lub guza.Przez to jestem cały czas w napięciu.Głowa mi mało nie eksploduje,taka mam na niej obręcz.Podobno zrenice mogą być rozne także w wyniku stresu.

przez angie1989 08 sty 2014, 19:57
pimpek82, no to wkręcasz sobie to co ja ;) ja mam szum w uszach i śnieg optyczny czasem uczucie zapadania sie no i ten ucisk....w piątek idę na,rezonans..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez księżniczka 08 sty 2014, 21:05
U mnie były podejrzenia o stwardnienie rozsiane jak nóg nie czułam ;) ale o wzrok też pytali ;)
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez ajana 08 sty 2014, 21:08
Ja tez niedawno przechodzilam fazę z SM. Neurolog juz na pierwszej wizycie mi powiedział ze wszystko jest ok ale ze moim lekarstwem będzie rezonans. Oczywiście na niego pobieglam,wydalam kupe kasy a i tak zaczelam rozmyslac ze to dopiero początek choroby i ze na rezonansie nic nie widać itp. Błędne kolo. Moj lekarz powiedział ze na 10 osób przychodzących do niego z podejrzeniem SM tylko 2 sa chore i maja trochę inne objawy.

przez angie1989 08 sty 2014, 21:44
Hmmm...ja sie boje....no ale trzeba zrobić ten rezonans i mieć pewność...

przez ajana 08 sty 2014, 22:00
angie1989 rezonans pewnie pokaże ze wszystko ok,ale maszracje dla własnego spokoju zrób. A jakie Ty masz objawy, tylko szumy i mroczki?bylas u okulisty?

przez angie1989 08 sty 2014, 22:11
Bylam okulistycznie wszystko ok. Tylko to i czasem takie uczucie zapadania...nie zawrót Glowy...takie dziwne uczucie...ciagle sie stresuje i mam leki...

przez JaHekate 09 sty 2014, 00:23
Cześć,
To że tu się pojawiam, znaczy że wróciła moja dawna znajoma... nerwica. Żyje z nią już 26 lat. Leczyłam 3 lata terapią z psychologiem i 5 lat SSRI z psychiatrą. Bywało różnie, raz dobrze, raz źle, ale ważne że w ogóle coś było:) Bo po terapii i lekach wróciłam do życia.
Teraz znów jestem na etapie szukania chorób, tych jak wiecie najgroźniejszych, nieuleczalnych. Piszę znów, bo już to przerabiałam. Najbardziej drażni mnie fakt, że jak już to przerabiałam, to dlaczego teraz nie potrafię sobie z tym poradzić...
Załatwiła mnie pewna pielegniarka na ostrym dyzurze, gdzie trafiłam z krwiomoczem. Stwierdziła ze moge miec raka pęcherza... Lekarka stwierdziła ze to zapalenie ale ze dla pewnosci mam sobie isc do przychodni i posprawdzac. I to bylo w 2010 a ja do dzis nic nie sprawdzilam, bo tak mnie wystraszyla, ze sie zamknelam w sobie. Potwornie boje się teraz robić badania. I tak sobie żyję, a od świąt przez te długie i wolne dni katuję się, bo zastanawiam się kiedy mnie rak zeżre... Pewnie ten pęcherza już by mnie zabił, ale mam też duzo innych "fajnych" objawow ze strony innych narządów. To tak w skrócie i to wielkim:)
Pozdrawiam

przez QAbled 09 sty 2014, 08:47
angie1989 napisał(a):Bylam okulistycznie wszystko ok. Tylko to i czasem takie uczucie zapadania...nie zawrót Glowy...takie dziwne uczucie...ciagle sie stresuje i mam leki...

To zapadanie się to był u mnie objaw depresji.
Setaloft 50 mg

I am a work in progress. I make mistakes. I learn from them. I grow. and so it will continue. You never stop learning.

przez ajana 09 sty 2014, 09:05
angie1989 dokładnie wiem o czym mówisz. Miałam tak samo, a wtedy jeszcze bardziej się nakręcałam. To zapadanie jest na tle nerwowym, przypuszczam, że jak za dużo o tym nie myślisz albo jesteś w lepszym nastroju to tego nie ma. Dla mnie można to trochę porównać też do wypicia kilku głębszych. Sama nie wiedziałam jak neurologowi to wytłumaczyć. Jeśli chodzi o szumy uszne to czasem nadal je mam. Skoro dno oka też masz czyste więc głowa do góry!wszystko będzie dobrze :)

-- 09 sty 2014, 08:10 --

JaHekate oczywiście, że rak już by Cię zjadł, tym bardziej jak zaczełaś odczuwać objawy. A teraz jak Twoje zdrowie, coś sie dzieje czy tylko się nakręcasz?

przez angie1989 09 sty 2014, 10:12
QAbled, ja mam wlasnie stwierdzona depresje i nerwice lękowa...ale jeszcze dziś dla pewnosci idę do drugiego psychiatry który tez jest terapeuta...a jutro rezonans masakra...

-- 09 sty 2014, 09:15 --

ajana, mam nadzieję ze będzie ok. Bo mam mala córeczkę 2,5 miesiąca teraz w niedzielę chrzciny. Bardzo wam wszystkim dziekuje za wsparcie to dla mnie bardzo dużo znaczy :* jestescie kochani:*

przez QAbled 09 sty 2014, 10:20
no właśnie, a ja mam depresję ze stanami lękowymi... Czyli właściwie masz odpowiedź :) nie denerwuj się na zapas
Setaloft 50 mg

I am a work in progress. I make mistakes. I learn from them. I grow. and so it will continue. You never stop learning.

przez angie1989 09 sty 2014, 10:27
Staram sie, ale to oczekiwanie na wyniki to będzie jakas masakra...

Sortuj wg