Da się bez leków?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Da się bez leków?

przez cassidy87 26 wrz 2013, 16:26
Drodzy forumowicze, powiedzcie mi, że jest wśród Was chociaż jedna osoba, która poradziła sobie z nerwicą bez leków. Uwierzcie mi, że nie mam zdrowia do brania tak silnych leków. Próbowałem już nie raz, jednak zawsze się to źle kończyło. Nerwica nie pozwala mi już normalnie funkcjonować, jednakże leków nie mogę brać. Co począć?

Da się bez leków?

przez Autodestrukcja 26 wrz 2013, 16:37
zawsze mozesz pojsc na wizyte do lekarza medycyny naturalnej
Autodestrukcja

Da się bez leków?

przez jasaw 26 wrz 2013, 16:38
cassidy87, ja bardzo długo dawałam sobie radę bez leków, ale wspomagałam się ziołowymi specyfikami. Do jakiegoś czasu działały skutecznie. Przeszłam terapię, która również baaaardzo mi pomogła. Jednak z powodu bezsenności zaczęłam zażywać Hydroxyzinę, małą dawkę /10mg/, która znakomicie mnie usypia, choć oczywiście nie zawsze. W związku z tym trudno mi powiedzieć, czy ta mała tabletka również pomogła mi w powolnym wychodzeniu z nerwicy lękowej, czy też wszystko, co robiłam, by jej się pozbyć, zadziałało...
Jestem na prostej, radzę sobie z lękami coraz lepiej, już nie straszę siebie, wychodzę, prawie, bez problemu itd...
Prawdą jest, że każdy musi poszukiwać, podejmować różne próby, odpowiednie dla siebie...

Muszę też wspomnieć o relaksacjach, które są dla mnie znakomitą metodą na odstresowanie, wyciszenie.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Da się bez leków?

przez Saraid 26 wrz 2013, 16:50
Mnie pomogła psychoterapia ,doraznie biore leki w razie atakow lekowych korzystam z pomocy medycyny naturalnej,medytacja ,relaksacja takze mi pomagaja .
Saraid

Da się bez leków?

przez Mightman 26 wrz 2013, 16:51
Ja ;) już wyszedłem z tego w sumie :) nawet bardzo rzadko zaglądam na forum :) Mi pomogła psychoterapia, suplementy diety, relaksacje, zdrowa dieta, ruch i ponowne odnalezienie się w wierze. Nigdy nie chciałem brać jakiś pschotropów bo im nie ufam. Kiedy miałem ostre jazdy i lądowałem w szpitalu to wtedy dawali mi hydroksyzyne a tak to brałem jakieś kalmsy, validol itp :) ten ostatni polecam ale to w sumie chyba tylko jakas sugestia :)

da się bez leków nie na lajcie ale da sie :)

Da się bez leków?

przez jasaw 26 wrz 2013, 16:57
Mightman, :great:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Da się bez leków?

przez cassidy87 26 wrz 2013, 16:58
Ja nie mam problemów ze spaniem. Boję się ludzi, szczególnie jak sobie wbiję do głowy, że ktoś jest dla mnie jakimś zagrożeniem. Nie mogę z tą osobą rozmawiać, trzęsę się, pocę, w ogóle nie pamiętam o czym z tą osobą rozmawiałem. Pomaga afobam albo relanium, ale biorę tylko raz na jakiś czas bo nie chcę się uzależnić. Lekarz przepisał mi anaframil, ale doświadczenia z tym lekiem mogę określić jako paranoiczne - pomagał, ale co się działo później, mogę śmiało przyrównać do horroru...

Da się bez leków?

przez Kalebx3 26 wrz 2013, 17:01
W moim wydaniu bez leków obchodził bym imienimy 1 listopada i co roku.
i nie mówię tu jakiś wypierdółkach ziołowych tylko oo lekarstwach.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Da się bez leków?

przez cassidy87 26 wrz 2013, 19:24
Mightman, Mightman, jakie suplementy diety mozesz polecic? Ja wlasnie dzis kupilem magnez, podobno jakis lepszy jakosciowo, bo do tej pory tylko jakies popierdółki brałem

Da się bez leków?

przez Autodestrukcja 26 wrz 2013, 19:26
witaminy.
wpisz sobie w szukarkę : adaptogeny :)
Autodestrukcja

Da się bez leków?

przez Mightman 26 wrz 2013, 20:19
cassidy87, sory za reklame ale ja brałem chella mag b6 firmy olimp, do tego kwasy tluszczowe omega 3, magnez w formie organicznej albo chellatu :) najgorszy jest w formie weglanu lub tlenku :) magnez + te kwasy omega 3 + witaminy dla sportowców firmy Biogenix :) powodzenia 8)

Da się bez leków?

przez cassidy87 26 wrz 2013, 21:02
Mightman, Ja od dzisiaj biore mleczan magnezu. Pani w aptece polecała, zobaczymy

Da się bez leków?

przez HansKlosz 26 wrz 2013, 21:06
cassidy87 da się!
HansKlosz

Da się bez leków?

przez Mightman 26 wrz 2013, 22:09
cassidy87 napisał(a):Mightman, Ja od dzisiaj biore mleczan magnezu. Pani w aptece polecała, zobaczymy

mleczan okej :) jedna z lepszych form :) ile jonów magnezu? bierz tak z 200-300 czyli pewnie wyjdzie z 4-5 tabsów :) nie da sie przedawkowac

Sortuj wg