Nawroty nerwicy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Piotrr 17 wrz 2007, 09:58
Ja jestem w trakcie brania efectinu (2,5 miesiaca) i mniej wiecej od tygodnia znów lęki powróciły. Już było całkiem spoko ale znów to powróciło...

przez Jovita 17 wrz 2007, 10:23
ja powiem tak , leki to wielka dupa bo i tak organizm zrobi swoje a lekami tylko uciszamy go na jakis czas!!!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez rolingstone 17 wrz 2007, 11:59
Piotrr, czasem tak bywa, znam to, trzeba przeczekać, trzymaj się
Nerwicę można pokonać :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ... NATALIA ... 19 wrz 2007, 00:57
to wy tez mieliscie lek przed tym ze zwarjujecie ? bo ja miałam nawroty choroby juz dawno kilka razy i dopiero teraz mnie jakies takie mysli glupie dopadly. napiszcie jak sobie z tym radziliscie ja przestalam od 2 dni brac leki i troche lepiej jest ale nadal sama nie wychodze boje sie ze zawale rok szkolny niewiem czy brac leki chyba jutro ide do lekarza zapytac
... NATALIA ...

nawroty objawow

przez Angelika 28 lut 2008, 11:30
Witam Wszystkich na Forum!!!
Mimo iz nie pisalam ostatnio tutaj ciagle zagladam i czytam wszystkie wypowiedzi.Moj przypadek mozna opisac jako nawrot wszystkich objawow nerwicy i poglebienie sie ich-jestem totalnie zalamana.4 marca czeka mnie konsultacja z psychiatra.pozostaje mi do tego czasu oddychac gleboko kiedy dostaje atakow lekow i tych wszystkich dziwnych symptomow-to jest straszne.Ciagle jednak mam nadzieje ze nerwice da sie wyleczyc do konca.
Angelika

przez Zahn 28 lut 2008, 23:25
Ja również mam taką nadzieję... do mnie nerwica wróciłam po 3 latach... byłem bardzo zdziwiony. Wydawało mi się, że mam to już dawno za sobą, bo żyłem i funkcjonowałem normalnie. Dopiero po ponad roku rozpocząłem leczenie, bo swoją chorobę traktowałem jak zły sen... teraz czekam, aż leki, terapia zaczną działać.
"Śpiewać... Cieszyć się majem... Niektórzy to mogą..."

przez Arri 28 lut 2008, 23:36
Przeraża mnie właśnie to, ze to może wracać zupełnie nieoczekiwanie :(
Odstawiłam leki - cięzko to przeżyłam (miałam silne drgawki itd) i próbuje bez leków... próbuję walczyć... ale świadomość, że i tak ONA wrócimnie przeraża

Trzymaj się... myslami jestem z Tobą.
Nie daj się

przez Zahn 29 lut 2008, 00:13
Nie daje się ;) jednak leczenie jest takie powolne i nie nastraja optymizmem... łatwo dostrzegać porażki, niż zachwycać się sukcesami, które są zbyt małe. Jednak nerwica zrobiła już spore spustoszenie w łepetynce i chwilami obawiam się, że już nic się nie zmieni na lepsze.
"Śpiewać... Cieszyć się majem... Niektórzy to mogą..."

Re: Nawroty nerwicy

przez Superbabka 20 lip 2008, 20:01
Niestety - nerwica wraca. Miałam już chyba 3 nawrowty, teraz jestem w trakcie czwartego:( Nie chciałam wracać do leków, ale bez nich dałam radę 2 miesiące i wszystko wróciło:( Koszmary...zawroty głowy, usuwanie gruntu spod nóg...codzienne, normalne funkcjonowanie odpada prawie;/
Nabywając trzy koty nabywasz gratis trzy wierne serduszka :)

przez Magdalenka81 20 lip 2008, 23:33
Czy nerwica zawsze powraca :?: To dopiero moj pierwszy raz :!:

przez Superbabka 21 lip 2008, 20:36
Madziu - myślę, że to zależy od osoby i innych czynników. Ja mam już 4 nawrót:( I wracam znów do proszków...aczkolwiek zapisuję się na ostrą psychoterapię, wspomogę proszkami i mam zamiar w przyszłym roku sobie poradzić:)

Powodzonka;)
Nabywając trzy koty nabywasz gratis trzy wierne serduszka :)

przez madzia26 14 sie 2008, 18:20
czy biorąc leki nerwica może wrucić??

przez vercettivicecity1 09 wrz 2008, 12:24
To może teraz ja poopowiadam o nerwicy swojej. Ja się z tym już męcze 6 lat. Od 2 lat biorę Seroxat codziennie. Jak zacząłem go zażywać to poluzowała mnie (nie będę opisywał jakie objawy towarzyszyły mojej nerwicy bo nerwicowcy je znają) na 14 miesięcy. Od 8 miesięcy powolutku wraca, a dzisiaj miałem atak taki jak przed leczeniem. Szkoda gadać: wkładałem ten lek do ust dziś w czasie ataku i płakałem bo cóż ja mogę zrobić. Próbowałem wszystkiego i nic. Leki działają tylko na jakiś czas. Bez tego Seroxatu pewnie już bym zwiarował albo serce by mi nie wytrzymało. Do tej pory nie wyobrażałem sobie życia bez tego leku, choć po dzisiejszym ataku już nie wiem co robić. Straszna ta nerwica.
vercettivicecity1

przez tippi84 12 wrz 2008, 21:41
Hej.Od 3mies.chodze na terapie i bylo juz lepiej.bylam w stanie wychodzic sama z domu,juz nie meczyly mnie praktycznie zadne ataki.A w ogole po miesiacu odstawilam leki a bralam setaloft.I zaczely wracac,z powrotem czuje leki przed wyjsciem.Czasem zaczynam sie zastanawiac czy przypadkiem nie trafilam na zlego terapeute,choc wczesniej bylam z niego bardzo zadowolona.zastanawiam sie tez nad powrotem do lekow bo czuje ze jak nic sie nie zmieni to zwariuje,juz po prostu nie daje rady.U was tez tak bylo?

Sortuj wg