Gorsze objawy w chorobie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Gorsze objawy w chorobie

przez Peter_HS 20 paź 2012, 10:48
Ostatnio niestety zachorowałem (przeziębienie - boli mnie głowa, gorączka), i do tego przyczyniło się zmęczenie spowodowane wczesnym stawaniem do szkoły i późnym kładzeniem się do snu. I zaczyna mi się zdawać, że symptomy mojej nerwicy lękowej się pogarszają - mam częste palpitacje, czuję się jakby nie w tym świecie (derealizacja ?), i gdy patrzę na obiekty, to wydają mi się "dziwne" (orientacja mi pada ?). Czy to jest dlatego, że choroba mi pogorszyła stan psychiczny, czy to są symptomy jakiejś konkretnej choroby niezwiązanej z moją psychiką ?

Gorsze objawy w chorobie

przez Saraid 20 paź 2012, 10:53
Peter_HS, Mnie każda choroba pogarsza stan psychiczny,zawsze .
Saraid

Gorsze objawy w chorobie

przez Primavera 20 paź 2012, 11:23
To samo u mnie. Miałam we wrześniu anginę, po tygodniu na antybiotykach się z niej bez problemu wygrzebalam, a potem do końca miesiąca nie mogłam ogarnąć swojej nerwicy, doszły mi nowe objawy jak np. hardkorowe uderzenia gorąca. Trochę to zluzowało po czasie, mam nadzieje, że i u Ciebie niedługo będzie lepiej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Gorsze objawy w chorobie

przez greenlightt 21 paź 2012, 13:55
Zawsze przy osłabieniu z jakiegokolwiek przeziębienia, grypy czy anginy nasila mi sie nerwica. Pojawiają sie myśli ze zemdleję. Tak samo kiedy jestem niewyspana.

Gorsze objawy w chorobie

przez rixaa 21 paź 2012, 21:38
Choroba, pogoda... wplywaja na nerwice i to bardzo.. napewno tez zmeczenie
"Ale człowiek ta­ki już jest.Zastępu­je strachem większą część swoich emocji. "
"Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują."
P.Coelho

Sortuj wg