Pomozcie mi wyjsc z domu !

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez lena1 02 cze 2007, 23:01
mysle,ze tylko malymi kroczkami uda ci sie to zrobic. kazdy z nas-nerwicowcow ma jakies leki. pomysl sobie ze to Ty musisz wygrac, ze nie mozesz pozwolic aby to nerwica rządziła Tobą. Walcz z nia zadaniowo, tzn. jednego dnia wyjdz tylko przed dom, drugiego zrob 5 krokow wiecej, trzeciego kolejne 5 itd. Masz cel, masz dla kogo walczyc, dla siebie i dla rodziny, dla dzieci.Jestem z Toba!
Lena1

przez NnNn 04 cze 2007, 20:28
BlueOrange PRZEPRASZAM unioslem sie ale to przez wrazliwosc na punkcie swojej osoby ( dzis poruszalem ten problem na terapi ) wybuchlem agresja wrecz ze ktos zwraca mi uwage:( wlasciwie dzieki tobie zwrocilem uwage na pewna rzecz :idea: Przepraszam ciebie i innych za focha :cry: chce zostac z wami nie mam zamiaru opuszczac tego forum dalo mi ono bardzo wiele :idea: (dzis bez wykrzyknikow w przeprosiny ;) OK ) ale od nastepnego razu jak bede musial to bede musial ten wykrzyknik to maje emocje a ja nie umie ich kontrolowac a tym bardziej panowac nad nimi.
Najwieksze marzenie to obudzic sie ktoregos dnia zdrowym !!

przez BlueOrange 05 cze 2007, 05:42
szczerze - tak myślałem, że jesteś lekko przewrażliwiony na jakąkolwiek krytykę i potem odgrywałeś 'wielce pokrzywdzonego' usiłując mi wcisnąć wyrzuty sumienia :smile:

cieszę się, że masz dystans już do tego, ja oczywiście piszę różne bzdety i nie przejmuj się tym za bardzo po prostu, ja też mam swoje problemy :smile:
wszyscy tutaj mamy problemy jakieś, w każdym razie nie było moją intencją Cię skrzywdzić, choć może tak wyszło za co przepraszam, wystarczy zrozumieć i zachować dystans

mam nadzieję, że szybko zapomnimy o tej drobnostce i będziemy przyjaciólmi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mona75 05 cze 2007, 08:43
Kłótnia kłótnią a takie oczyszczenie atmosfery chłopakom się przydało :D

przez BlueOrange 05 cze 2007, 09:59
Mona, Ty się tu nie wymądrzaj 8)

przez a2d2 05 cze 2007, 16:31
Ważne że osiągnięto kompromis :) Możemy więc wracać do tematu już teraz.
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

przez NnNn 09 cze 2007, 09:39
Kochani :cry: chyba chce sie pochwalic a z drugiej strony rycze tak poprostu siedze i placze :( wyszedlem do sklepu i to nie malego osiedlowego sklepiku ale tesco . Moglem to zrobic tylko w nocy w dzien brakuje mi odwagi :( ludzi nie bylo duzo wiec nie bylo najgorzej jedyna dolegliwosc to serce ktore walilo chyba 4 udezenia na sekunde :( myslalem ze nie wytrzyma tego . Zero tabsow , wyjscie do sklepu , a moj terapeuta twierdzi ze jedynym lekarstwem jest pojscie do pracy :( ledwo co wyszedlem z domu a on wyslal by mnie do pracy :( nie zawczesnie aby czasem :cry: twierdzi ze jesli mam zajecie i mi przechodzi to pomoze mi tylko praca a on obiecuje ze wszystko samo przejdzie :( nie wiem co myslec czuje sie slaby mam zawroty glowy serce to dzien w dzien boli ale to juz chyba norma :( facet jest nie powazny ! nie wiem co myslec o tym wszystkim czy ja jestem az tak zdrowy ze do pracy by mnie wyslali mi w markecie chce serce wyskoczyc a ja mam isc do pracy :( facet twierdzi ze wygrac ze strachem i bede zdrowy , przykladem jest wyjscie z domu ! kazal mi postawic wszystko na jedna karte albo podkrece sie na maxa i zaczne wychodzic pojde do pracy i organizm to wyczyma albo wieczna terapia bez konca :( czemu on to zrobil czy jest tu jakis psycholog co mial na celu ze mna tak poczasnal wrecz powyzywal sie :( kazal mi miec jaja i isc do przodu i ze on nie przyjdzie po godzinach nie zabierze mnie za reke i nie pojdziemy do sklepiku razem :( czy to element terapi czy on mnie tak nie nawidzi albo tak go wkurzam ? sam juz nie wiem przez tego palanta poszedlam wczoraj do tego tesco tak mi pojechal po rajtach :( az nie mam ochoty w poniedzialek isc na ta terapie chyba sie wstydze ! czuje sie dzis jak ci..a jak male dziecko potwornie sie czuje ogulnie :( myslicie ze praca to dobry pomysl ? facet twierdzi ze czy w domu czy w pracy to i tak dolegliowsci somatyczne beda a lepiej isc i kase zarobic a gwarantuje ze po wyplacie nawet objawy mi ustapia :( twierdzi ze przyjde po miesiacu i mu podziekuje ze poszedlem do tej pracy :( taka mam niby osobowosc ja juz nie wiem co myslec o tym :cry: dopiero co nie wychodzilem z domu czy ten terapeuta jest normalny czy ja sie uzalam nad soba zbytnio :cry:

przez Samanta 10 cze 2007, 19:25
hej, wiem co czujesz. Nie potrafię wyjść z domu.
Ostatnio bylam w sklepie i omało co nie zemdlałam-dusznosci, szybkie uderzenia serce itd.
Powiedz terapeucie co ci się nie podoba, nie duś tego w sobie.Jedno jest pewno NIE REZYGNUJ Z TERAPI przez jakiegos kretyna!

przez NnNn 10 cze 2007, 20:53
Jutro znow walka teraz dodatkowo jeszcze z terapeuta ktory wysyla mnie do pracy :( Musze wam cos powiedziec waznego !! bylem w KOSCIELE przed samym oltarzem i ani raz nie obrucilem sie do tylu by nie widziec ludziow ;) przyszedlem jak bylo kilka moherow a wyszedlem jak juz nikogo nie bylo :D ZROBILEM TO :!: no nie sam bo z zona ale tesco a teraz kosciol NnNn szaleje :D i nawet samopoczucie mi dzis przyswieca :D

przez Samanta 10 cze 2007, 20:59
Wspaniale :D
jestesmy z Ciebie dumni , oby tak dalej!
powodzenia u terapety, trzymamy za Ciebie kciuki!

przez NnNn 10 cze 2007, 21:21
Samanta kiedys napisze chyba ksiazke by naswitlic troche ten problem jakim jest lek depresja nerwica itd ..... Ide spac Dobranoc zycie przed nami Samanto ! W koncu zyje po to aby obudzic sie ktoregos dnia zdrowym ehh....

przez Samanta 10 cze 2007, 21:25
Książka-dobry pomysł. Bo ludzie często nie wiedzą jak stawić temu czoła..
Zycie przed nami, trzeba walczyć . Nie damy się temu cholerstwu!
i zgadzam się z twoim ostatnim zdaniem o tym po co się zyje.
kolorowych snów. będzie lepiej!

przez Aga1 11 cze 2007, 09:17
Czesc , ciesze sie ogromnie, jestes bardzo odwazny NnNn. Trzymaj tak dalej. Teraz jak przeszles takie proby to masz z gorki. Na prace tez przyjdzie czas ze bedziesz sam chcial sie sprawdzic. Tak przynajmniej bylo ze mna. Pozdrawiem i trzymam kciuki , teraz to naprawde moze byc z kazdym dniem tylko lepiej :P

Sortuj wg