Pomocy -Leki nie działają

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez warrior11 26 mar 2016, 12:59
Pietia,
Pisałem Ci,co powinieneś robić,ale widzę,że wolisz sam kombinować. Wchodzenie w tak ciężkie
psychotropy,jak Depakine, jest raczej ryzykowne w twoim przypadku,bo z tego później naprawdę
trudno jest wyjść.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Pietia 26 mar 2016, 14:40
Więcej dekapiny nie wezmę i czy jak wziąłem dwa razy musze jakoś odstawiać specjalnie aby nie dostać padaczki ?A jak zrobić ze szpitalem . Chciałbym aby to się skończyło i mnie wyleczyli.Męczę się od maja ,ale tak źle nie było jak teraz po dexapinie,ale boję sie że mnie wpędzą jeszcze w gorsze bagno choś branie hydro 3tabletki na raz aby somatyka się zmniejszyła jest chyba słabym rozwiązaniem. Ile czasu trzeba aby wrócić do stanu wcześniejszego ?

przez Pietia 26 mar 2016, 14:58
Byle emocja mnie rozwala i to mnie skłania nad szpitalem ,ale obawa że wyjdę na czworaka lub z jakimiś przypadłościami .Czytałem jak kobieta pisała,że się zsikiwała ,piszczała ,telepała i została na zawsze z tym i nawet terapeuta nie chciał jej wziąć na terapię ,że zbyt ciężki stan. W karku czuję jakby miał mi wypasć dysk aż mnie nyje .Nie wiem czy z nerwów ,bo trzy dyski mam dymnięte ale za chwile czuję to w głowie ,rusze karkiem i jest napięcie w karku i te nycie. Ale syf.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monapayne 26 mar 2016, 15:06
Ale ona się leczyła 10 lat.

Chcesz szpital to idź. Ale tam się Tobą nie zaopiekować nikt tylko dadzą ci leki. To już lepiej trwać w domu i chodzić ewentualnie na terapie. Uwaga: w szpitalach psychiaycznych leczą lekami. Mi się udało odmówić ale to raz, bo była ze mną rodzina. Sama mnie chcieli zamknąć na kilka miesięcy. Brzmi jak z filmu, ale takie są zasady.

A Tobie się nic nie stanie. Padaczkę powstaje inaczej niż od dwóch tabletek.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez warrior11 26 mar 2016, 15:17
No tak,poszedłeś do psychiatry z nerwicą a teraz jesteś rozwalony przez źle dobrane psychotropy
i jeszcze przepisują Ci coraz cięższe leki dla chorych psychicznie. Nie oceniam nikogo,ale tak wygląda
to leczenie.Nie wiem,ile potrwa powrót do stanu wcześniejszego,nie wiem,co te leki zrobiły
z twoim mózgiem,nie wiem też,czy szpital zaoferuje Ci coś więcej poza "torbą" nowych psychotropów.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Mezus 26 mar 2016, 17:04
Ja i wczoraj wieczorem, i dziś koło południa, przyparty do ściany ratowałem się Noespasminą...
I to w wersji soft, czyli c.a. 15 ml
Wczoraj podziałało- w przeciągu pół godziny "opad głowy"- chciałem poczytać książkę do poduszki, ale po kilku wersach nie pamiętałem, co było wcześniej...
Dziś, gdy serce mi przypomniało o swoim istnieniu, startując tętnem "od zera do nieskończoności" znów kielonka strzeliłem... czy zadziałało, nie wiem- wystarczająco wk...a mnie atmosfera przygotowania do Świąt i same Święta.

przez monapayne 26 mar 2016, 17:08
O, kup sobie neopersen forte.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"

przez Pietia 26 mar 2016, 17:49
Teraz sam nie wiem co robić. Obawa przed lekami co będzie i czy nie pogorszą. Co będzie kiedyś po lekach i czy nieostatni dzwonek skoro objawy tak silne i niepokoje przed wyjściem. Na hydro jadę 30mg na wyjście i po wyjściu z domu się zaczyna duszenie kluską,ściski w głowie.Somatyka na krawędzi aby się nie rozpaść. Czort wie czy hydro zmniejszy to co nawyprawiały leki. Po co ja je brałem a mam za swoje bo nie przetrwałem aby zadziałały z miesiąc. Tylko co byłoby. Obecnie z głową nic sobie nie zrobiłem.Pamięć i jasność umysłu jest. Tylko chęci du.... i dobija mnie co robić. Żona i rodzina mówi szpital.Chciałoby się normalnego życia choćby takiego jak przed lekami. Aby nie dusiło w sklepie i po wyjściu. Aaaaa. Teraz mam tak ,że mijam kogoś lub ktoś idzie i już się zaczyna kluska,duszenie,ściski w klatce i w głowie. Nie mogę dojść co robić aby to zmniejszyć . Zauważam kogoś i jest jazda.Sklep ,kościół i identyko. 30mg nie sprawia aby znikło a tylko trzyma mnie przed rozdygotaniem i to na krawędzi. Co robić aby tego się pozbyć. Oddech nie pomaga

przez Pietia 28 mar 2016, 09:48
Wstaję zaczynają się napięcia,dygotki . Wziąłem nerwosol i po dłuższej chwili czuję jak ściska mnie w żołądku, wchodzi w kark lub koło serca,zatelepie w głowie i ścisk żołądka ,że wyrwie i tak się męczę. Położyłem się i oglądam bajkę i byle co mięśnie się napinają. Większy hałas i czuję jakby w głowie szpilę . Ale jazda i odprężę się tzw. odpuszczanie i po wstaniu dalej jazda.

przez Pietia 28 mar 2016, 14:40
Wychodzę przejść się i czuję jak nie napięcie to strach. Stoją dzieci a ja idąc czuję przerażenie aż głowa mi lata. Soję w kościele o idzie ktoś s moją stronę przerażenie i głowa drży. Później to jakoś przeszło . Siedzę w domu o napięcie mało nie rozerwie brzucha głowy.

przez Mezus 28 mar 2016, 18:38
monapayne 26 mar 2016, 16:08

Ja się niezależnie przymierzam do zakupy Korzenia Arktycznego, czyli wchodzącego w skład N.Forte korzenia różeńca górskiego.

Zobaczymy- jutro, gdy znów na szczęście będzie prawie normalny dzień, zajrzę do sklepu zielarskiego :-)

przez monapayne 28 mar 2016, 18:41
To fajnie : )

przez Mezus 28 mar 2016, 20:18
Czy fajnie, to się dopiero okaże...

Zwłaszcza, że jak widzę szukanie-dobór samego zielonego plus późniejsze dochodzenie do odpowiedniej dawki i długotrwałość stosowania trochę osłabia mobilizację.
Tym bardziej, im bardziej człowiek się wczytuje w setki stron o zielonym i im bardziej zauważa, że w znakomitej większość reakcja jest sprawą indywidualną.
Pożyjemy-zobaczymy.

przez monapayne 29 mar 2016, 09:35
Najlepiej zacząć a nie się przygotowywać.

Sortuj wg